Aukcja botaniczna

03 lipca 2017 | poniedziałek, godz. 21:00
Do końca aukcji: 10 dni
Szukaj w tym katalogu
1 zł
1 100 zł

Obiekty w katalogu (21)

18. ŚWIGULSKA Mariola (ur. 1961)

Wabiący, 2017

olej, płótno, 80x120 cm
sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2017 r

aktualna cena: 1 100 zł

cena wywoławcza: 500 zł

2. TRUSIK Piotr (ur. 1994)

Bez tytułu, 2017

olej, płótno, 100x73 cm
opisany na odwrocie: 100x72 P. Trusik

aktualna cena: 750 zł

cena wywoławcza: 750 zł

9. ANDRUCHOWICZ Anna (ur. 1988)

Runo leśne, 2017

akryl, płyta HDF, 66,5x27 cm kompozycja, 73x33,5 cm w oprawie

aktualna cena: 350 zł

cena wywoławcza: 350 zł

19. BACA Michał (ur. 1958r.)

Róża z Dębna, 2013

olej, płótno, 70x75 cm kompozycja, 74x79 cm w oprawie
sygn. p.g.: Michał Baca 2013, opisany na odwrocie: Michał Baca "Róża z Dębna" olej na płótnie 70x75 cm 2013 r.

aktualna cena: 1 000 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

1. MISIÓRSKA Katarzyna (ur. 1987, Łomża)

Lilie różowe, 2017

olej, płótno, 80x80 cm
sygn. p.d.: K. MISIÓRSKA 2017, opisany na odwrocie:AUTOR: KATARZYNA MISIÓRSKA (MISIÓRSKA-SKIBA) TYTUŁ: LILIE RÓŻOWE 80/80 cm OLEJ, PŁÓTNO

cena wywoławcza: 1 350 zł

3. KONIECZNY Marta (ur. 1969)

Łąka kobaltowa, 2016

olej, płótno, 100x100 cm
sygn. p.d.: MARTA KONIECZNY, opisany na odwrocie: "ŁĄKA KOBALTOWA" Marta Konieczny 2016

cena wywoławcza: 1 000 zł

4. FINCEK Ziemowit (ur. 1988, Kalisz)

Jungle, 2015

olej, płótno, 140x100 cm
opisany na odwrocie: Ziemowit Fincek "Jungle" 140x100 cm 2015

cena wywoławcza: 1 500 zł

5. ŚMIGIELSKI Grzegorz (ur. 1960r.)

Storczyki, 2016

olej, płótno, 100x130 cm
sygn. p.d.: G. ŚMIGIELSKI 2016, opisany na odwrocie: GRZEGORZ ŚMIGIELSKI XI 2016 "STORCZYKI"

cena wywoławcza: 2 300 zł

6. KOSTIUKOW Iza (ur. 1964)

Załamanie pogody (12), 2016

technika mieszana, płótno, 120x80 cm
opisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW "ZAŁAMANIE POGODY" (12) 2016 TECH. MIESZANA 120x80

cena wywoławcza: 800 zł

7. STACHURA Iwona (ur. 1968)

Bratek 2, 2013

akryl, płótno, 120x120 cm
sygn. p.d.: Iwona Stachura 2013

cena wywoławcza: 3 500 zł

8. CICHOŃ Anna (ur. 1982)

Paprocie III, 2015

olej, płótno, 70x90 cm
opisany na odwrocie: ANNA CICHOŃ ol/pł. 70x90 cm "Paprocie III" 2015

cena wywoławcza: 800 zł

10. STAŃCZAK Kamil (ur. 1980 r., Puławy)

Kwiaty dla Malewicza XI i XV (dyptyk), 2017

akryl, płótno, 2x (50x50) cm
opisany na odwrocie: K. STAŃCZAK ‘2017

cena wywoławcza: 800 zł

11. MASIUL-GOZDECKA Anna M.

Lily, 2017

olej, płótno, 80x60 cm
sygn. p.d.: A.Gozdecka’17, opisany na odwrocie: Anna M. Masiul-Gozdecka 2015 Lily

cena wywoławcza: 700 zł

12. MISTAK Tomasz (ur. 1978, Sanok)

Dyspersja VI, 2017

akryl, płótno, 90x130 cm
opisany na odwrocie: DYSPERSJA VI AKRYL MISTAK’17

cena wywoławcza: 1 500 zł

13. JARECKA Kamila (ur. 1984, Starachowice)

Poppies, 2015

akryl, płótno, 80x140 cm
sygn.p.d.: K. Jarecka 2015

cena wywoławcza: 500 zł

14. BARSZCZ Jacek (ur. 1967r.)

Fragment z ogrodu w Petit Jean, 2011

olej, płótno, 101x82,5 cm
opisany na odwrocie: Jacek Barszcz 2011 "Fragment z ogrodu w Petit Jean"

cena wywoławcza: 2 000 zł

15. GĘBCZAK Barbara (ur. 1976, Opole)

Pstrągowa, 2013

akryl, płótno, 50x70 cm
opisany na odwrocie: Barbara Gębczak 2013 Pstrągowa

cena wywoławcza: 1 800 zł

16. BORYS Dominika (ur. 1993, Sokółka)

A. Pastusze, B. Sumaki (dyptyk), 2017

akryl, płótno, 2x (56x41) cm
A. sygn. p.d.: D. Borys, opisany na odwrocie: Dominika Borys 2017 r, Pastusze 56x41, akryl
B. sygn. p.d.: DBorys, opisany na odwrocie: Dominika Borys 2017, Sumaki 56x41 akryl

cena wywoławcza: 700 zł

17. KUBICA Lenka (ur. 1981)

W poszukiwaniu kobiecości / Wielka biel nr 4, 2015

akryl, płótno, 100x80 cm
sygn. l.d.: W POSZUKIWANIU KOBIECOŚCI/WIELKA BIEL NR. 4 oraz p.d.: LENKA KUBICA ‘15, opisany na odwrocie: LENKA KUBICA W POSZUKIWANIU KOBIECOŚCI / WIELKA BIEL Nr. 4 AKRYL/LEN 2015 r.

cena wywoławcza: 1 000 zł

20. RÓŻYC Dariusz Franciszek (ur. 1978, Sosnowiec)

Balneo z cyklu Brzozy, 2017

akryl, płótno, 70x70 cm
sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: CYKL: "BRZOZY" TYTUŁ: "BALNEO" AKRYL/PŁÓTNO 2017 r. Dariusz Franciszek Różyc

cena wywoławcza: 500 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 21