Płeć / Ciało / Gender 2

28 września 2017 | czwartek, godz. 21:00
Do końca aukcji: 7 dni
Szukaj w tym katalogu
1 zł
951 zł

Obiekty w katalogu (25)

7. KRĘŻLAK Robert (ur. 1975)

Feministki, 2017

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. u dołu

aktualna cena: 951 zł

cena wywoławcza: 600 zł

1. SZCZEPKOWSKI Jan (ur. 1975, Sanok)

The Night Picture I, 2017

olej, papier, 18 x 14 cm, sygn. na odwrocie

aktualna cena: 750 zł

cena wywoławcza: 700 zł

3. MAZUREK Waldemar (ur. 1961)

Tors, 2017

brąz patynowany na zielono, podst. biały marmur grecki, ed. 6/8, 24 x 6,5 x 6,5 cm, sygn. u dołu rzeźby

aktualna cena: 550 zł

cena wywoławcza: 500 zł

12. ZIELASKOWSKA Gossia (ur. 1983, Poznań)

Jola, 2008

tryptyk, akryl, płótno, 3 x 15 x 15 cm, sygn. na odwrocie

aktualna cena: 200 zł

cena wywoławcza: 200 zł

2. LEWANDOWSKI Juliusz (Juliusz MARTWY, pseud.) (ur. 1977, Warszawa)

Akt, 2017

akryl, płótno, 70 x 80 cm, sygn na odwrocie

cena wywoławcza: 800 zł

4. RÓŻYC Dariusz Franciszek (ur. 1978, Sosnowiec)

Nadzieja, 1 część tryptyku, 2008

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 1 400 zł

5. AMELIA Marcelina

Milosne piosenki szalonych dziewczyn

sitodruk, papier 310gsm southbank smoot, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 500 zł

6. DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)

MMA art

olej, płótno, 110 x 90 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 900 zł

8. WNUK Lidia (ur. 1988, Wołomin)

Lovers, 2017

olej, płótno, 100 x 150 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 1 200 zł

9. TRUSIK Piotr (ur. 1994)

bez tytułu, 2017

rysunek, papier, 150 x 90 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 1 500 zł

10. DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)

Showgirls

olej, płótno, 116 x 81 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 700 zł

11. ŚWIGULSKA Mariola (ur. 1961)

Magnetyzm kobiecego ciała, 2014

akryl, płótno, 150 x 70 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 900 zł

13. SIEJKO Magdalena (ur. 1977, Świdnik)

Opowieść z Glasgow (dyptyk), 2002

olej, płótno, 2 x 13 x 115, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 1 900 zł

14. MOSUR Piotr (ur. 1990, Sosnowiec)

Egzamin II

akryl, tempera, tekstylia, 23 karatowe złoto dukatowe, 35 x 32 x 5 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 700 zł

15. DYBOWSKA Anna

Z cyklu Związki VII, 2015

linoryt, papier, 1/1, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 500 zł

16. JĘDRCZAK Michał (ur. 1955)

Figura

olej, płótno, 55 x 45 cm, sygn.

cena wywoławcza: 800 zł

17. SIKORA Jacek (ur. 1967, Łódź)

To nie to co myślisz, 2017

cena wywoławcza: 750 zł

18. WAWRZYNIAK Michał (ur. 1978, Niemodlin)

Genderman, 2017

rzeźba wielomedialna, 66 x 14 x 14 cm, sygn. z prawej strony

cena wywoławcza: 400 zł

19. DAŁEK Monika (ur. 1981)

Spędźmy razem noc, 2017

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.

cena wywoławcza: 700 zł

20. MARSZAŁŁ Marta (ur. 1991, Ostrów Wielkopolski)

Nimfy, 2017

olej, akryl, płótno, 52 x 63 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 400 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 25