Oblicza. Aukcja portretu

22 października 2018 | poniedziałek, godz. 21:00
Aukcja zakończona
Szukaj w tym katalogu
1 zł
2 700 zł

Obiekty w katalogu (15)

3. STARĘGA Iza (ur. 1964)

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach, 2017

technika własna, olej, płótno, 80 x 50 cm
sygn. p.d.: Iza Staręga, opisany na odwrocie: Iza Staręga 2017 z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach

cena sprzedaży: 2 700 zł

6. TYCZ Viola (ur. 1973)

Nimfomanka VIII, 2014

akryl, płyta, 32 x 32 cm
na odwrocie nalepka autorska

cena sprzedaży: 900 zł

7. BACA Michał (ur. 1958r.)

Podwórkowa Lady Macbeth, 2017

akryl, olej, płótno, 90 x 90 cm
sygn. p.d.: Michał Baca '17, opisany na odwrocie: Michał Baca "Podwórkowa Lady Macbeth" akryl, olej na płótnie 90x90 cm 2017 r.

cena sprzedaży: 1 500 zł

11. LENCZOWSKI Marcin (ur. 1980)

Niebieski #1 /Blue boy/, 2011

akryl, płótno, 100 x 100 cm
sygn. na licu: Lenczys, opisany na odwrocie: MARCIN LENCZOWSKI NIEBIESKI #1 "BLUE BOY" 06.2011 Lenczys

cena sprzedaży: 750 zł

1. JASIŃSKI Dominik (ur. 1981, Rzeszów)

Cello, 2011

olej, płótno, 100 x 70 cm
sygn. l.d.: D. Jasiński, opisany na odwrocie: Cello D. JASIŃSKI

cena wywoławcza: 2 000 zł

2. KRAWCZYK Judyta (ur. 1978, Lubin)

Self-portrait with paint, 2017

olej, płótno, 50 x 40 cm
opisany na odwrocie: Judyta Krawczyk Self portrait 2017 Warszawa

cena wywoławcza: 800 zł

4. ŁAKOMSKA Monika (ur. 1968, Zielona Góra)

Tworzywo, 2018

olej, płótno, 100 x 120 cm
opisany na odwrocie: "TWORZYWO" Monika Łakomska 2018

cena wywoławcza: 950 zł

5. KOPESTYŃSKA Paulina

Bez tytułu, 2007

ołówek, kredka, papier, 58 x 44 cm
sygn.p.d.: P. Kopestyńska W-wa 29.09.07

cena wywoławcza: 500 zł

8. BIEL Aneta

Hush, 2018

akryl, płótno, 40 x 30 cm
opisany na odwrocie: Aneta Biel "Hush" 2018 r.

cena wywoławcza: 500 zł

9. ROŚCIECHA Agata (ur.1968 r.)

Z cyklu Muzy operowe, 2016

pastel, papier, w świetle passe-partout 85,5x61 cm, w świetle oprawy 100x70 cm
sygn. p.d.: Rościecha-Kan., opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan. Z cyklu "Muzy operowe" pastel 2016 Rościecha

cena wywoławcza: 1 200 zł

10. PACHECKI Piotr

Rybak, 2018

olej, płótno, 80 x 70 cm
sygn. p.d.: Pachecki '2018

cena wywoławcza: 500 zł

12. GURZHIYANTS Julia (ur. 1991, Moskwa)

Bez tytułu, 2018

olej, płótno, 50 x 40 cm
sygn. l.d.: monogramem

cena wywoławcza: 500 zł

13. FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)

Bez tytułu, 2018

akryl, płótno, 100 x 100 cm
sygn. p.d.: AFigurska

cena wywoławcza: 800 zł

14. HOPPE Maciej (ur. 1977)

Bez tytułu, 2018

akryl, płótno, 100 x 80 cm
sygn. p.d.: Hoppe18

cena wywoławcza: 500 zł

15. HETTICH-URYSZEK Marzena (ur. 1969)

Women, 2018

akryl, płótno, 60 x 80 cm
sygn. p.d.: M.Uryszek'18

cena wywoławcza: 800 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 15