Internetowa aukcja malarstwa, grafiki, fotografii

24 maja 2018 | czwartek, godz. 21:00
Aukcja zakończona
Szukaj w tym katalogu
1 zł
1 500 zł

Obiekty w katalogu (100)

/5

60. MIRÓ Joan (1893 - 1983)

Kompozycja. Lithografia original XI, 1972

Litografia kolorowa; papier; wym.: 316 x 250 mm; nie sygn.; na odwrocie opis typograficzny: JOAN MIRO / Litografia original XI; kompozycja stanowiła część ekskluzywnego albumu - "Miro Lithographs" Vol.I, Leiris, M. and Mourlot, F., 1972. Bardzo dobry stan zachowania.

cena sprzedaży: 770 zł

29. KANTOR Tadeusz (1915 Wielopole Skrzyńskie - 1990 Kraków)

Postać, 1976

Druk artystyczny; wym.: 39,8 x 29,4 cm; sygn. oł. p.d.: T. Kantor, l.d.: HC XXII.

cena sprzedaży: 700 zł

30. KANTOR Tadeusz (1915 Wielopole Skrzyńskie - 1990 Kraków)

Figury, 1976

cena sprzedaży: 550 zł

32. KANTOR Tadeusz (1915 Wielopole Skrzyńskie - 1990 Kraków)

Les epourantoile - cykl strachów na wróble, 1961/1976

Druk artystyczny; wym.: 39,8 x 29,4 cm; sygn. oł. p.d.: T. Kantor, l.d.: HC XXII. Druk artystyczny na podstawie litografii z 1961 r.; napis na pracy u dołu: les epourantoile - cykl strachów/ na wróble, u góry napisy autorskie oraz data: maj/61.

cena sprzedaży: 550 zł

63. NORBLIN de la GOURDAINE Jan Piotr (Misy-Faut-Yonne 1745 - Paryż 1830)

Starzec piszący, 1781

Akwaforta, papier; 240 x 215 mm; sygn. na płycie wzdłuż prawej krawędzi: Norblin fecit 1781 Warszawa; dodatkowa sygnatura ukryta w obrębie kompozycji: Norblin 1781 (na zsuwającej się ze stołu grafice). Grafika po konserwacji, w czterech miejscach podklejona na karton. Bardzo dobra, szczegółowa odbitka z widocznymi w cieniach detalami.

cena sprzedaży: 1 000 zł

5. BOŻEK Kacper (ur. 1974, Kraków)

Droga ewakuacyjna, 2009

Tusz, akwarela; wym.: 39,7 x 29,9 cm;
sygn. tuszem p.d.: KACPER BOŻEK IX/XXI, śr. dół tytuł.

cena sprzedaży: 850 zł

18.

Foto T.S. Zwoliński (akt. ok. 1923 - ok. 1950)

Droga na Halę Gąsienicową. W głębi Żółta Turnia, 1930
Odbitka fotograficzna; wym.: 17,8 x 24 cm; na odwrocie opis ołówkiem i pieczęć zakładu fotograficznego T.S. Zwoliński – Zakopane. W narożniku suchy wytłok j.w.

cena sprzedaży: 550 zł

24.

Widok z Goryczkowego Wierchu na Krywań, 1930
Odbitka fotograficzna; 17,8 x 24 cm; na odwrocie opis i pieczęć zakładu fotograficznego T.S. Zwoliński – Zakopane. W narożniku suchy wytłok j.w.

cena sprzedaży: 350 zł

59. MIRÓ Joan (1893 - 1983)

Kompozycja. Lithografia original V, 1972

Litografia kolorowa; papier; wym.: 316 x 250 mm; nie sygn.; na odwrocie opis typograficzny: JOAN MIRO / Litografia original V; kompozycja stanowiła część ekskluzywnego albumu - "Miro Lithographs" Vol.I, Leiris, M. and Mourlot, F., 1972. Bardzo dobry stan zachowania.

cena sprzedaży: 550 zł

3. AUTOR nieznany

Plakat propagandowy Z pnia narodowej zdrady, 1983

Offset; wym.: 66 x 45,7 cm.
Plakat propagandowy z czasów stanu wojennego.
Bardzo dobry stan zachowania.

cena sprzedaży: 350 zł

23.

