Sztuka na prezent – z okazji Święta Mam 2

23 maja 2018 | środa, godz. 21:00
Aukcja zakończona
Szukaj w tym katalogu
1 zł
1 900 zł

Obiekty w katalogu (22)

2. SKOCZEK-WOJNICKA Mira (ur. 1959, Kraków)

Biała perła, 2014

olej, płótno, 20 x 20 cm kompozycja, 39.50 x 39.50 cm w oprawie
sygn. p.d.: M MIR 2014, opisany na odwrocie: BIAŁA PERŁA 2014 20x20 cm OLEJ MIRA-SKOCZEK-WOJNICKA

cena sprzedaży: 1 900 zł

4. CYGANEK Jacek Dominik (ur. 1961)

Flower life, 2018

tempera żółtkowa, płótno, 50 x 50 cm
sygn. l.d.: Jacek Cyganek

cena sprzedaży: 500 zł

21. CIEŚLIK Malwina (ur. 1975, Radomsko)

Holiday, 2018

akryl, płótno, 50 x 70 cm
sygn. p.d.: M. Cieślik '18

cena sprzedaży: 600 zł

1. BACA Michał (ur. 1958r.)

Frezje, 2012

olej, płótno, 30 x 50 cm
sygn. p.g.: Michał Baca 2012, opisany na odwrocie: Michał Baca "Frezje" płótno bawełniane, olej 30x50 cm 2012 r.

cena wywoławcza: 700 zł

3. MICHALSKA Sylwia (ur. 1978, Poznań)

Pejzaż abstrakcyjny, 2018

akryl, technika mieszana, płótno, 50 x 50 cm
sygn. p.d.: Sylwia Michalska

cena wywoławcza: 500 zł

5. STARĘGA Iza (ur. 1964)

Bez tytułu, 2018

technika własna, płótno, 70 x 50 cm
opisany na odwrocie: IZA STARĘGA 2018

cena wywoławcza: 1 900 zł

6. RAFFLEWSKI Arkadiusz

Pole, 2018

olej, płótno, 70 x 100 cm
opisany na odwrocie: Rafflewski 2017/18

cena wywoławcza: 500 zł

7. NIEMIRSKA Urszula

Lonely song, 2017

akryl, kolaż, płótno, 20 x 20 cm
opisany na odwrocie: "Lonely song" UN 2017 r. 20x20 cm / akryl / kolaż

cena wywoławcza: 400 zł

8. OLECH Agnieszka (ur. 1976)

Miasto na literę L z cyklu Państwa i miasta, 2018

technika mieszana, akryl, kolaż, płótno, 68 x 105 cm
opisany na odwrocie: AGNIESZKA OLECH "MIASTO NA LITERĘ "L" Z CYKLU "PAŃSTWA I MIASTA" 2018 AKRYL, TECH. MIESZANA, KOLAŻ

cena wywoławcza: 500 zł

9. ŚLIWA Aneta (ur. 1990, Kraków)

Koń biały, 2017

ceramika szkliwiona, 30 x 20 x 10 cm
sygn. na spodzie: ANETA ŚLIWA 2017 r.

cena wywoławcza: 500 zł

10. BANAŚ Katarzyna

Czarna wyspa, 2016

olej, płótno, 80 x 80 cm
sygn. l.d.: K.BANAŚ’16

cena wywoławcza: 1 200 zł

11. ŚWIGULSKA Mariola (ur. 1961)

Hipnotyzujący pięknem, 2018

olej, płótno, 50 x 50 cm
sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2018, opisany na odwrocie: Mariola Świgulska Seenna 2018 r.

cena wywoławcza: 350 zł

12. BASAJ Karolina (ur. 1991, Warszawa)

Bez tytułu, 2017

olej, płótno, 80 x 60 cm
sygn. na licu: BASAJ -2017-, na odwrocie nalepka autorska

cena wywoławcza: 500 zł

13. GIERSZ Paulina (ur. 1991)

Green land, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm
opisany na odwrocie: Paulina Giersz "Green Land" 2018 r.

cena wywoławcza: 500 zł

14. JARZYMOWSKA Anna (ur. 1988, Rybnik)

Bez tytułu, 2018

olej, płótno, 80 x 120 cm
opisany na odwrocie: Anna Jarzymowska bez tytułu 2018 r.

cena wywoławcza: 500 zł

15. IWAŃSKA Aleksandra (ur. 1979)

Pejzaż zielony, 2005

olej, płótno, 100 x 70 cm
sygn. na licu: IWAŃSKA, opisany na odwrocie: ALEKSANDRA IWAŃSKA 2005

cena wywoławcza: 500 zł

16. KUCIEL Katarzyna (ur. 1988, Kraków)

Fala, 2017

olej, płótno, 70 x 100 cm
opisany na odwrocie: K. Kuciel, 2017

cena wywoławcza: 700 zł

17. OLSZEWSKI Zbigniew (ur. 1955, Świdnik)

Moja wiara II, 2016

olej, płótno, 55 x 46 cm kompozycja, 57.80 x 48.50 cm w oprawie
sygn. p.d.: OLSZEWSKI '16, opisany na odwrocie: "MOJA WIARA II" 55x46 2016 ZBYSZEK OLSZEWSKI

cena wywoławcza: 500 zł

18. KOSTIUKOW Iza (ur. 1964)

Wiosenna kolekcja (4), 2018

olej, płótno, 80 x 60 cm
opisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW 80x60 WIOSENNA KOLEKCJA (4) 2018 II MIĘDZYNARODOWY PLENER MALARSKI AGRO-ART GOŁASZEWO 2018'

cena wywoławcza: 600 zł

19. GRZYB Sabina Maria (ur. 1988, Jawor)

Zmrok, 2017

olej, płótno, 30 x 60 cm
opisany na odwrocie: Sabina Maria ZMROK 2017

cena wywoławcza: 600 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 22