Marynistyka

24 lipca 2017 | poniedziałek, godz. 21:00
Do końca aukcji: 3 dni
Szukaj w tym katalogu
1 zł
500 zł

Obiekty w katalogu (22)

22. SUŁEK-MALINOWSKA Joanna (ur. 1969, Bielsko-Biała)

Bez tytułu, 2017

akryl, płótno, 34x61 cm
sygn. p.d.: JSM2017r., opisany na odwrocie: Joanna Sułek-Malinowska akryl 2017 r.

aktualna cena: 460 zł

cena wywoławcza: 360 zł

1. KORDYASZ Katarzyna (ur. 1981)

Bez tytułu, 2017

olej, płótno, 50x50 cm
opisany na odwrocie: KATARZYNA KORDYASZ Bez tytułu 2017 r.

aktualna cena: 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

20. MICHALSKA Sylwia (ur. 1978, Poznań)

Marynistyka 47, 2017

olej, płótno, 40x70 cm
sygn. p.d.: S.Michalska

aktualna cena: 350 zł

cena wywoławcza: 350 zł

2. TRUSIK Piotr (ur. 1994)

Morze, 2016

olej, płótno, 93x73 cm
opisany na odwrocie: TRUSIK

cena wywoławcza: 950 zł

3. MIAZEK Ewa

Barka, noc, 2008

olej, płótno, 100x120 cm
sygn. p.d.: E. MIAZEK 2008, opisany na odwrocie: EWA MIAZEK BARKA, NOC 2008

cena wywoławcza: 4 000 zł

4. MALINOWSKI Jacek (ur. 1969, Zielona Góra)

Baltic project, 2017

olej, płótno, 3x (30x30) cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2017 "Baltic project"

cena wywoławcza: 900 zł

5. DAŁEK Monika (ur. 1981)

Nie wracajmy dziś na noc do domu, 2017

akryl, płótno, 80x80 cm
sygn. p.d.: MDałek 2017

cena wywoławcza: 700 zł

6. SZYMERKOWSKI Łukasz (ur. 1981, Gdynia)

Upadek, 2015

olej, płótno, 70x70 cm
sygn. p.d.: Ł. Szymerkowski 15, opisany na odwrocie: Ł. Szymerkowski Olej/płótno 70/70 2015 "Upadek"

cena wywoławcza: 1 000 zł

7. BETLEJ Piotr (ur. 1972, Jasło)

Plaża, 2016

akryl, płótno, 80x80 cm
sygn. l.d.: PBetlej

cena wywoławcza: 500 zł

8. MROCZKA Michał (ur. 1984)

Tryptyk industrialny, 2015

technika własna, płótno, 3x (30x30) cm
sygn. z boku: MROCZKA 2015, opisany na odwrocie: 2015 MICHAŁ MROCZKA "TRYPTYK INDUSTRIALNY" TECHNIKA WŁASNA

cena wywoławcza: 1 500 zł

9. ROGOŻA Katarzyna (ur. 1985)

Podróż 4, 2015

akryl, płótno, 50x40 cm
opisany na odwrocie: „Podróż 4" Katarzyna Rogoża 2015

cena wywoławcza: 500 zł

10. NAGÓRSKA Agnieszka

Łódki, 2014

akryl, płótno, 46x61 cm
opisany na odwrocie: A. Nagórska Gdańsk 2014 oraz pieczątka autorska

cena wywoławcza: 1 000 zł

11. POŁEĆ-KANTOR Lidia (ur. 1979)

Lizbona, 2010

olej, płótno, 60x80 cm kompozycja, 68x88 cm w oprawie
opisany na odwrocie: Połeć "Lizbona" OLEJ/PŁÓTNO 2010

cena wywoławcza: 1 500 zł

12. ŚMIGIELSKI Grzegorz (ur. 1960r.)

Regaty, 2015

olej, płótno, 60x120 cm
sygn. l.d.: G. ŚMIGIELSKI, opisany na odwrocie: GRZEGORZ ŚMIGIELSKI 2017 VII REGATY

cena wywoławcza: 2 000 zł

13. PIEKUT Dariusz (ur. 1959, Miączyn)

W porcie V, 2017

akryl, płótno, 70x100 cm kompozycja, 73x103 w oprawie
sygn. p.d.: Piekut 2017 R., opisany na odwrocie: "W PORCIE V" 2017 R., AKRYL, PŁÓTNO, 70x100 cm DARIUSZ PIEKUT

cena wywoławcza: 1 000 zł

14. RUŻYK Marek

Sztormowy zachód, 2017

olej, płótno, 50x70 cm kompozycja, 55,5x75,5 cm w oprawie
sygn. l.d.: Rużyk 2017, opisany na odwrocie: MAREK RUŻYK "SZTORMOWY ZACHÓD" 2017

cena wywoławcza: 850 zł

15. GARUS Michalina (ur. 1976)

Bez tytułu, 2017

olej, płótno, 80x100 cm
sygn. l.d.: M.G. 2017, opisany na odwrocie: MICHALINA GARUS 2017

cena wywoławcza: 500 zł

16. STAŃCZAK Kamil (ur. 1980 r., Puławy)

Nautica II, 2017

akryl, płótno, 60x97 cm
opisany na odwrocie: K. STAŃCZAK ‘2017 NAUTICA II AKRYL oraz pieczątka autorska

cena wywoławcza: 500 zł

17. ŚRODOWSKA-NOWAKOWSKA Katarzyna (ur. 1971, Warszawa)

W ciszy, 2017

olej, płótno, 90x130 cm
sygn. p.d.: ŚRODOWSKA 2017, opisany na odwrocie: ŚRODOWSKA 2017 "W CISZY" tech: olej na płótnie 90x130 cm 2017 Katarzyna Środowska

cena wywoławcza: 1 000 zł

18. BENTKOWSKA-HLEBOWICZ Joanna (ur. 1973 r. Olsztyn)

Port 43 z cyklu Port, 2013

akryl, płótno, 80x120 cm
sygn. p.d.: JBH, opisany na odwrocie: Joanna Bentkowska-Hlebowicz "Port" nr 43 2013

cena wywoławcza: 1 500 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 22