Natura / Flora / Fauna

13 marca 2018 | wtorek, godz. 21:00
Aukcja zakończona
Szukaj w tym katalogu
1 zł
1 500 zł

Obiekty w katalogu (38)

5. LEWANDOWSKI Juliusz (Juliusz MARTWY, pseud.) (ur. 1977, Warszawa)

bez tytułu, 2018

akwarela, papier, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 1 500 zł

14. KORTYKA Stanisław Ryszard (ur. 1943)

Ogród ciernistych krzewów (Zaborek), 2012

olej, płótno, 30 x 60 cm, sygn. p.d.

cena sprzedaży: 1 500 zł

6. LEWANDOWSKI Juliusz (Juliusz MARTWY, pseud.) (ur. 1977, Warszawa)

bez tytułu, 2018

cena sprzedaży: 300 zł

22. ĆWIERTNIEWICZ Wojciech (ur. 1955)

Łabędzie, 1987

akryl, płótno, 38 x 46 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 650 zł

9. STAŃCZAK Kamil (ur. 1980, Puławy)

Przebitka zająca na gruszy, 2018

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 600 zł

38. KOŁAKOWSKA Ewelina (ur. 1993 Świnoujście)

Gatto, 2018

technika własna, płótno, 70x90 cm, sygnowany l.d. Kołakowska 18

cena sprzedaży: 550 zł

2. SZCZUR Piotr (ur. 1987, Jasło)

Śmieci, 2015

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 1 000 zł

3. DYDO Mariusz (ur. 1979)

Beta bear, model Matisse

ceramika szkliwiona transparentnie, malowana naszkliwnie, technika maskowania, 14,5x24,5x10 cm, logo autora od spodu, opis numeryczny 36/2017

cena sprzedaży: 500 zł

4. LEWANDOWSKI Juliusz (Juliusz MARTWY, pseud.) (ur. 1977, Warszawa)

Martwa natura, gladiole i jabłka, 2017

akryl, płótno, 92 x 73 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 1 000 zł

7. NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Nosorożec

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, 25 x 15 x 10cm, sygnowana od spodu nazwiskiem i numerem.

cena sprzedaży: 500 zł

8. ŚRODOWSKA Katarzyna (ur. 1971, Warszawa)

Morze, z cyklu Żywioły, 2017

olej, płótno, 92 x 65 cm, sygn. p.d.

cena sprzedaży: 500 zł

18. LOS-PŁAWSZEWSKA Luiza (ur. 1963)

Hossa II, 2018

akryl, pastel, gesso, płótno, 80 x 90 cm, sygn. p.d.

cena sprzedaży: 600 zł

26. KUREK Magdalena (ur. 1979, Pińczów)

Ogrody życia, 2018

olej, płótno, 65 x 110 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 600 zł

1. PÓŁKOŚNIK Joanna (ur. 1981, Hajnówka)

Zielenie łąk - Zając

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 500 zł

10. WINIARSKI Tomasz (ur. 1982, Bielsko-Biała)

Perpetuum mobile LXXXIX

mezzotinta, sucha igła, III/VI, 70 x 100 cm, sygn. u dołu

cena wywoławcza: 600 zł

11. RÓŻYC Dariusz Franciszek (ur. 1978, Sosnowiec)

z cyklu Brzozy, 2013

olej, płótno, 82 x 40 cm, sygn. p.d.

cena wywoławcza: 800 zł

12. DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)

Gibon, 2017

olej, płótno, 92 x 73 cm, sygn. p.d.

cena wywoławcza: 500 zł

13. TRUSIK Piotr (ur. 1994)

Jezioro, 2016

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 1 000 zł

15. MĄDZELEWSKA Edyta (ur. 1988, Warszawa)

Łososiowy Pelikan, 2018

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.

cena wywoławcza: 400 zł

16. ROZPARA Hanna (ur. 1990, Sosnowiec)

Wodorosty, 2018

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.

cena wywoławcza: 600 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 38