Aukcja Wyprzedażowa

15 września 2017 | piątek, godz. 21:00
Aukcja zakończona
Szukaj w tym katalogu
1 zł
3 000 zł

Obiekty w katalogu (20)

11. TARANCZEWSKI Paweł (ur. 1940r.)

Martwa natura ze szkłem, 1964 r.

olej, płótno, 50,5 x 78,5 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Paweł taranczewski | 1964'

cena sprzedaży: 3 000 zł

1. MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)

Popiersie siostry artysty Bronisławy z prawego profilu, 10.XII.1925

ołówek, papier; 23 x 30cm;
napis autorski z lewej: 10 Grudzień 1925

cena wywoławcza: 1 500 zł

2. SZANCENBACH Jan (Kraków 1928 - Kraków 1998)

Pejzaż norweski z łódką, 1997

olej, płótno; 87 x 97cm
sygn.p.d.: Xancenbach

cena wywoławcza: 20 000 zł

3. HOFMAN Wlastimil (1881-1970)

Portret dziecka

olej na płótnie; 20 x 16cm
sygn.p.d.: Wlastimil/Hofman

cena wywoławcza: 5 500 zł

4. WEISS Wojciech (1875 Leorda w Rumunii-1950 Kraków)

Akt leżący, 1926

akwarela, papier; 43,5 x 30cm
sygn.p.d.: WW

cena wywoławcza: 2 800 zł

5. ANERI (WEISSOWA Irena) (1888-1981)

Pejzaż z księżycem, ok. 1910

olej, tektura; 35,5 x 25,7cm;
sygn.p.d.: aneri

cena wywoławcza: 4 500 zł

6. KAMOCKI Stanisław (1875 - 1944)

cena wywoławcza: 1 000 zł

7. SERAFIN Władysław (1905 - 1988)

Kościół Świętego Jana w Orawce

pastel, brystol jasnokremowy naklejony na tekturę; 43,5 x 63cm;
sygn.p.d.: W Serafin

cena wywoławcza: 2 900 zł

8. PRZEBINDOWSKI Zdzisław (1902 - 1986)

Uliczka

olej, płótno; 73,5 x 87 cm;
sygn. l.d.: Z.Przebindowski

cena wywoławcza: 2 700 zł

9. SIELSKI Roman (1903 Sokal -1990 Lwów)

Martwa natura

olej, tektura; 19,5 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: Sielski R (cyrylicą)

cena wywoławcza: 3 500 zł

10. STAŃKO Leszek (1925 - 2011)

Pejzaż ze snopami siana

olej, tektura; 34 x 39cm
sygn.p.d.: LESZEK STAŃKO/1980

cena wywoławcza: 2 700 zł

12. KOSSAK Karol (1896 Lwów – 1975 Ciechocinek)

Pejzaż z łagodnymi górami, 1922

akwarela, brystol; 20 x 30cm;
tyt.p.d.: Tatarów

cena wywoławcza: 1 500 zł

13. PODSADECKI Kazimierz (1904-1970)

Babcia z wnuczką

sangwina, papier; 34 x 24,5cm;
sygn.l.d.: PODSADECKI/6.3.932

cena wywoławcza: 500 zł

14. KRYCH Henryk (1905-1980)

olej, płótno; 50 x 61cm
sygn.p.d.: H KRYCH

cena wywoławcza: 1 900 zł

15. PACIOREK Stanisław (1889-1952)

Obidowa

olej, dykta; 49 x 68cm
sygn.p.d.: St. Paciorek, Obidowa

cena wywoławcza: 3 900 zł

16. MARKOWICZ Artur (1872-1934)

Widownia

ołówek, pastel, papier; 19 x 24,5cm
sygn.p.d.: A. MARKOWICZ

cena wywoławcza: 500 zł

17. POCHWALSKI Kasper (1899-1971)

Czerwińsk, 1949

akwarela, karton; 28,5 x 20,7cm;
sygn.p.d.: Czerwińsk/Kasper Pochwalski/ V 949

cena wywoławcza: 2 000 zł

18. COOPER Winfred (1879 - 1931)

Portret mężczyzny

pastel, papier; 48 x 38cm
sygn.l.d.: Winfred Cooper

cena wywoławcza: 1 700 zł

19. WALLIS-JONIAK Teresa (ur. 1926r.)

Nad rzeką (Dole), 2015

olej, płótno; 60 x 80cm;
sygn.p.d.: T. Wallis.J/15

cena wywoławcza: 4 900 zł

20. MATUSZCZAK Edward (1906 Tymbark - 1965 Paryż)

Fiakry

olej, sklejka; 47 x 60cm

cena wywoławcza: 5 000 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 20