Internetowa aukcja malarstwa, grafiki, fotografii

17 czerwca 2018 | niedziela, godz. 21:00
Aukcja zakończona
Szukaj w tym katalogu
1 zł
3 000 zł

Obiekty w katalogu (94)

/5

20. GUMOWSKI Jan Kanty (1883 Krościenko - 1946 Kraków)

Domek żydowski na podzamczu [w Lublinie], 1917

Litografia; wym. pl.: 390 x 555 mm;
sygn. pł. l. d.: Jgumowski 1917

cena sprzedaży: 260 zł

13. DAMASIEWICZ Witold (1919-1996)

Procesja, 1962

Tempera, tusz, gwasz; wym.: 50 x 34,7 cm. Stan zachowania: naddarcia marginesów (ok. 1,5 cm). Na odwrocie dedykacja autorska: Panu Bebkowi / Witold 19.8.62.

cena sprzedaży: 550 zł

2. BANASZEWSKI Roman (ur. 1932 r.)

Kobieta w kapeluszu

Litografia barwna; wym.: 460 x 640 mm;
sygn. oł. p.d.

cena sprzedaży: 450 zł

3. BOŻEK Kacper (ur. 1974, Kraków)

Mechaniczne Zoo, 2011

Tusz czarny i żółty, papier; wym.: 30 x 39,7 cm;
sygn. oł. p.d.: KACPER BOŻEK XI/XXI. Praca bezpośrednio od artysty.

cena sprzedaży: 300 zł

4. BOŻEK Kacper (ur. 1974, Kraków)

Zasadzka pancerna, 2011

Tusz czarny, papier; wym.: 30 x 40 cm;

cena sprzedaży: 300 zł

8. CIECIERSKI Tomasz (ur. 1945, Kraków)

Bez tytułu, 1976

Kredka, ołówek; wym.: 31 x 23 cm;
sygn. oł. d.: T. Ciecierski 1976,
rys. nr 23.

cena sprzedaży: 3 000 zł

24. KANTOR Tadeusz (1915 Wielopole Skrzyńskie - 1990 Kraków)

Kształty

Druk artystyczny, papier; wym.: 29,5 x 39,5 cm;
sygn. ołówkiem p.d.: t Kantor, l.d.: H.C. XXII. Druk na podstawie rysunku artysty.

cena sprzedaży: 200 zł

28. KOLONKO Antoni (ur. 1927)

Kompozycje, 1961-1978

Zestaw 3 rysunków: Kompozycja, 1961, Tusz, karton; wym.: 17 x 11,1 cm;
sygn. oł. l.d.: Kolonko / 1961; Projekt kartki pocztowej, 1978; Długopis, kredka, kartka pocztowa; wym.: 10,5 x 14,5 cm;
sygn. w obrębie kompozycji z lewej: Kolonko / 1978; Projekt kartki pocztowej, 1977, Długopis, kredka, kartka pocztowa; wym.: 105 x 145 mm;
sygn. p. d.: A Kolonko 1977. Prace z kolekcji krakowskiego psychiatry, kolekcjonera i przyjaciela artystów - dra Jana Mitarskiego.

cena sprzedaży: 450 zł

31. KOLONKO Antoni (ur. 1927)

Hiroszima, 1963

Tusze barwne, ołówek, papier; wym.: 33 x 14 cm;
sygn. l.d.: Kolonko / 1963. Na odwrocie naklejka BWA w Krakowie z 1963 r. z opisem pracy oraz pieczątka własna kolekcjonera - dr Jana Mitarskiego. Praca oprawiona w autorskie pp.

cena sprzedaży: 800 zł

48. MEHOFFER Józef (1869 Ropczyce k. Lwowa - 1946 Wadowice)

Akt młodej dziewczyny, ok. 1890

Ołówek, papier; wym.: 38 x 24 cm; nie
sygn. Stan zachowania: lekko postrzępione marginesy arkusza, ubytek p. d. marginesu; praca ze zbiorów rodziny artysty, dołączone potwierdzenie pochodzenia przez wnuczkę malarza.

cena sprzedaży: 2 200 zł

60. PODRAZIK Władysław (ur. 1953)

Epifania, 2004

Olej, płótno wym.: 45 x 30 cm;
sygn. i opisany autorsko na odwrocie. Praca oprawiona, bezpośrednio od artysty.

cena sprzedaży: 2 000 zł

91.

