Aukcja Sztuki Współczesnej

27 września 2018 | czwartek, godz. 21:00
Do końca aukcji: 5 dni
Szukaj w tym katalogu
1 zł
2 500 zł

Obiekty w katalogu (20)

10. VASARELY Victor (1906 Pécs - 1997 Paryż)

serigrafia, papier
40 x 40 cm
sygn. i nr. d.: 178/250 oraz p.d.: Vasarely

aktualna cena: 400 zł

cena wywoławcza: 100 zł

15. LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Ballon-baba, 1966 r.

litografia, papier
36 x 25 cm
sygn. i opis. d.: epreuvre d’artist Lebenstein 66

aktualna cena: 350 zł

cena wywoławcza: 100 zł

1. WINIARSKI Ryszard (1936 Lwów - 2006 Warszawa)

1,2,3,4,5,6..., 99' 1999 r.

akryl, płótno
18 x 13 cm
sygn. i opis. l.d. Winiarski'99

aktualna cena: 1 700 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

3. DWURNIK Edward (ur. 1943, Radzymin)

Pomarańczowe tulipany, 2018 r.

akryl, płótno
33 x 24 cm
sygn. i dat. p.d.: 2018 E.DWURNIK
opis. na odwrocie

aktualna cena: 651 zł

cena wywoławcza: 500 zł

12. LIPSKI Tadeusz (ur. 1905 Warszawa)

bez tytułu, 1977

serigrafia, papier
58,5 x 54,5 cm
sygn. i opis.: A.P. TAD. LIPSKI 1977

aktualna cena: 383 zł

cena wywoławcza: 100 zł

6. KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

bez tytułu

serigrafia, papier
60 x 60 cm
sygn. i nr. d.: 23 x 55 Koji Kamoji

aktualna cena: 200 zł

cena wywoławcza: 100 zł

5. JARODZKI Paweł (ur. 1958)

bez tytułu

serigrafia, papier
22 x 21 cm
sygn. i nr d.: 57/100 PJarodzki

aktualna cena: 50 zł

cena wywoławcza: 50 zł

7. VASARELY Victor (1906 Pécs - 1997 Paryż)

bez tytułu

serigrafia, papier
62 x 62 cm
sygn. i nr. d.: 78/250 oraz p.d.: Vasarely

aktualna cena: 1 000 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

8. ANUSZKIEWICZ Richard (ur. 1930, Erie, Pensylwania)

bez tytułu

serigrafia, papier
65 x 50 cm
copyright Aquarius Press 1970 BE

aktualna cena: 100 zł

cena wywoławcza: 100 zł

9. KWIATOWSKA Maja (ur. 1949)

Uśmiech losu, 2008 r.

olej, płótno
73 x 73 cm
sygn. dat. i opis. na odwrocie: Uśmiech Losu / 73 x 73 cm, OLEY, PŁÓTNO 2008

aktualna cena: 200 zł

cena wywoławcza: 200 zł

17. NOWOSADZKI Zbigniew (ur. 1957, Zamość)

Mykonos

olej, płótno
46 x 38 cm
sygn. i opis. na odwrocie

aktualna cena: 2 500 zł

cena wywoławcza: 2 500 zł

19. PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Tanzanit, 2009

olej, płótno
81 x 65 cm
sygn. i dat. p.d. 2009 / PK

aktualna cena: 1 500 zł

cena wywoławcza: 1 500 zł

2. ABAKANOWICZ Magdalena (1930 Falenty - 2017 Warszawa)

Bez tytułu, 1985 r.

miękki werniks, papier
48 x 63,5 cm
sygn., dat. i opisany u dołu: 13/100 Abakanowicz 85 (ołówkiem);

grafika pochodzi z teki: "Katharsis" wydanej w 1985 roku

cena wywoławcza: 1 000 zł

4. KOWALSKI Piotr C. (ur. 1951, Mieszków)

Soleil rouge anglais, 1991 r.

technika mieszana: olej, akryl, igliwie, płótno, 65 x 81 cm,
sygn. i opis. na odwrocie:  1991 / Mixte / 65 x 81/ SOLEIL ROUGE ANGLAIS

cena wywoławcza: 1 000 zł

11. KIESNER Maria (ur. 1976)

Willa na mokotowie

akryl, płótno
38 x 55 cm
sygn. i opis. na odwrocie: Maria Kiesner Willa na mokotowie 2007 akryl

cena wywoławcza: 1 000 zł

13. NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)

bez tytułu (cerkiew/szkic), 1990

długopis, papier
21 x 14 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: "J.N."

cena wywoławcza: 1 900 zł

14. KRUK Mariusz (ur. 1952)

Bez tytułu, 2007

olej, płótno,
73 x 92,5 cm;
sygn. na odwrocie: M. KRUK/ Poznań 2007

cena wywoławcza: 3 600 zł

16. WYŻYKOWSKI Jan (ur. 1956)

Wg modelu barw, 2018 r.

olej, kolaż, płótno
80 x 80 cm
sygn. i dat. na odwrocie

cena wywoławcza: 1 900 zł

18. TROCHIM Anna Alicja (ur. 1952)

Wspomnienie lata, 2018 r.

olej, płótno
60 x 73 cm
sygn. i opis. na odwrocie

cena wywoławcza: 2 300 zł

20. WIECZOREK Karol (ur. 1949, Bytom)

Martwa natura

olej, płótno
42 x 60 cm
sygn. p.d.: Karol Wieczorek

cena wywoławcza: 2 200 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 20