Aukcja Wyprzedażowa

19 lipca 2017 | środa, godz. 21:00
Aukcja zakończona
Szukaj w tym katalogu
1 zł
2 900 zł

Obiekty w katalogu (20)

6. HOFMAN Wlastimil (1881-1970)

Portret mężczyzny, 1949

olej, płótno; 53,5 x 44cm;
sygn.l.g.: Wlastimil/Hofman/2/VI/1949

cena sprzedaży: 2 900 zł

19. MARKOWICZ Artur (1872-1934)

Młodzieniec w kapeluszu i dziewczynka

ołówek, papier; 19 x 28cm;
sygn.p.d.: A. MARKOWICZ

cena sprzedaży: 500 zł

1. WEISS Wojciech (1875 Leorda w Rumunii-1950 Kraków)

Trzy gracje

akwarela, papier; 21 x 29cm
sygn.l.d.: WW

cena wywoławcza: 2 500 zł

2. GOTTLIEB Leopold (1879-1934)

Akt kobiety

akwarela, kredka, węgiel, papier; 35,5 x 26,5cm
sygn.l.d.: l.gottlieb

cena wywoławcza: 7 500 zł

3. KUNA Henryk (Warszawa 1879 - Toruń 1945)

Dziewczyna, 1944

gwasz, akwarela, papier; 32 x 28cm
sygn.l.d.: HKuna/1944

cena wywoławcza: 25 000 zł

4. KAMOCKI Stanisław (1875 - 1944)

Galary, XI 1930

olej, tektura; 30 x 40cm;
Napis autorski na odwrocie: S. KAMOCKI/"GALARY"/1930/LISTOPAD (czerwoną kredką)

cena wywoławcza: 4 000 zł

5. SERAFIN Władysław (1905 - 1988)

Motyw z przełomu Dunajca

olej, płótno; 45 x 58cm
na odwrocie odręczny napis czarnym flamastrem: Potwierdzam autorstwo tego obrazu/mojego ojca-Władysława Serafina/ Wojciech Serafin/ Kraków dn. 308.3015r.

cena wywoławcza: 2 500 zł

7. EPSTEIN Henryk (Chaim) (1890 - 1944)

Na rynku

ołówek, pastel oleista; 22 x 30cm
sygn.p.d.: H. Epstein (faksymile)

cena wywoławcza: 2 800 zł

8. HRYNKOWSKI Jan Piotr (Hryńkowski) (1891 - 1971)

Martwa natura z maską

olej, płótno; 65 x 45cm
sygn.p.d.: J. HRYNKOWSKI

cena wywoławcza: 5 000 zł

9. HOFMAN Wlastimil (1881-1970)

Ziemowit, 1924

autolitografia; 17 x 13,5cm

cena wywoławcza: 600 zł

10. ANERI (WEISSOWA Irena) (1888-1981)

Pejzaż z południa Francji, 1928

olej, karton naklejony na tekturę; 41,7 x 63,3cm
sygn.l.d.: aneri/1928

cena wywoławcza: 5 000 zł

11. TETMAJER Włodzimierz Przerwa (1862 Harklowa - 1923 Kraków)

Scena we wnętrzu - portret ojca artysty

ołówek, tusz lawowany, papier; 5 x 14,5cm
sygn.l.d.: WTetmajer

cena wywoławcza: 1 500 zł

12. KOSSAK Wojciech (Paryż 1856 - Kraków 1942)

Ułan idący z wiadrem - szkic

ołówek; papier; 21 x 15 cm;
verso:
Dwaj drzemiący żołnierze - szkic
ołówek; papier; 15 x 21cm;

cena wywoławcza: 600 zł

13. PACIOREK Stanisław (1889-1952)

Kraków. Kościół Św. Andrzeja

olej, tektura; 70 x 50cm
sygn.p.d.: St. Paciorek 1930

cena wywoławcza: 3 500 zł

14. CZAJKOWSKI Stanisław (1878-1954)

Wisła ok. 1920

olej, tektura; 34 x 45cm;
sygn.l.d.: ST. CZAJKOWSKI

cena wywoławcza: 3 000 zł

15. STAŃKO Leszek (1925 - 2011)

Owce na hali, 1996

olej, tektura; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: LESZEK STANKO 96

cena wywoławcza: 3 000 zł

16. TARANCZEWSKI Wacław (1903 - 1987)

Martwa natura

pastel, papier; 48,5 x 68cm
sygn.p.d.: T

cena wywoławcza: 6 000 zł

17. KRCHA Emil (1894-1972)

Martwa natura z dwoma wazonami

akwarela, papier; 64 x 48cm;
sygn.p.d.: E. Krcha; napis autorski l.d.: Kraków 960

cena wywoławcza: 2 000 zł

18. PODSADECKI Kazimierz (1904-1970)

Pejzaż z drzewami -Park, 1.IX.1964

kredka litograficzna czarna, papier; 25 x 30cm;
sygn.l.d.: 1.9.1964-PODSADECKI

cena wywoławcza: 800 zł

20. WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852-1936)

Widok z Małego Rynku w Krakowie, 1915

litografia; 280 x 182mm;
sygn.na pł.p.d.: LWyczół

cena wywoławcza: 800 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 20