Aukcja prezentowa

13 grudnia 2017 | środa, godz. 21:00
Do końca aukcji: 16 godzin
Szukaj w tym katalogu
1 zł
200 zł

Obiekty w katalogu (20)

4. PURZYCKA Edyta (ur. 1968, Wrocław)

Don Kichote, 2014

wklęsłodruk, akwaforta, akwatinta, miękki werniks, ed. II 40/50, 13 x 11 cm (papier 19,5 x 16 cm), sygn. u dołu

aktualna cena: 100 zł

cena wywoławcza: 100 zł

6. PURZYCKA Edyta (ur. 1968, Wrocław)

Królik i jego przyjaciele, 2011

wklęsłodruk, akwaforta, akwatinta, miękki werniks, ed. 28/50, 12 x 12 cm (papier 19 x 17 cm), sygn. u dołu

aktualna cena: 100 zł

cena wywoławcza: 100 zł

11. PURZYCKA Edyta (ur. 1968, Wrocław)

Kocie poranki, 2013

wklęsłodruk, akwaforta, akwatinta, miękki werniks, ed. 8/50, 10 x 20,5 cm (papier 16 x 28 cm), sygn. u dołu

aktualna cena: 200 zł

cena wywoławcza: 200 zł

12. PURZYCKA Edyta (ur. 1968, Wrocław)

Gustaw, 2002

wklęsłodruk, akwaforta, akwatinta, miękki werniks, ed. II 42/50, 21 x 12 cm (papier 28 x 18 cm), sygn. u dołu

aktualna cena: 151 zł

cena wywoławcza: 150 zł

1. PURZYCKA Edyta (ur. 1968, Wrocław)

Motyl Kamil, 2002

wklęsłodruk, akwaforta, akwatinta, miękki werniks, ed. II 5/50, 7,5 x 19 cm (papier 12 x 22 cm), sygn. u dołu

cena wywoławcza: 100 zł

2. PURZYCKA Edyta (ur. 1968, Wrocław)

Pani i Pan, 2015

wklęsłodruk, akwaforta, akwatinta, miękki werniks, ed. 7/50, 7 x 10,5 cm (papier 13,5 x 17 cm), sygn. u dołu

cena wywoławcza: 100 zł

3. PURZYCKA Edyta (ur. 1968, Wrocław)

Trzy księżyce, 2012

wklęsłodruk, akwaforta, akwatinta, miękki werniks, ed. 14/50, 12,5 x 12 cm (papier 19 x 17 cm), sygn. u dołu

cena wywoławcza: 100 zł

5. PURZYCKA Edyta (ur. 1968, Wrocław)

Luzik, 2011

wklęsłodruk, akwaforta, akwatinta, miękki werniks, ed. 24/50, 12 x 12 cm (papier 18 x 18 cm), sygn. u dołu

cena wywoławcza: 100 zł

7. PURZYCKA Edyta (ur. 1968, Wrocław)

Flecista, 1997

wklęsłodruk, akwaforta, akwatinta, miękki werniks, ed. 18/50, 16 x 12 cm (papier 25 x 19 cm), sygn. u dołu

cena wywoławcza: 150 zł

8. PURZYCKA Edyta (ur. 1968, Wrocław)

Miłość: spojrzenia i pomruki, 2011

wklęsłodruk, akwaforta, akwatinta, miękki werniks, ed. 41/50, 20 x 28 cm (papier 26,5 x 34,5 cm), sygn. u dołu

cena wywoławcza: 300 zł

9. PURZYCKA Edyta (ur. 1968, Wrocław)

Ale się porobiło!, 2013

wklęsłodruk, akwaforta, akwatinta, miękki werniks, ed. 18/50, 20 x 24 cm (papier 26,5 x 31,5 cm), sygn. u dołu

cena wywoławcza: 300 zł

10. PURZYCKA Edyta (ur. 1968, Wrocław)

Galop I, II, 2014

wklęsłodruk, akwaforta, akwatinta, miękki werniks, ed. 13/50, 11 x 22 cm (papier 19 x 29 cm), sygn. u dołu

cena wywoławcza: 150 zł

13. PURZYCKA Edyta (ur. 1968, Wrocław)

Kocie labirynty, 2017

wklęsłodruk, akwaforta, akwatinta, miękki werniks, ed. 6/50, 30 x 21 cm (papier 40 x 29 cm), sygn. u dołu

cena wywoławcza: 300 zł

14. SZAMBELAN-ALTHAMER Monika

Patera z zodiakiem, 2017

ceramika szkliwiona, śred. 41 cm

cena wywoławcza: 400 zł

15. SZAMBELAN-ALTHAMER Monika

Patera z motywem erotycznym, 2017

ceramika szkliwiona, śred. 37 cm

cena wywoławcza: 400 zł

16. SZAMBELAN-ALTHAMER Monika

Lalka, 2017

autorska lalka kolekcjonerska, egzemplarz unikatowy, technika własna, ceramika, tkanina, skóra, wys. ok. 55 cm

cena wywoławcza: 1 200 zł

17. SZAMBELAN-ALTHAMER Monika

Lalka, 2017

cena wywoławcza: 1 200 zł

18. SZAMBELAN-ALTHAMER Monika

Lalka, 2017

cena wywoławcza: 1 200 zł

19. KOPER Aleksandra (ur. 1982)

Koperantyk, 2017

gips ceramiczny, malowany, wys. 50 cm, podstawa z płyty: 27 x 30 cm, sygn. na spodzie

cena wywoławcza: 1 500 zł

20. KOPER Aleksandra (ur. 1982)

Koperantyk, 2017

gips ceramiczny, malowany, wys. 45 cm, podstawa z płyty: 27 x 30 cm, sygn. na spodzie

cena wywoławcza: 1 500 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 20