Aukcja Sztuki Współczesnej

15 października 2017 | niedziela, godz. 20:30

Dom Aukcyjny Agra-Art

Wilcza 55/63

00-679 Warszawa

2 - 15 października 2017

Szukaj w tym katalogu
1 zł
250 000 zł

Obiekty w katalogu (48)

/3

148. YERKA Jacek (właśc. Jacek Kowalski) (ur. 1952r. Toruń)

TRESOWANIE DYNI, 2017

pastel, papier
48,5 x 58 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: YERKA 17

cena sprzedaży: 8 500 zł

cena wywoławcza: 6 000 zł

estymacja: 9 000  - 12000.00

147. YERKA Jacek (właśc. Jacek Kowalski) (ur. 1952r. Toruń)

BUDZIK PAROWY Z TESTEREM BILONU, 2006

akryl, płótno
38 x 46 cm
sygn. p.d.: YERKA 06
na odwrocie na krośnie sygnatura i napis: JACEK YERKA "BUDZIK PAROWY | AKRYL 2006 Z TESTEREM BILONU"

cena sprzedaży: 31 000 zł

cena wywoławcza: 26 000 zł

estymacja: 30 000  - 35000.00

146. SZANCENBACH Jan (Kraków 1928 - Kraków 1998)

WNĘTRZE PRACOWNI Z CZERWONYM ŚWIATŁEM, 1994

olej, płótno
121 x 130 cm
sygn. p.d.: Xancenbach
na odwrocie na płótnie napis i sygnatura: JAN SZANCENBACH | WNĘTRZE PRACOWNI | Z CZERWONYM ŚWIATŁEM | 1994
na krośnie naklejona wizytówka artysty

cena sprzedaży: 14 000 zł

cena wywoławcza: 14 000 zł

estymacja: 15 000  - 20000.00

145. OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)

CZERWONA PARASOLKA

akryl, płótno
36 x 25,5 cm
sygn. l.d.: Olbinski

cena sprzedaży: 26 000 zł

cena wywoławcza: 16 000 zł

estymacja: 18 000  - 25000.00

144. SZANCENBACH Jan (Kraków 1928 - Kraków 1998)

MARTWA NATURA Z MIEDZIANYM DZBANKIEM, 1987

olej, płótno
97 x 86,5 cm
sygn. l.d.: Szancenbach
na odwrocie na płótnie napis i sygnatura: JAN SZANCENBACH | MARTWA NATURA | Z MIEDZIANYM DZBANKIEM | 1987
na górnym krośnie drukowana wizytówka artysty

cena sprzedaży: 12 000 zł

cena wywoławcza: 12 000 zł

estymacja: 15 000  - 20000.00

143. EIDRIGEVICIUS Stasys (ur. 1949)

PŁACZĄCY KLAUN, lata 90. XX w.

pastel, papier
69 x 43,5 cm
sygn. p.d.: Stasys

cena sprzedaży: 7 000 zł

cena wywoławcza: 7 000 zł

estymacja: 8 000  - 10000.00

142. MITORAJ Igor (1944 Oederan w Niemczech-2014 Pietrasanta w Toskanii)

GŁOWA, lata 80. XX w.

brąz patynowany
wys. 19,7 cm
sygn. p.d.: MITORAJ
na spodzie odlewu wybity nakład: 32/250

cena sprzedaży: 31 000 zł

cena wywoławcza: 22 000 zł

estymacja: 25 000  - 35000.00

141. BERDYSZAK Jan (1934 Zawory - 2014 Poznań)

PROJEKT WYOBRAŻEŃ, 1978

technika własna, karton, wycięcie
30,2 x 25,8 cm (w świetle passe-partout)
sygn. oł. l.g.: 1978 | JAN | BER | DYSZ | AK

niesprzedane

cena wywoławcza: 3 000 zł

estymacja: 4 000  - 6000.00

140. BARCICKA Janina (1933 - 2010 Warszawa)

BYT I NICOŚĆ, lata 80. XX w.

