Inkografie

29 czerwca 2017 | czwartek, godz. 21:00
Aukcja zakończona
Szukaj w tym katalogu
1 zł
950 zł

Obiekty w katalogu (20)

1. DWURNIK Edward (ur. 1943, Radzymin)

Wolne Miasto Gdańsk

60 x 38 cm, inkografia, białe passe-partout
Dzieło źródłowe: Edward Dwurnik, "Wolne Miasto Gdańsk" 1994 r., olej/płótno

cena sprzedaży: 950 zł

5. DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż (10)

50 x 50 cm, inkografia, białe passe-partout
Dzieło źródłowe: Tadeusz Dominik, "Pejzaż" 2006r., olej/płótno

cena sprzedaży: 750 zł

2. DWURNIK Edward (ur. 1943, Radzymin)

Krakowskie Przedmieście

30 x 22 cm, inkografia, białe passe-partout
Dzieło źródłowe: Edward Dwurnik, "Krakowskie Przedmieście" 2016 r., olej/płótno

cena sprzedaży: 500 zł

6. DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Lato

25 x 25 cm, inkografia, białe passe-partout
Dzieło źródłowe: Tadeusz Dominik, "Lato" 2007 r., olej/płótno

cena sprzedaży: 500 zł

3. DWURNIK Edward (ur. 1943, Radzymin)

Sekstet nowoczesny

Edward Dwurnik, "Sekstet nowoczesny", 1999 r. cykl "Dwudziesty Trzeci" olej/płótno

cena sprzedaży: 450 zł

8. OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)

Niewinne intencje

51 x 56 cm, inkografia, białe passe-partout
Dzieło źródłowe: Rafał Olbiński "Niewinne intencje" 2000 r., olej/płótno

cena sprzedaży: 400 zł

4. DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż (6)

Dzieło źródłowe: Tadeusz Dominik, "Pejzaż" 2007r., olej/płótno

cena sprzedaży: 300 zł

10. OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)

Świt Bogów

30 x 20 cm, inkografia, białe passe-partout
Dzieło źródłowe: Rafał Olbiński, "Świt bogów" 2011 r., akryl/płótno

cena sprzedaży: 300 zł

13. ŚWIERZY Waldemar (1931-2013)

Wiolonczelistka (szara)

23 x 30 cm, inkografia, białe passe-partout
Dzieło źródłowe: Waldemar Świerzy "Wiolonczelistka" 2010 r., gwasz/papier

cena sprzedaży: 300 zł

7. OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)

Próba ikony

23 x 30, inkografia, białe passe-partout
Dzieło źródłowe: Rafał Olbiński "Próba ikony" 2001 r., olej/płótno

cena wywoławcza: 300 zł

9. OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)

Mistrz i Małgorzata

42 x 60 cm, inkografia, białe passe-partout
Dzieło źródłowe: Rafał Olbiński "Mistrz i Małgorzata" 2009 r., olej/płótno

cena wywoławcza: 300 zł

11. ŚWIERZY Waldemar (1931-2013)

The bar is open

25 x 23 cm, inkografia, białe passe-partout
Dzieło źródłowe: Waldemar Świerzy, "The bar is open" 2008 r., gwasz/papier

cena wywoławcza: 300 zł

12. ŚWIERZY Waldemar (1931-2013)

Quintet

30 x 23 cm, inkografia, białe passe-partout
Dzieło źródłowe: Waldemar Świerzy, "Quintet" 2003 r., gwasz/papier

cena wywoławcza: 300 zł

14. DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Kontestacja

44 x 60 cm, inkografia, białe passe-partout
Dzieło źródłowe: Jan Dobkowski, "Kontestacja" 1972 r., olej/płótno

cena wywoławcza: 300 zł

15. DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Karnawał w Rio XXXXVI

Dzieło źródłowe: Jan Dobkowski, "Karnawał w Rio XXXXVI" 2008 r., akryl/płótno

cena wywoławcza: 300 zł

16. MODZELEWSKI Jarosław (ur. 1955, Warszawa)

Przejażdżka po Wiśle

Dzieło źródłowe: Jarosław Modzelewski, "Przejażdżka po Wiśle" 2005/2006 r. tempera żółtkowa/płótno

cena wywoławcza: 300 zł

17. MODZELEWSKI Jarosław (ur. 1955, Warszawa)

Wisła, Broniewski, próg

60 x 40 cm, inkografia, białe passe-partout
Dzieło źródłowe: Jarosław Modzelewski, "Wisła, Broniewski, próg" 2003 r. tempera żółtkowa/płótno

cena wywoławcza: 300 zł

18. BAKALARZ Adam (ur. 1989)

K024

Dzieło źródłowe: Adam Bakalarz, "K024" 2015 r., akryl/płótno

cena wywoławcza: 300 zł

19. KOWALCZYK Aleksandra (ur. 1987)

60 x 30 cm, inkografia, białe passe-partout
Dzieło źródłowe: Aleksandra Kowalczyk, "Bez tytułu" 2015 r., akryl/płótno

cena wywoławcza: 300 zł

20. POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)

Triumph of the baroque

Dzieło źródłowe: Tomasz Poznysz, "Triumph of the baroque", 2013 r, olej/płótno

cena wywoławcza: 300 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 20