Nadrealizm i realizm magiczny

25 czerwca 2018 | poniedziałek, godz. 21:00
Aukcja zakończona
Szukaj w tym katalogu
1 zł
2 000 zł

Obiekty w katalogu (19)

1. ZIĘTARA Robert

Sekret w niebie, 2017

olej, płótno, 40 x 40 cm
opisany na odwrocie: Robert Ziętara Limassol / Cyprus 2017

cena sprzedaży: 1 300 zł

2. LASKOWSKI Henryk (ur. 1951, Żary)

Przelotne ochłodzenie, 2015

akryl, płótno, 81 x 65 cm
opisany na odwrocie: "PRZELOTNE OCHŁODZENIE" H. LASKOWSKI A.P.

cena wywoławcza: 2 000 zł

3. TARKOWSKI Piotr (ur. 1977)

Bez tytułu, 2016

olej, płyta, 89,5 x 71,5 cm kompozycja, 98 x 80 cm w oprawie
sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: TARKOWSKI 2016

cena wywoławcza: 3 800 zł

4. NOWISZEWSKA Ewa

Zapomniany las, 2018

olej, płótno, 80 x 120 cm
sygn. l.d.: E.Nowiszewska 18

cena wywoławcza: 800 zł

5. ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)

Urok II, 2016

olej, płótno, 80 x 80 cm
sygn. p.d.: Janusz Orzechowski 2016, opisany na odwrocie: Janusz Orzechowski "Spell II" 2016

cena sprzedaży: 2 000 zł

6. WROŃSKI Andrzej (ur. 1942)

Obcy świat, 2014

olej, płótno, 110 x 90 cm
sygn. l.d.: Andrzej Wroński 2014, opisany na odwrocie: OBCY ŚWIAT OLEJ PŁÓTNO 110x90 cm 2014 R. Andrzej Wroński

cena wywoławcza: 1 000 zł

7. ŁUKASIEWICZ Karol

Blob, 2014

olej, płótno, 120 x 90 cm
opisany na odwrocie: "BLOB" KAROL ŁUKASIEWICZ 2014 R. 120x90 cm olej/płótno

cena sprzedaży: 550 zł

8. MILIŃSKI Dariusz (ur.1957r.)

Koncert dla muchołówki, 2017

olej, płótno, 50 x 60 cm kompozycja, 69 x 79 cm w oprawie
sygn. l.d.: D. MILIŃSKI 2017, opisany na odwrocie: "KONCERT DLA MUCHOŁÓWKI" D. Miliński 2017

cena sprzedaży: 1 720 zł

9. HORODYŃSKI Piotr

Oczekiwanie

olej, płótno, 73 x 60 cm
sygn. p.d.: Horodyński

cena wywoławcza: 2 500 zł

10. ŻARÓW Diana

Woda życia, 2018

olej, płótno, 80 x 60 cm kompozycja, 93 x 73 cm w oprawie
sygn. p.d.: ZAROW, opisany na odwrocie: "Woda życia" Diana Żarów 2018 r.

cena wywoławcza: 1 900 zł

11. PŁAWECKA Natalia (ur. 1991)

Czuwanie, 2015

olej, płótno, 50 x 70 cm
opisany na odwrocie: N. Pławecka

cena wywoławcza: 500 zł

12. OLSZEWSKI Zbigniew (ur. 1955, Świdnik)

Niebieskie remanenty, 2016

olej, płótno, 50 x 70 cm kompozycja, 55 x 75 cm w oprawie
opisany na odwrocie: "NIEBIESKIE REMANENTY" 2016 50x70 ZBYSZEK OLSZEWSKI

cena wywoławcza: 950 zł

13. KRYSTEK-BORKOWSKA Beata

Bogini wiosny i satyr, 2014

olej, płótno, 70 x 70 cm
sygn. p.d.: Krystek-Borkowska, opisany na odwrocie: "Bogini wiosny i satyr" 70x70, olej na płótnie Beata Krystek-Borkowska 2014

cena wywoławcza: 1 000 zł

14. LIPOWCZAN Jacek (Jack) (ur. 1951, Istebna)

Szliśmy, szliśmy i... doszliśmy, 2017

olej, deska, 73 x 53 cm kompozycja, 94 x 74 cm w oprawie
sygn. l.d.: JALI 09/17 No134, opisany na odwrocie: JACEK LIPOWCZAN - "JALI" "SZLIŚMY, SZLIŚMY I... DOSZLIŚMY" 09/2017 No 134

cena wywoławcza: 3 500 zł

15. ZIÓŁKOWSKI Grzegorz

Sen 2, 2004

olej, płótno, 60 x 80 cm
sygn. l.d.: ZIOLKOWSKI 2004

cena wywoławcza: 7 000 zł

16. KARASEK Klaudia (ur. 1986, Łódź)

Con Variazioni, 2017

akryl, olej, płyta, 59 x 43,5 cm kompozycja, 68 x 53 cm w oprawie
sygn. l.d.: KKarasek

cena wywoławcza: 500 zł

17. KRUPA Jacek

Sen, 2011

olej, płótno, 60 x 80 cm kompozycja, 62,5 x 82,5 cm w oprawie
sygn. l.d.: JK11, opisany na odwrocie: "Sen" No 225/2011 Jacek Krupa

cena wywoławcza: 500 zł

18. KOSIOR Paweł

Na krawędzi, 2017

olej, płótno, 50 x 60 cm
sygn. p.d.: P.Kosior, opisany na odwrocie: Sie17 GLASGOW

cena wywoławcza: 800 zł

19. LUPA-SUCHY Anna

Zakłócenia z cyklu Tonacje, 2018

olej, płótno, 81 x 65 cm
sygn. u dołu: ANNA LUPA 2018, opisany na odwrocie: ANNA LUPA-SUCHY Zakłócenia SERIA TONACJE 2018 65x81

cena wywoławcza: 2 000 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 19