Sex, Drugs & Rock'n'Roll 2

27 listopada 2017 | poniedziałek, godz. 21:00
Do końca aukcji: 10 dni
Szukaj w tym katalogu
1 zł
1 650 zł

Obiekty w katalogu (24)

6. MAZUREK Waldemar (ur. 1961)

Tańczący, 2013

brąz, granit, wys. 28 cm, sygn. z boku

aktualna cena: 1 650 zł

cena wywoławcza: 900 zł

5. SZCZUR Piotr (ur. 1987, Jasło)

bez tytułu, z cyklu Powrót do Neoromantyzmu (III), 2017

olej, płótno, 30 x 40 cm, sygn. na odwrocie

aktualna cena: 800 zł

cena wywoławcza: 800 zł

18. WAKUŁA-MAC Marta (ur. 1979, Nisk)

Nude III, 2014

akwaforta, akwatinta, papier, odcisk płyty: 14,5 x 11,5, papier: 45 x 35 cm, sygn. na odwrocie

aktualna cena: 350 zł

cena wywoławcza: 350 zł

22. NEYMAN Justyna

Czy czujesz się jakoś dziwnie II, 2017

akryl, płyta, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

aktualna cena: 600 zł

cena wywoławcza: 600 zł

1. PRZYBYŁA Agnieszka (ur. 1989, Krosno)

Dead End Girl, 2017

akryl, płótno, 80 x 60, sygn. p.d.

cena wywoławcza: 600 zł

2. ZIELASKOWSKA Gossia (ur. 1983, Poznań)

Jola, 2008

olej, płótno, 20 x 20 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 200 zł

3. SZCZUR Piotr (ur. 1987, Jasło)

bez tytułu, z cyklu Powrót do Neoromantyzmu, 2017 (I)

cena wywoławcza: 500 zł

4. SZCZUR Piotr (ur. 1987, Jasło)

bez tytułu, z cyklu Powrót do Neoromantyzmu (II), 2017

olej, płótno, 20 x 30 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 600 zł

7. HOPPE Maciej (ur. 1977)

Z głębi duszy

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 500 zł

8. TRUSIK Piotr (ur. 1994)

bez tytułu, 2017

akwatinta w krysztale, 44 x 27,5 cm, sygn.

cena wywoławcza: 900 zł

9. BAISER Nikodem (ur. 1988, Biskupiec)

ukarana przez siebie samą

zgarbiona zapierdala pod ścianą
coś jest nie tak z tą panną
wygląda na zaćpaną
ma twarz znaną jakby
tylko potraktowaną jak piłka do rugby
twarz w kolorze szarej farby
resztki stylu techno barbie, 2016

technika mieszana, płótno, 41 x 33 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 1 000 zł

10. WITKOWSKI Tomasz (ur. 1978)

Mating, 2017

olej, płótno, 120 x 70 cm, sygn. l.d.

cena wywoławcza: 1 000 zł

11. ŚMIGIELSKA Katarzyna (ur. 1976, Wrocław)

Friend not mine

akryl, płótno, 33 x 27 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 400 zł

12. KOŁAKOWSKA Ewelina (ur. 1993 Świnoujście)

Bodysire, 2017

technika mieszana, płótno, 130 x 100 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 1 500 zł

13. DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)

La dolce Vita

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 600 zł

14. MAŃCZAK Piotr

bez tytułu, 2012

akryl, płótno, enkaustyka parafinowa; 7 elementów 30 × 24 cm każdy; sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 600 zł

15. KRĘŻLAK Robert (ur. 1975)

Białe prześcieradło, 2017

olej, płótno, 60 x 100 cm, sygn. l.d.

cena wywoławcza: 600 zł

16. MICHOŃ Maria (ur. 1989, Warszawa)

Zaślubiny z kosmosem

akryl, płótno, 30 x 25 cm, sygn. p.d.

cena wywoławcza: 500 zł

17. SZPYT Janusz (ur. 1960)

Akt z Merynosem, 2017

olej, płótno, 80 x 124 cm, sygn. p.d.

cena wywoławcza: 7 200 zł

19. MAGDA Renata (ur. 1980)

Ukryte Pragnienia, 2017

cena wywoławcza: 300 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 24