Natura / Flora / Fauna

21 sierpnia 2017 | poniedziałek, godz. 21:00
Do końca aukcji: 20 godzin
Szukaj w tym katalogu
1 zł
1 000 zł

Obiekty w katalogu (20)

4. NIEWDANA Jakub

Mała Sowa

ceramika szkliwiona i złocona 24 k złotem, wymiary 8x6x5cm, seria nielimitowana, sygnowana i numerowana.

aktualna cena: 170 zł

cena wywoławcza: 120 zł

2. NIEWDANA Jakub

Mała Sowa

aktualna cena: 120 zł

cena wywoławcza: 120 zł

6. KOMBOR Katarzyna (ur. 1988, Ciechanowiec)

Rudimentum V, 2016

olej, płótno, 50 x 90 cm, sygn. na odwrocie

aktualna cena: 1 000 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

7. TRUSIK Piotr (ur. 1994)

Struktura materii, 2017

olej, płótno, 100 x 130 cm , sygn. na odwrocie

aktualna cena: 900 zł

cena wywoławcza: 900 zł

12. CIEŚLA Maciej (ur. 1988, Szczecin)

Górski strumień

olej, płótno, 100 x 160 cm, sygn. p.d.

aktualna cena: 910 zł

cena wywoławcza: 900 zł

16. DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)

Wesoły przyjaciel

olej, płótno, 110 x 80 cm, sygn. na odwrocie

aktualna cena: 600 zł

cena wywoławcza: 600 zł

18. PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)

Wiewiórka, 2017

olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

aktualna cena: 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

20. LOS-PŁAWSZEWSKA Luiza (ur. 1963)

Hossa, 2015

akryl, płótno, 70 x 90 cm, sygn. p.d.

aktualna cena: 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

1. NIEWDANA Jakub

Nosorożec duży

ceramika szkliwiona i złocona 24 k złotem, seria limitowana (4/30), 50 x 28 x 18 cm, sygn. na podstawie

cena wywoławcza: 1 400 zł

3. NIEWDANA Jakub

Mała Sowa

cena wywoławcza: 120 zł

5. KOMBOR Katarzyna (ur. 1988, Ciechanowiec)

Rudimentum X, 2016

olej, płótno, 150 x 65 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 1 200 zł

8. PÓŁKOŚNIK Joanna (ur. 1981, Hajnówka)

Wiosenne niepokoje, 2017

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 900 zł

9. PÓŁKOŚNIK Joanna (ur. 1981, Hajnówka)

Żółte słońce, 2017

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 400 zł

10. SOKOŁOWSKA Małgorzata (ur. 1984)

Róża, 2016

olej, płyta, śr. 60 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 600 zł

11. FORYŚ Ilona, Jadwiga, Ilafo, pseud. (ur. 1980)

Zimowy galop

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 500 zł

13. NEYMAN Justyna

Dyptyk Atmosferyczny (Wicher, Burza), 2017

akryl, płyta, 2 x 23 x 33 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 400 zł

14. WARZECHA Filip (ur. 1994, Dębica)

Klasa Ananasa, 2015

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.

cena wywoławcza: 500 zł

15. ŚWIGULSKA Mariola (ur. 1961)

Zachód słońca w wąwozie, 2015

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.

cena wywoławcza: 500 zł

17. BAŃKA Wioleta (ur. 1985, Olsztyn)

bez tytułu, 2016

akryl, płótno, 30 x 30 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 350 zł

19. ŚLIWA Aneta (ur. 1990, Kraków)

Żubr, 2017

ceramika szkliwiona, 34 x 16 x 25 cm, sygn. na spodzie

cena wywoławcza: 600 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 20