Męskie sprawy

27 maja 2019 | poniedziałek, godz. 21:00
Do końca aukcji: 5 dni
Szukaj w tym katalogu
1 zł
1 500 zł

Obiekty w katalogu (29)

1. OLECH Agnieszka (ur. 1976)

Bez tytułu z cyklu Zapis śladu, 2019

akryl, płótno, 110 x 80 cm

cena wywoławcza: 800 zł

2. STARĘGA Iza (ur. 1964)

Bez tytułu, 2019

technika własna, płótno, 70 x 50 cm

cena wywoławcza: 1 500 zł

3. HAMADA Konrad (ur. 1981, Kraków)

Rudowłosa, 2017

olej, płótno, 60 x 60 cm
sygn. p.d.: Konrad Hamada 2017

cena wywoławcza: 1 200 zł

4. ŚWINIARSKI Tadeusz (ur. 1961)

Cyrkowcy, 2009

olej, płótno, 60 x 50 cm

cena wywoławcza: 1 200 zł

5. PELLO Ewa (ur. 1964)

olej, płótno, 70 x 100 cm
sygn. p.d.: Ewa Pello

cena wywoławcza: 13 000 zł

6. KOCUREK Kamil (ur. 1990)

Platform game 3, 2016

wklęsłodruk, papier, 59 x 99 cm, nakład: 8/30

aktualna cena: 1 000 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

7. ŚMIGIELSKI Grzegorz (ur. 1960r.)

Fangio w Ferrari, 2018

olej, płótno, 100 x 120 cm

cena wywoławcza: 1 500 zł

8. TRZASKA Krzysztof

Panna i byk, 2018

akryl, płyta, 35 x 50 cm kompozycja, 50 x 70 w oprawie
sygn. p.d.: Trzaska 2018 r.

cena wywoławcza: 800 zł

9. ŚLIWA Aneta (ur. 1990, Kraków)

Koń czarny, 2018

ceramika, 30 x 44 x 14 cm
sygn. na spodzie

cena wywoławcza: 1 000 zł

10. JĘDRCZAK Michał (ur. 1955)

Wagabunda, 2018

olej, płótno, 70 x 115 cm
sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: MJędrczak 2018 Warszawa

cena wywoławcza: 1 200 zł

11. ŁAGOWSKI Grzegorz (ur. 1969)

Topole, 2003

brąz, granit ogniowany, 47 x 30 cm, wymiary podstawy: 3 x 33 x 27 cm, nakład: 1/1
sygn.: G. ŁAGOWSKI 2003

cena wywoławcza: 13 000 zł

12. KITOWSKA Jolanta (ur. 1968)

Kenia, 2019

akryl, płótno, 100 x 100 cm
sygn. l.d.: Jola K.

cena wywoławcza: 800 zł

13. MISTAK Tomasz (ur. 1978, Sanok)

End z cyklu 20000 mil podmorskiej żeglugi, 2014

akryl, płótno, 80 x 120 cm

aktualna cena: 1 500 zł

cena wywoławcza: 1 500 zł

14. KLESZCZEWSKI Paweł

Krimea 1896 Ergo, 2016

akryl, płótno, 70 x 120 cm

cena wywoławcza: 800 zł

15. LUTOMSKI Patryk (ur. 1973, Kraków)

Tora, Tora, Tora, 2017

olej, płótno, 100 x 100 cm

cena wywoławcza: 1 200 zł

16. TYC Włodzimierz Witalis

Erotyk to dotyk, 1983

olej, płótno, 100 x 80 cm
sygn. p.d.: Tyc83

cena wywoławcza: 2 500 zł

17. DORZAK Justyna

Amaranty, 2019

akryl, płótno, 100 x 70 cm
opisany na odwrocie: J. DORZAK AMARANTY 2019

cena wywoławcza: 800 zł

18. GORLAK Zbigniew (ur. 1955, Sopot)

Fortuna kołem się toczy, 1992

olej, płótno, 81 x 100 cm
sygn. p.d.: Gorlak, opisany na odwrocie: "FORTUNA KOŁEM SIĘ TOCZY" Gorlak olej na płótnie 1992

cena wywoławcza: 1 500 zł

19. PACHECKI Piotr

Chłopcy, 2019

olej, płótno, 50 x 60 cm
sygn. p.d.: Pachecki 2019

cena wywoławcza: 800 zł

20. URBANIAK Maciej (ur. 1962)

Polowanie, 2003

olej, płótno, 60 x 80 cm
sygn. p.d.: M. Urbaniak 2003

cena wywoławcza: 2 000 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 29