Port i morze. Aukcja marynistyki

13 sierpnia 2018 | poniedziałek, godz. 21:00
Aukcja zakończona
Szukaj w tym katalogu
1 zł
1 000 zł

Obiekty w katalogu (27)

4. POSIECZ-POLKOWSKA Justyna (ur. 1985, Stalowa Wola)

Młody rybak, 2012

olej, płótno, 81 x 100 cm
opisany na odwrocie: Młody Rybak Justyna P.-Polkowska, 2012 r.

cena sprzedaży: 550 zł

1. ŚRODOWSKA Katarzyna (ur. 1971, Warszawa)

W zasięgu myśli, 2018

olej, płótno, 50 x 100 cm
sygn. p.d.: ŚRODOWSKA 2018, opisany na odwrocie: "W ZASIĘGU MYŚLI" ŚRODOWSKA 2018 29. OLEJ NA PŁÓTNIE 50x100 cm 2018 r. Katarzyna Środowska

cena sprzedaży: 1 000 zł

3. OLECH Agnieszka (ur. 1976)

Pod żaglami, 2018

akryl, płótno, 100 x 120 cm
opisany na odwrocie: AGNIESZKA OLECH "POD ŻAGLAMI" akryl na płótnie, 2018

cena sprzedaży: 500 zł

9. GRALEWSKA Olga (ur. 1989)

Może morze z cyklu Fidrygołki i verticale, 2018

akryl, płótno, 50 x 70 cm
opisany na odwrocie: Z cyklu "Fidrygałki i Verticale" "Może Morze" Olgi Gralewskiej Krk 18

cena sprzedaży: 500 zł

12. TOMALAK Stanisław (ur. 1955, Brzeg Dolny)

Fragment 501, 2018

technika własna, olej, płótno, 60 x 90 cm kompozycja, 62 x 92 cm w oprawie
opisany na odwrocie: S.J.A. Tomalak Fragment 501 z cylu "Morza i porty"

cena sprzedaży: 700 zł

18. FRONCZAK Andrzej (ur. 1959, Brześć Kujawski)

Idzie sztorm, 2018

akryl, płótno, 60 x 80 cm
sygn. p.d. A. Fronczak 18 r

cena sprzedaży: 600 zł

21. KORDYASZ Katarzyna (ur. 1981)

Tryptyk, 2018

olej, płótno, 3x (20 x 20) cm
opisany i numerowany na odwrocie K.Kordyasz 2017: N9/17 N4/17; N3/17

cena sprzedaży: 600 zł

25. LOS-PŁAWSZEWSKA Luiza (ur. 1963)

Marina w Montreux, 2018

akryl, płótno, 80 x 70 cm
sygn. p.d.: Luiza Los-P. 2018, opisany na odwrocie: "MARINA W MONTREUX" Luiza Los-Pławszewska AKRYL, 2018

cena sprzedaży: 500 zł

2. SIECIARZ Marta (1975r.)

Interferencje 10, 2004

olej, płótno, 120 x 120 cm
sygn. l.d.: M. Sieciarz, opisany na odwrocie: Marta Sieciarz Interferencje 10 10x120 cm olej, płótno 2004

cena wywoławcza: 2 500 zł

5. MALINOWSKI Jacek (ur. 1969, Zielona Góra)

Światło III, 2018

akryl, płótno, 100 x 120 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski akryl 2018

cena wywoławcza: 1 500 zł

6. FINCEK Ziemowit (ur. 1988, Kalisz)

(4 Bogów)NAWIE, 2014

olej, płótno, 80x124 cm
opisany na odwrocie: Ziemowit Fincek 2014 "(4 Bogów)NAWIE"

cena wywoławcza: 950 zł

7. STRATOVICH Yuliya

Port, 2015

akryl, płótno, 50 x 60 cm
opisany na odwrocie: Port Acrylic on canvas Stratovich Yuliya 2015

cena wywoławcza: 500 zł

8.

Piotr C. Kowalski, Witold Lubiniecki

Złote szprotki w złotym deszczu, 2008
akryl, olej, szprotki, kamień, piasek, płótno, 65 x 92 cm
opisany na odwrocie: PIOTR CE. KOWALSKI & WITOLD LUBINIECKI z cyklu MORZE MOŻE 65.5 x 92.5 cm AKRYL, OLEJ, SZPROTKI, KAMIEŃ I PIASEK Z PLAŻY NA PŁ. 2008 tyt. "ZŁOTE SZPROTKI W ZŁOTYM DESZCZU"

cena wywoławcza: 2 992 zł

10. BANAŚ Katarzyna

Lipiec na fiordem, 2011

olej, płótno, 60 x 80 cm
sygn. p.d.: K. BANAŚ'11, opisany na odwrocie: "Lipiec nad fiordem" KASIA BANAŚ

cena wywoławcza: 1 500 zł

11. BUTKOWSKA Agnieszka (ur. 1986, Kętrzyn)

W oddali, 2016

olej, płótno, 80 x 100 cm
opisany na odwrocie: A.BUTKOWSKA’16 "W ODDAL

cena wywoławcza: 500 zł

13. MICHAŁOWSKI Bartłomiej (ur. 1964, Lublin)

Port Martigues, 2018

akwarela, papier, 43 x 63 cm w świetle passe-partout, 64 x 84 cm w oprawie
sygn. p.d.: B. Michałowski 2018 R., opisany u dołu: B. Michałowski 2018 R. "Port Martigues (Francja)"

cena wywoławcza: 900 zł

14. RUDZIKIEWICZ Agata (ur. 1986)

Akwarium, 2011/2018

olej, płótno, 100 x 100 cm
opisany na odwrocie: 100x100 cm AGATA RUDZIKIEWICZ "Akwarium" 2011, 2018 OLEJ

cena wywoławcza: 500 zł

15. KRUSZYŃSKA-MIKULSKA Patrycja (ur. 1973, Lublin)

Na fali 2, 2018

akryl, płótno, 100 x 100 cm
opisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2018

cena wywoławcza: 900 zł

16. HORHOL Olena

Wspomnienia znad morza, 2017

akryl, płótno, 60 x 60 cm
sygn. p.d.: HORHOL 17, opisany na odwrocie: OLENA HORHOL 2017

cena wywoławcza: 500 zł

17. MICHALSKA Sylwia (ur. 1978, Poznań)

Port nocą, 2018

olej, płótno, 50 x 90 cm
sygn. l.d.: S. Michalska

cena wywoławcza: 700 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 27