Męskie sprawy

25 września 2017 | poniedziałek, godz. 21:00
Do końca aukcji: 4 dni
Szukaj w tym katalogu
1 zł
1 550 zł

Obiekty w katalogu (16)

2. GORLAK Zbigniew (1955)

Żółć z cyklu O czym marzą mężczyźni?, 2017

akryl, kolaż, płótno, 30,5x30,5 cm
sygn. u dołu: Gorlak 2017, opisany na odwrocie: "Żółć" Hora Melancholica z cyklu "O czym marzą mężczyźni?" 2017 30x30 acrylic on canvas 2017 GORLAK

aktualna cena: 650 zł

cena wywoławcza: 650 zł

8. DYDO Mariusz (ur. 1979)

Dzik, model Fetish, 2013/2017

ceramika szkliwiona, 31x18x13 cm, nr 47/2017
sygn. u dołu: pieczątka oraz 47/2017

aktualna cena: 700 zł

cena wywoławcza: 700 zł

13. ŚMIGIELSKI Grzegorz (ur. 1960r.)

Wioślarze, 2016

olej, płótno, 60x120 cm
sygn. p.d.: G. ŚMIGIELSKI, opisany na odwrocie: GRZEGORZ ŚMIGIELSKI 2016 "Wioślarze"

aktualna cena: 1 550 zł

cena wywoławcza: 1 500 zł

1. WOJTKIEWICZ Sławomir (ur. 1979, Białystok)

Deu Qui, 2017

akryl, płyta, 102x102 cm
sygn. p.d.: S. Wojtkiewicz 2017

cena wywoławcza: 800 zł

3. ŚWINIARSKI Tadeusz (ur. 1961)

Palacz, 2007

olej, płótno, 70x90 cm, w oprawie 72x92 cm
sygn. l.g.: Świniarski, opisany na odwrocie: Tadeusz Świniarski 2007 "PALACZ"

cena wywoławcza: 1 500 zł

4. STARĘGA Iza (ur. 1964)

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach, 2017

technika własna, olej, płótno, 120x90 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA

cena wywoławcza: 1 900 zł

5. KOZIERADZKA Dorota (ur. 1982)

Nr 2 z cyklu Po godzinach, 2011

kolorowa fotografia cyfrowa, druk Epson Ultrachrome K3, papier Premier Imaging Generations Alise Museum 260 gsm, 33x50cm, ed. 6

cena wywoławcza: 1 300 zł

6. NIEMIRSKA Urszula

Urban man, 2016

akryl, kolaż, płótno, 100x81 cm
opisany na odwrocie: "URBAN MAN" ULA NIEMIRSKA

cena wywoławcza: 800 zł

7. RABSZTYN Ryszard (ur. 1984, Olkusz)

Kamikaze, 2017

akryl, płótno, 80x50 cm
sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: RYSZARD RABSZTYN, opisany na odwrocie: RYSZARD RABSZTYN "KAMIKAZE" AKRYL NA PŁÓTNIE 80x50 2017

cena wywoławcza: 700 zł

9. JAKLIK Paulina

Akt podwójny, 2015

olej, płótno, 150x100 cm
opisany na odwrocie: P.J.

cena wywoławcza: 700 zł

10. LUTOMSKI Patryk (ur. 1973, Kraków)

Pearl Harbor, 2009

olej, płótno, 80x100 cm
sygn. p.d.: P. Lutomski, opisany na odwrocie: "Pearl Harbor" 2009 r. Patryk Lutomski

cena wywoławcza: 1 200 zł

11. TRUSIK Piotr (ur. 1994)

Bez tytułu, 2017

olej, szlagmetal płótno, 80x80 cm
Na odwrocie nalepka autorska

cena wywoławcza: 650 zł

12. KWIATKOWSKI Paweł (ur. 1981)

W pułapce, 2017

kolagrafia, papier Hahnemühle 300g, 120x80 cm, ed. 2/5
sygn. i opisany u dołu: W pułapce kolagrafia 2/5 P. Kwiatkowski 2017

cena wywoławcza: 1 500 zł

14. KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)

Para, 2017

olej, akryl, płótno, 50x50 cm
sygn. l.g.: PARA AK 2017, opisany na odwrocie: "PARA CIRCUSES" OIL, ACRYLIC ON CANVAS A. KASPRZAK’S ORIGINAL PAINTING AK 2017

cena wywoławcza: 1 000 zł

15. MĄDZELEWSKA Edyta (ur. 1988, Warszawa)

Sdr&r, 2017

olej, płótno, 80x60 cm
sygn. p.d.: E.M.’ 2017 R., opisany na odwrocie: Edyta Mądzelewska 2017 r. Legionowo/Wa-Wa

cena wywoławcza: 500 zł

16. BOŻEK Kacper (ur. 1974, Kraków)

Mezzotinta v/s akwaforta, 2008

akwaforta, mezzotinta, papier, 47x57 cm odcisk płyty, 57x81 cm w oprawie, ed. 45/100
sygn. i opisany u dołu: 45/100 MEZZOTINTA VS AKWAFORTA KACPER BOŻEK VIII /XXI

cena wywoławcza: 1 000 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 16