Owce na Karczmisku, 1930
Odbitka fotograficzna; wym.: 17,8 x 24 cm; na odwrocie opis i pieczęć zakładu fotograficznego T.S. Zwoliński – Zakopane. Stan zachowania: ślady nadłamania p. g. narożnika.

cena sprzedaży: 300 zł

42. KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina (1921 Sosnowiec - 2016 Kraków)

Południe

Akwarela, flamaster, papier; wym.: 32,3 x 24,2 cm; sygn. oł. p. d.: J. Kraupe 1959. Praca oprawiona w ramę, za szkłem.

cena sprzedaży: 1 500 zł

96. WAŁACH Stanisław (1919 - 1983)

Kompozycja kubistyczna, lata 60. XX wieku

Gwasz, papier naklejony na kartonik; wym. komp.: 11,5 x 7,2 cm; nie sygn. Rysunek ze zbiorów krakowskiego psychiatry, kolekcjonera i przyjaciela artystów - Jana Mitarskiego.

cena sprzedaży: 220 zł

97. WAŁACH Stanisław (1919 - 1983)

Gwasz, papier naklejony na kartonik; wym. komp.: 16,6 x 13,2 cm; nie sygn. Rysunek ze zbiorów krakowskiego psychiatry, kolekcjonera i przyjaciela artystów - Jana Mitarskiego.

cena sprzedaży: 220 zł

4. BLUMENFELD Maria

Portet kobiety, lata 50. XX w.

Olej, sklejka; wym.: 34,8 x 34,6 cm;
sygn. p.d.: M. BLUMENFELD.

cena sprzedaży: 1 300 zł

31. KANTOR Tadeusz (1915 Wielopole Skrzyńskie - 1990 Kraków)

Kształty, 1976

cena sprzedaży: 250 zł

58. MIRÓ Joan (1893 - 1983)

Kompozycja. Lithografia original III, 1972

Litografia kolorowa; papier; wym.: 316 x 250 mm; nie sygn.; na odwrocie opis typograficzny: JOAN MIRO / Litografia original III; kompozycja stanowiła część ekskluzywnego albumu - "Miro Lithographs" Vol.I, Leiris, M. and Mourlot, F., 1972. Bardzo dobry stan zachowania.

cena sprzedaży: 370 zł

15.

DEYERL, M. (XIX w.) wg Marco Basaiti

Mikołaj Kopernik [Nicolaus Copernicus], ok. 1850
Staloryt, papier; wym. komp.: 170 x 140 mm, na arkuszu 300 x 20 mm (w świetle ramki); Verlag der Kunst-Anstalt des Oestr. Lloyd in Triest. Rycina oprawiona w oryginalną ramkę z czeczoty w typie biedermeier. Portret Mikołaja Kopernika - rycina sztycharza M. Deyerla (brak informacji o artyście) wg znanego obrazu "Portret astronoma" z 1512 r. namalowanego przez włoskiego artystę renesansowego Marco Basaitiego (1470-1530), przedstawiającego najprawdopodobniej Mikołaja Kopernika. Stan bardzo dobry. Rycina uwzględniona w katalogu portretów BN.

cena sprzedaży: 100 zł

19.

Mięguszowieckie Szczyty nad Morskim Okiem, lata 30. XX wieku
Odbitka fotograficzna; wym.: 24 x 17,8 cm; na odwrocie opis ołówkiem oraz suchy wytłok zakładu fotograficznego T.S. Zwoliński – Zakopane.

cena sprzedaży: 150 zł

20.

Tatry. Szczyt Giewontu, 1930
Odbitka fotograficzna; wym.: 24 x 17,8 cm; na odwrocie opis ołówkiem oraz w narożniku suchy wytłok zakładu fotograficznego T.S. Zwoliński – Zakopane.

cena sprzedaży: 150 zł

Brak aukcji

/5
liczba obiektów: 100