Zamiast rajstop i goździków. Aukcja z okazji Dnia Kobiet

05 marca 2017 | niedziela, godz. 21:00
Do końca aukcji: 12 dni
Szukaj w tym katalogu
1 zł
1 300 zł

Obiekty w katalogu (23)

7. CHROBAK Urszula (ur. 1979)

L.F.9., 2016

akryl, płótno, 100x110 cm
opisany na odwrocie: L.F.9. Urszula Chrobak 2016

aktualna cena: 1 300 zł

cena wywoławcza: 1 200 zł

9. STĘPNIAK Małgorzata (ur. 1973, Częstochowa)

Ona i on, 2014

olej, płótno, 20x20 cm
sygn. p.d.: MS’14, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA STĘPNIAK 2014 "ONA I ON" 20x20

aktualna cena: 800 zł

cena wywoławcza: 800 zł

1. STACHURA Iwona (ur. 1968)

Bratek 5, 2013

olej, płótno, 120x120 cm
sygn. p.d.: Iwona Stachura 2013

cena wywoławcza: 1 500 zł

2. ROŚCIECHA Agata (ur.1968 r.)

Z cyklu Muzy operowe, 2016

pastel, papier,
85,5x61 cm w świetle passe-partout,
100x70 cm w świetle oprawy

cena wywoławcza: 1 000 zł

3. KRUSZYŃSKA-MIKULSKA Patrycja (ur. 1973, Lublin)

Nie chcę rajstop, ale goździka chętnie, 2017

technika mieszana, płótno, 30x40 cm
sygn. p.d.: P.K.Mikulska 2017

cena wywoławcza: 300 zł

4. KONIECZNY Marta (ur. 1969)

Zorza, 2017

olej, płótno, 60x60 cm
opisany na odwrocie: "ZORZA" Marta Konieczny 2017 r.

cena wywoławcza: 800 zł

5. PELIPAS Olga (ur. 1988, Symferopol (Ukraina))

Paw, 2017

olej, płótno, 100x70 cm
sygn. l.d.: Pelipas

cena wywoławcza: 1 000 zł

6. PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)

Króliczki, 2014

olej, płótno, 30x21 cm, kompozycja, 35x26 cm w oprawie
opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "KRÓLICZKI" OLEJ NA PŁÓTNIE, 30x21 cm. 2014r.

cena wywoławcza: 500 zł

8. DANIEC Magdalena (ur. 1974, Kraków)

Temperatura uczuć, 2005/2016

olej, kolaż, płótno, 70x60 cm
sygn. p.d.: Magdalena Daniec 2005 Magdalena Daniec 2016, opisany na odwrocie: Temperatura uczuć 2005/2016

cena wywoławcza: 3 400 zł

10. PORCZYŃSKA Barbara (ur. 1982, Rzeszów)

Flora, 2017

olej, płótno, 40x60 cm
sygn. p.d.: BP 2017, opisany na odwrocie: Barbara Porczyńska FLORA olej na płótnie 40x60 cm, 2017

cena wywoławcza: 800 zł

11. ŚLIWA Aneta (ur. 1990, Kraków)

Żaby, 2017

ceramika szkliwiona, 4x 8x12,5x16,5 cm
opisane na spodzie: ANETA ŚLIWA 2017r.

cena wywoławcza: 500 zł

12. STARĘGA Iza (ur. 1964)

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach, 2014

technika własna, olej, płótno, 70x50 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA KOBIETY W CHUSTACH MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH 2014

cena wywoławcza: 1 500 zł

13. SZCZECHOWSKA Olga (ur. 1987, Radom)

Bez tytułu (dyptyk), 2017

kolaż, papier,
2x 17x12 cm w świetle passe-partout,
26,5x20,5 cm w oprawie
sygn. p.d.: Olga Szczechowska, kolaż, 2017

cena wywoławcza: 600 zł

14. PIETRZYKOWSKA Agnieszka (ur. 1978)

Wiem co mam robić, 2016

akryl, płótno, 40x60 cm
sygn. l.d.: aga pietrzykowska, opisany na odwrocie: AGA PIETRZYKOWSKA

cena wywoławcza: 1 500 zł

15. GRZYB Sabina Maria (ur. 1988, Jawor)

Volare VII, 2017

olej, płótno, 50x30 cm
opisany na odwrocie: Sabina Maria VOLARE VII 30 I 2017r

cena wywoławcza: 500 zł

16. PIOTROWSKI Grzegorz L. (ur. 1976)

Zimowa dama, 2015

akryl, płótno, 100x90 cm,
opisany na odwrocie: grzegorz leon piotrowski

cena wywoławcza: 1 400 zł

17. KARP-SOJA Małgorzata (ur. 1967)

Mamma, 2016

olej, płótno, 50x50 cm
sygn. l.d.: KARP-SOJA / 2016

cena wywoławcza: 1 200 zł

18. ŻOCHOWSKA Ewa (ur. 1976)

Jump, 2013

olej, płótno, 90x90 cm
sygn. p.d.: ewazo 2013, opisany na odwrocie: Ewa Żochowska "JUMP" olej na płótnie 90x90 cm 2013

cena wywoławcza: 900 zł

19. NIEMIRSKA Urszula

Pościelówa 2010/2017

technika mieszana, płótno, 70x60 cm

cena wywoławcza: 1 400 zł

20. BOŻEK Kacper (ur. 1974, Kraków)

Stormtrooper of Love, 2015

akwaforta, sucha igła, akryl, papier,
49,2x64,5 cm (odcisk płyty),
59,5x78,5 cm (arkusz),
sygn. u dołu: 23/100 STORMTROOPER of LOVE KACPER BOŻEK XV/XXI

cena wywoławcza: 700 zł

liczba obiektów: 23