Malarstwo, grafika, fotografia

18 grudnia 2017 | poniedziałek, godz. 21:00
Do końca aukcji: 5 dni
Szukaj w tym katalogu
1 zł
3 500 zł

Obiekty w katalogu (14)

1. MIERZEJEWSKI Mariusz (ur. 1981, Warszawa)

Madonna z dzieciątkiem, 2014 r.

Linoryt/papier, 29.50 x 20.50 cm,
oprawiony, opisany u dołu: '1 linoryt 2014 Mariusz Mierzejewski'

cena wywoławcza: 100 zł

estymacja: 200  - 300 zł

2. KAMIŃSKA Janina (1924 - 1983)

Poczekalnia, 1955 r.

drzeworyt sztorcowy/bibułka, 17.50 x 12.20 cm,
oprawiony, sygnowany p.d: 'Kamińska J.' opisany l.d: 'drzeworyt sztorcowy "Poczekalnia"' opisany u dołu: 'Jedyna odbitka - nie do sprzedania'

cena wywoławcza: 400 zł

estymacja: 500  - 1 000 zł

3. KAMIŃSKA Janina (1924 - 1983)

Zwożenie pni, 1969 r.

linoryt/papier, 14.50 x 41.70 cm,
oprawiony, opisany i sygnowany u dołu: 'linoryt "Zwożenie pni"69 r. J. Kamińska'

cena wywoławcza: 400 zł

estymacja: 500  - 1 000 zł

4. GIERYSZEWSKI Ryszard (ur. 1936)

Grafika dla Koji K., 2011 r.

linoryt/drzeworyt, e/a, 70 x 50 cm,
oprawiony, sygnowany i datowany p.d: 'R. Gieryszewski z 2011' opisany u dołu: 'GRAFIKA DLA KASI. K. Linoryt drzeworyt E.A'

cena wywoławcza: 500 zł

estymacja: 700  - 1 000 zł

5. FAJLHAUER Henryk (FEILHAUER, FEJLHAUER) (1942, Czechowice Dziedzice -1999, Bad Salzdethfurt (Niemcy))

Zadeponowane

akwaforta/akwatinta/papier, 15.50 x 11 cm w świetle passe - partout,
oprawiony, sygnowany p.d: 'H. Fajlhauer' opisany u dołu: '"Zadeponowane" E.A '

cena wywoławcza: 500 zł

estymacja: 800  - 1 200 zł

6. LITWIN Krzysztof Maria (1935 - 2000)

Ptasia opowieść, 1963 r.

akwaforta/papier, ed. 13/20, 36.50 x 51 cm (w świetle ramy),
oprawiony, sygnowany i datowany p.d: 'K.Litwin'63 opisany l.d: ' "Ptasia opowieść" 13/20 | Potwierdzam autentyczność | Bartłomiej Litwin'

cena wywoławcza: 800 zł

estymacja: 1 300  - 1 800 zł

7. BUŁHAK Jan (1876-1950)

Kościół Bonifratów

Fotografia czarno- biała, vinitage print, 11 x 16.50 cm,
oprawiona, sygnowana p.d suchym tłokiem: 'JAN BUŁHAK / WILNO' na odwrociu stempel autorski

cena wywoławcza: 500 zł

estymacja: 1 000  - 1 500 zł

8. SIKORA Tomasz (ur. 1948, Warszawa)

fotografia/papier akrylowy,ed. 1/10, 27 x 40.50 cm,
oprawiony, sygnowany p.d: 'T.Sik 1/10'

cena wywoławcza: 1 000 zł

estymacja: 1 200  - 1 800 zł

9. PIERŚCIŃSKI Paweł (Kielce, 1938-2017, Kielce)

Krajobraz falisty, odbitka cyfrowa z 2014 r. Z fotografii bromowej z 1958 r.

odbitka cyfrowa, 24 x 39 cm w świetle passe - partout,
oprawiona, sygnowana i opisana u dołu: '"Krajobraz falisty", brom 1958 Ppierściński ' sygnowana, datowana i opisana na odwrociu: 'Fotografował | Paweł PIERŚCIŃSKI | "Krajobraz falisty" | z cyklu "Portret ziemi Kieleckiej" | brom 1958 | Odbitka wykonana w 2014 roku | Ppierściński'

cena wywoławcza: 1 500 zł

estymacja: 1 800  - 2 500 zł

10. KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina (1921 Sosnowiec - 2016 Kraków)

Sygnatura Iwa, 1979 r.

linoryt barwny/papier, ed. 6/40, 70 x 50 cm,
oprawiony, sygnowany i datowany p.d: 'J. Kraupe 1979' opisany l.d: ' "Sygnatura Iwa" 6/40'

cena wywoławcza: 1 200 zł

estymacja: 1 600  - 2 200 zł

11. KREÜTZ-MAJEWSKI Andrzej (1936 Brdów - 2011 Warszawa)

Owoce, 1998 r.

olej/karton, 36 x 48.50 cm,
oprawiony, sygnowany i datowany l.g: 'Andrzej Kreutz Majewski' | 1998' na odwrocie autorska dedykacja oraz sygnatura, miejsce i czas powstania: 'Zakopane, lato 1998' oraz pieczęć artysty

cena wywoławcza: 1 500 zł

estymacja: 2 000  - 2 800 zł

12. DWURNIK Edward (ur. 1943, Radzymin)

Kielce, 2002 r.

cynkografia/papier, ed. E/A 39 x 49 cm, (w świetle passe - partout),
oprawiony, sygnowany i datowany p.d: 'Edwurnik 2002' opisany u dołu: 'E/A Kielce'

cena wywoławcza: 2 200 zł

estymacja: 2 500  - 3 500 zł

13. KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)

Willa z basenem, 2007 - 2010 r.

akryl/płótno, 38 x 46 cm,
oprawiony, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JOANNA KARPOWICZ | "Willa z basenem" | 46 x 38 cm, 2007 - 2010 | IK 2011 | akryl na płótnie'

cena wywoławcza: 1 500 zł

estymacja: 1 800  - 2 300 zł

14. DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Portret żony

olej/płótno, 36 x 28.50 cm,
oprawiony, sygnowany p.d: 'Dawski'

cena wywoławcza: 1 200 zł

estymacja: 1 500  - 2 500 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 14