Sztuka na prezent - z okazji święta Mam

22 maja 2017 | poniedziałek, godz. 21:00
Aukcja zakończona
Szukaj w tym katalogu
1 zł
1 800 zł

Obiekty w katalogu (20)

6. CHOŁDA Igor (Aqualoopa) (ur. 1978)

Konsternacja, 2016

akryl, płótno, 92x73 cm
sygn. l.d. Aqualoopa, opisany na odwrocie: AQUALOOPA/IGOR CHOŁDA/"KONSTERNACJA"/AKRYL/2016

cena sprzedaży: 1 401 zł

12. ZIELASKOWSKA Gossia (ur. 1983, Poznań)

I know it’s gonna be, 2015

olej, płótno, 80x80 cm
opisany na odwrocie: "I KNOW IT’S GONNA BE" 2015 Gossia Zielaskowska

cena sprzedaży: 1 800 zł

16. STARĘGA Iza (ur. 1964)

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach, 2014

technika własna, olej, płótno, 94x64,5 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA

cena sprzedaży: 1 450 zł

3. DELIŃSKA Iwona (ur. 1963)

Formy emocjonalne VI, 2017

Akryl, płótno, 90x90 cm
sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: "FORMY EMOCJONALNE VI" Delińska 2017

cena sprzedaży: 950 zł

2. KARP-SOJA Małgorzata (ur. 1967)

Szare myszki i krynoliny, 2015

olej, płótno, 50x85 cm
sygn. p.d.: Szare Myszki i Krynoliny M. KARP-SOJA/2015

cena sprzedaży: 1 200 zł

14. ROŚCIECHA Agata (ur.1968 r.)

Z cyklu Złote Damy 3, 2016

technika mieszana, płótno, 120x45 cm
sygn. p.d.: Rościecha: opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan. Z cyklu "Złote damy" 3 tech. mieszana 2016 Rościecha

cena sprzedaży: 1 400 zł

19. BACA Michał (ur. 1958r.)

Kuchenne okno, 2016

olej, płótno, 29x39 cm kompozycja, 45,5x55,5 cm w oprawie
sygn. p.d.: Michał Baca ‘16, opisany na odwrocie: Michał Baca "Kuchenne okno" olej, płótno, 30x40 cm 2016 r.

cena sprzedaży: 500 zł

1. JARECKA Kamila (ur. 1984, Starachowice)

Tree, 2016

akryl, płótno, 100x50 cm
sygn. l.d.: K.JARECKA 2016

cena wywoławcza: 800 zł

4. KONIECZNY Marta (ur. 1969)

Kraina, 2017

akwarela, papier, 27,5x37,5 cm w świetle passe-partout, 40,5x50,5 cm w oprawie
sygn. p.d.: MARTA KONIECZNY

cena wywoławcza: 300 zł

5. STACHURA Iwona (ur. 1968)

Bratek 1, 2013

akryl, płótno, 120x120 cm
sygn. p.d.: Iwona Stachura 2013

cena wywoławcza: 3 500 zł

7. RYTEL-SKOREK Magdalena (ur. 1976)

Przeludnione zoo, 2016

akryl, płótno, 25x25 cm
sygn. l.d.: M.Rytel 2016

cena wywoławcza: 450 zł

8. ŚLIWA Aneta (ur. 1990, Kraków)

Świnie, 2017

ceramika szkliwiona, 2x 17x13x10 cm i 2x 15x10x9 cm

cena wywoławcza: 500 zł

9. KRZAKIEWICZ Monika

Magnolina, 2015

olej, płótno, 100x90 cm
sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: MONIKA KRZAKIEWICZ "MAGNOLINA" 2015

cena wywoławcza: 2 600 zł

10. DANIEC Magdalena (ur. 1974, Kraków)

Lipiec 67, 2016

olej, kolaż, płótno, 26x20 cm
sygn. p.d.: Magdalena Daniec, opisany na odwrocie: Magdalena Daniec Lipiec 67 2016

cena wywoławcza: 400 zł

11. MAGDA Renata (ur. 1980)

Ostatnie spojrzenie..., 2017

akryl, płótno, 80x60 cm
sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Ostatnie spojrzenie... Renata Magda 2017 r.

cena wywoławcza: 600 zł

13. BADOWSKA-TWAROWSKA Wanda (ur. 1950, Ostrowiec Świętokrzyski)

Dance (2), 2016

akwarela, papier, 23x17 cm w świetle passe-partout, 38x31 cm w oprawie
sygn. u dołu: Wanda Badowska-Twarowska 2016, opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA "DANCE" (2) akwarela, 15x21, 2016

cena wywoławcza: 200 zł

15. TREMBECKA Beata (ur. 1961, Wrocław)

Bez tytułu, 2015

akryl, technika mieszana, papier, 16x14 cm w świetle passe-partout, 27,5x25 cm w oprawie
sygn. l.d.: B. Trembecka 2015

cena wywoławcza: 350 zł

17. KOBIERECKA Magdalena (ur. 1974)

Kompozycja nr 38, 2010

akryl, technika własna, pleksi, szkło, 46x56 cm
opisany na odwrocie: Magdalena Kobierecka "Kompozycja nr. 38" 2010 r

cena wywoławcza: 600 zł

18. PIETRZYKOWSKA Agnieszka (ur. 1978)

Mama - ilustracja malarska, 2017

akryl, płótno, 30x30 cm
sygn. l.d.: Aga Pe.

cena wywoławcza: 450 zł

20. GAUDY Beata (ur. 1989)

Maki, 2016

olej, płótno, 70x70 cm
opisany na odwrocie: BEATA GAUDY "MAKI" OLEJ NA PŁÓTNIE 70x70 2016 R.

cena wywoławcza: 500 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 20