21 Aukcja Nowej Sztuki - Kolekcjonerska cz. 2

17 maja 2018 | czwartek, godz. 19:00

Bohema Nowa Sztuka Dom Aukcyjny i Galeria

Al. Jerozolimskie 99 lok. 2

02-001 Warszawa

7 - 17 maja 2018

Szukaj w tym katalogu
1 zł
4 200 zł

Obiekty w katalogu (40)

1. WĄSOWSKI Paweł

Konfluencja IV, 2018

akryl, płótno, 150 x 100 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 4 200 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

2. GAWROŃSKI Karol (ur. 1990)

Żarki, 2015

grafika, intaglio, papier, 70 x 100 cm, EA 5, sygn. u dołu

cena sprzedaży: 1 000 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

3. WĄSOWSKA Marlena

z cyklu Drzewo świadomości, 2016

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 1 200 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

4. KORTYKA Stanisław Ryszard (ur. 1943)

Trwanie, 2015/2016

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie, w autorskiej oprawie

cena sprzedaży: 3 000 zł

cena wywoławcza: 1 500 zł

5. ROKOWSKI Adam

A4, 2015

olej, płótno, 9 x 15 x 15 cm, sygn. na odwrocie, w oprawie 58 x 58 cm

cena sprzedaży: 1 500 zł

cena wywoławcza: 1 500 zł

6. TROJANOWSKI Artur (Artór) (ur. 1968, Łódź)

Uwaga pociąg!, 2011

akryl, szablon, płótno, 150 x 100 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 2 700 zł

cena wywoławcza: 1 500 zł

7. KAROLAK Dorian (ur. 1992)

Wschód na Islandii, 2017

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie: dk 2017

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

8. SZAMBELAN-ALTHAMER Monika

Baletnica, 2017

lalka na drewnianej podstawie, szycie ręczne i maszynowe, tkaniny, elementy ceramiczne (dłonie i twarz), wys. ok. 60 cm, sygn. stemplem autorskim

cena sprzedaży: 1 500 zł

cena wywoławcza: 1 500 zł

9. TOBOLEWSKI Tomasz (ur. 1973, Zabrze)

Pocałunek, 2017

olej, płótno, 140 x 120 cm, sygn. na odwrocie: Tobolewski 2017

cena sprzedaży: 3 500 zł

cena wywoławcza: 1 500 zł

10. KWAPISZ-GRABOWSKA Magdalena (ur. 1974)

Figura (złota), 2017

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: MKG

cena sprzedaży: 2 300 zł

cena wywoławcza: 1 500 zł

11. ALTHAMER Paweł (ur. 1967)

Lalka, lata 90-te XX w.

technika własna, szycie ręczne i maszynowe, tkanina, skóra, tworzywo, wys. 33 cm, sygnowana

cena sprzedaży: 2 200 zł

cena wywoławcza: 1 500 zł

12. GÓRECKA Justyna (ur. 1975)

Relikwie świętego, 2016

cztery obiekty, technika własna, asamblaż: ramy złocone, korale, rzeźba drewniana, silikon, 26 x 21 cm, 17 x 14 cm, 17 x 14 cm, 23 x 18 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 1 500 zł

cena wywoławcza: 1 500 zł

13. MACKIEWICZ Maciej (ur. 1977, Gorzów Wielkopolski)

Forma 9L2K, 2018

olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

14. KIMURA Lia (ur. 1992, Shingu, Japonia)

Bez tytułu, 2018

olej, płótno, 100 x 81 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 1 300 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

15. MOSUR Piotr (ur. 1990, Sosnowiec)

Bez tytułu, 2013

olej, płyta, elementy kolażu, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 1 300 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

16. PELC Wojciech (ur. 1984, Brzozów)

Analogie, 2013

tech. mieszana, akryl, kredka, papier, 120 x 150 cm, sygn. p.d.

cena sprzedaży: 4 000 zł

cena wywoławcza: 1 500 zł

17. AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)

Obiekt 0024, 2016

żywica, olej, płótno, 33 x 33 cm, sygn. na odwrocie, w oprawie 40 x 40 cm

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 500 zł

18. SUŁEK Marek (ur. 1963)

Architektura, 1996

olej, płótno, 130 x 89 cm, sygn na odwrocie, w oprawie

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 500 zł

19. JĘDRZEJKO Tomasz (ur. 1979 Bielsko-Biała)

Waga, z cyklu Sacrum, 2017

akryl, płótno, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 1 500 zł

cena wywoławcza: 1 500 zł

20. SOWIAK Radosław (ur. 1950)

Warcaby z Mondrianem, 2018

autografia, odbitka autorska, relief, płyta pcv, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 500 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 40