Zwoliński T.S. Foto (aktywny ok. 1923 - ok. 1950)

Widok z Zawratu na Mięguszowieckie szczyty, Rysy i Dolinę Pięciu Stawów Polskich, lata 30. XX wieku
Odbitka fotograficzna; wym.: 30 x 39,4 cm; na odwrocie opis ołówkiem oraz tuszowa pieczęć zakładu fotograficznego T.S. Zwoliński - Zakopane. Nota o prawach autorskich w języku niemieckim i polskim. Zdjęcie wymaga konserwacji (załamania papieru, brak pg narożnika z minimalną szkodą dla kompozycji).

cena sprzedaży: 240 zł

1.

Bacciarelli Marcello, Cunego Domenico

Portret Franciszka Salezego Potockiego, 1782
Miedzioryt; wym.: 465 x 310 mm;
sygn. pł. l.d: Bacciarelli Pictor Regius Pinxit Varsovii; p.d.: Dominicus Cunego sculpsit Romae 1782. Pod wizerunkiem herb Pilawa (na tle panopliów) i tytulatura zmarłego w 1772 wojewody kijowskiego.

cena wywoławcza: 2 400 zł

5.

Broda Tomasz, Get-Stankiewicz Eugeniusz

Z cyklu "Miedzioryt towarzyski", 2007
Miedzioryt punktowy, barwny stempel; wym.: 211 x 140 mm;
sygn. płyta l.d.: Broda; oł. prawy bok: sc. Get' 2007, lewy bok: del. Tomasz Broda.

cena wywoławcza: 800 zł

6. BRODOWICZ Aleksander

Zespół rysunków, 1844 - 1847

1. Wizerunek Zygmunta I, wym.: 17 x 12 cm naklejony na podkład; ołówek papier; sygn. oł. l.g.: 1845ro A. Brodowicz.
2. Portret chłopca; wym.: 27 x 22 cm; ołówek papier; sygn. oł. w obrębie komp.: A. Brodowicz 16/3 847; powtórzona sygnatura l.g.
3. Antyczna głowa kobiety; 28,6 x 20 cm; ołówek papier; sygn. oł. p.d.: A. Brodowicz d. 14 kw. 1844.
4. Łeb konia; wym.: 24,5 x 17,7 cm; ołówek papier; sygn. oł. l.d.: A. Brodowicz 17/1 1847.
5. Postać antycznego muzyka; wym.: 24,5 x 33,8 cm; ołówek papier; sygn. oł. p.d.: A. Brodowicz roku 1846.

cena wywoławcza: 900 zł

7. BUNSCH Franciszek (ur. 1926r.)

Dziwne cienie, 2001 (?)

Akwaforta, akwatinta; wym.: 295 x 200 mm;
sygn. p.d.; odbitka 5/30.

cena wywoławcza: 400 zł

9. CZOP Zbigniew (ur. 1943)

Fryzura Pani Kotomi, 2013

Ołówek, kredka, papier; wym.: 51 x 46,5 cm.
Praca wystawiana: Zbigniew
Czop. Między Krakowem a Japonią, 22 września - 21 października 2017, Galeria NAUTILUS [katalog wystawy, poz. 7].

cena wywoławcza: 1 900 zł

10. CZOP Zbigniew (ur. 1943)

Pachnące jajka, 2014

Ołówek, kredka, papier; 43,5 x 41,5 cm,.
Praca wystawiana: Zbigniew
Czop. Między Krakowem a Japonią, 22 września - 21 października 2017, Galeria NAUTILUS [katalog wystawy, poz. 18].

cena wywoławcza: 1 900 zł

11. CZYŻ Zygmunt (1940 - 2003)

Pomiędzy światłem a granicą cienia, 1979

Linoryt barwny, papier; wym.: 800 x 485 mm;
sygn. oł. p.d; odb. nr 2/20.
Piękna praca graficzna jednego z najwybitniejszych polskich twórców współczesnych, przedstawiciela polskiej sztuki Nowej Figuracji, jednocześnie uważanego za jednego z najbardziej znaczących linorytników w historii grafiki polskiej.

cena wywoławcza: 700 zł

12. CZYŻEWSKI Tytus (1880-1945)

Dworek w Beskidzie [Dom Zegadłowicza w Gorzeniu], 1928

Litografia, papier; wym.: 155 x 120 mm.
Grafika z: Czartak. Zbiór poetów w Beskidzie. Kraków 1928, część: Teka autolitografii Czartaka; w spisie podano innego artystę - Jana Mrozińskiego i tytuł Dworek w Beskidzie. Lit.: M. Grońska, Grafika w książce, tece i albumie, poz. 29 (s. 195).

cena wywoławcza: 300 zł

Brak aukcji

/5
liczba obiektów: 94