Architektura i miasto

22 lipca 2019 | poniedziałek, godz. 21:00
Do końca aukcji: 3 dni
Szukaj w tym katalogu
1 zł
4 500 zł

Obiekty w katalogu (17)

1. SZCZEPAŃSKI Czesław Piotr

London City, 2017

tusz, akryl, płótno, 50x100 cm
sygn. p.d.: C. Peters 17, opisany na odwrocie: CZESŁAW PIOTR SZCZEPAŃSKI (PETERS) LONDON-CITY 2017

cena wywoławcza: 1 500 zł

estymacja: 2 000  - 2 500 zł

2. JEŻEWSKA-DESPERAK Joanna (ur. 1969)

Zapiski z podróży - Kamienne Miasto, 2019

olej, płótno, płatki złota, 120x80 cm
sygn. p.d.: JDesperak, opisany na odwrocie: Joanna Jeżewska-Desperak “Zapiski z podróży - Kamienne Miasto” olej na płótnie i płatki złota 120x80 cm, 2019 r. JDesperak

cena wywoławcza: 1 500 zł

estymacja: 2 500  - 3 000 zł

3. KIESNER Maria (ur. 1976)

Bez tytułu, 2019

olej, płótno, 50x70 cm
opisany na odwrocie: Kiesner 2019

cena wywoławcza: 1 500 zł

estymacja: 2 200  - 2 800 zł

4. BACA Michał (ur. 1958r.)

Grecki zaułek, 2015

olej, płótno, 50x70 cm
opisany na odwrocie: Michał Baca “Grecki zaułek” olej na płótnie 50x70 cm 2015 r.

cena wywoławcza: 1 500 zł

estymacja: 2 500  - 3 000 zł

5. ŁUKASIK Jarosław

Drugi upadek Ikara, 2019

olej, płótno, 79x118 cm
sygn. l.d.: J.Łukasik 2019

cena wywoławcza: 1 500 zł

estymacja: 2 000  - 2 500 zł

6. REMBIELIŃSKI Piotr (ur. 1956, Warszawa)

Katedra Notre Dame w Paryżu, 2019

akryl, olej, płótno, 80x120 cm kompozycja, 90x130 cm w oprawie
sygn. p.d.: rembieliński, opisany na odwrocie: PARYŻ NOTRE DAME AKRYL, OLEJ 80x120 2019 Piotr Rembieliński

cena wywoławcza: 1 500 zł

estymacja: 4 000  - 4 500 zł

7. KRĘCICKA Katarzyna Matylda (ur. 1986, Włocławek)

Nowhere I, 2016

akryl, kolaż, płótno, 50x70 cm
sygn. l.d.: kmk ’16

cena wywoławcza: 800 zł

estymacja: 1 200  - 1 500 zł

8. MIAZEK Ewa

Darjeeling, 2012

olej, płótno, 110x120 cm
opisany na odwrocie: EWA MIAZEK 2012 DARJEELING OIL. 110x120 cm

cena wywoławcza: 1 500 zł

estymacja: 3 500  - 4 500 zł

9. BEMBENISTA Jan (ur. 1962)

Brama, 2004

olej, deska, rama okienna, 68x54,5 cm
opisany na odwrocie: BRAMA JAN BEMBENISTA 2004 R.

cena wywoławcza: 1 500 zł

estymacja: 2 000  - 2 500 zł

10. REDI.BO (pseud.) (ur. 1968, Częstochowa)

Miasto IX, 2017

akwarela, papier, 66,50 x 44,50 cm w świetle passe-partout, 86,00 x 64,00 cm w oprawie
sygn. p.d.: REDI.BO MMXVII, opisany na odwrocie: "MIASTO IV" REDI:BO MMXVII

cena wywoławcza: 1 500 zł

estymacja: 2 000  - 2 500 zł

11. WOJTKIEWICZ Piotr (ur. 1984, Białystok)

Ulica Wilcza, 2017

akryl, płótno, 70x100 cm
sygn. p.d.: Wojtkiewicz 2017, opisany na odwrocie: PIOTR WOJTKIEWICZ 20.VI.2017

cena wywoławcza: 1 000 zł

estymacja: 1 200  - 1 400 zł

12. RUDZKA Izabela (ur. 1964)

Kolumny monochromy, 2019

akryl, płótno, 40x100 cm
sygn. p.d.: I.RUDZKA

cena wywoławcza: 1 000 zł

estymacja: 1 500  - 2 000 zł

13. FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)

Metropolie 76, 2019

akryl, płótno, 120x100 cm
sygn. l.d.: Figurska

cena wywoławcza: 1 500 zł

estymacja: 1 500  - 2 000 zł

14. ŁOZIŃSKI Filip (ur. 1986)

Miasto wież, 2019

olej, akryl, płótno, 80x120 cm
sygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI

cena wywoławcza: 800 zł

estymacja: 1 200  - 1 500 zł

15. OLSZEWSKI Zbigniew (ur. 1955, Świdnik)

Różowe lofty, 2019

olej, płótno, 65x50 cm
sygn. l.d.: OLSZEWSKI

cena wywoławcza: 800 zł

estymacja: 1 200  - 1 500 zł

16. FIGIEL-SZCZEPKA Urszula (ur. 1959)

Zastygły czas (Szczawnica), 2015

olej, płótno, 60x90 cm
sygn. p.d.: U.Figiel.Sz.

cena wywoławcza: 800 zł

estymacja: 1 200  - 1 500 zł

17. WITEK Anna (ur. 1989, Warszawa)

Wszystkie powroty, 2019

olej, akryl, płótno, 80x80 cm
sygn. p.d.: Witek2019

cena wywoławcza: 800 zł

estymacja: 1 200  - 1 500 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 17