blacha, polerowana
wys. 52 cm

cena sprzedaży: 6 500 zł

cena wywoławcza: 5 000 zł

estymacja: 6 000  - 8000.00

139. PAWLAK Włodzimierz (ur. 1957r.)

DZIENNIK 21 X - 29 X, 2013

akryl, ołówek, płótno
45 x 33 cm
na odwrocie na płótnie sygnatura i napis: WŁODZIMIERZ PAWLAK | DZIENNIK 21 X - 29 X | 45 x 33 | 2013

niesprzedane

cena wywoławcza: 11 000 zł

estymacja: 12 000  - 14000.00

138. NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)

PROFIL, 1994

tusz pióro, papier żeberkowy z filigranem
43,3 x 31 cm
sygn. w l.g. rogu pionowo: JERZY NOWOSIELSKI 1994

cena sprzedaży: 8 000 zł

cena wywoławcza: 4 000 zł

estymacja: 6 000  - 8000.00

137. BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)

BEZ TYTUŁU, 1963

tusz pióro, papier
31,6 x 22,5 cm (w św. passe-partout)
sygn. p.d.: BEKSIŃSKI 63

cena sprzedaży: 16 000 zł

cena wywoławcza: 12 000 zł

estymacja: 15 000  - 18000.00

136. DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

NASYCENIE, 1977

akryl, płótno
65 x 54 cm

cena sprzedaży: 20 000 zł

cena wywoławcza: 20 000 zł

estymacja: 23 000  - 25000.00

135. THE KRASNALS Grupa

WHERE IS ORPHEUS?, 2015

Jean Cocteau, Edith Piaf, Jerzy Grotowski Good Fellas series, 2015
olej, płótno
40 x 100 cm
sygn. na odwrocie na płótnie: "Where is Orpheus? / The Krasnals ‘2015 | Jean Cocteau, Edith Piaf, Whielki Krasnal | Jerzy Grotowski"/ | Good Fellas series

cena sprzedaży: 6 500 zł

cena wywoławcza: 6 000 zł

estymacja: 8 000  - 16000.00

134. PALA Dariusz (ur. 1967, Częstochowa)

GREEN RIVER 21, 2017

technika mieszana, akryl, drewno
101 x 77 cm
sygnowany na odwrocie na pionowej listwie: DAREK PALA >GREEN RIVER 21< 100 x 74

cena sprzedaży: 9 000 zł

cena wywoławcza: 9 000 zł

estymacja: 12 000  - 15000.00

133. LETO Norman (ur. 1980, Bochnia)

ŁĄKA DO WYJŚCIA Z PSEM B, 2017

olej, płótno
110,5 x 150 cm
na odwrocie na płótnie sygnatura i napis po prawej: ŁĄKA DO WYJŚCIA | Z PSEM B | NORMAN 2017
po lewej: (PHOTON | HELP LIFT)

cena sprzedaży: 11 000 zł

cena wywoławcza: 8 000 zł

estymacja: 12 000  - 18000.00

132. LETO Norman (ur. 1980, Bochnia)

DWA MIESIĄCE NA ANTYBIOTYKACH - DYPTYK, 2005

Dyptyk A: olej, ołówek, płyta, 60 x 50 cm
sygn. na odwr.: 2005 | NORMAN | LETO | DYPTYK-A

Dyptyk B: olej, ołówek, płyta, 60 x 50 cm
sygn. na odwr.: 2005 | NORMAN | LETO | DYPTYK-B

cena sprzedaży: 12 000 zł

cena wywoławcza: 6 000 zł

estymacja: 8 000  - 15000.00

131. MUSIAŁOWICZ Henryk (1914, Gniezno-2015, Warszawa)

Z CYKLU REMINISCENCJE, 1984

technika mieszana, płyta pilśniowa
63,2 x 52 cm
sygn. p. poniżej środka: MUSIAŁOWICZ
na odwrocie na płycie napis i sygnatura: Z CYKLU | REMINISCENCJE | 1984 | MUSIAŁOWICZ | 63 x 52,5

niesprzedane

cena wywoławcza: 7 000 zł

estymacja: 8 000  - 10000.00

130. POTWOROWSKI Piotr Tadeusz (1898-1962)

PROJEKT SCENOGRAFII, 1960/61

Projekt scenografii do "Zawiszy Czarnego" Juliusza Słowackiego, Akt II: Pole bitwy nad Dunajem, 1960/61
akwarela, papier 28,5 x 37 cm (w świetle passe-partout)
na dolnym marginesie napisy dłg l.: własność Andrzej Witkowski, p.: 1960-61, niżej (napis zasłonięty przez passe-partout): Piotra Potworowskiego | projekt dekoracji do "Zawiszy CZARNEGO" | akt III. | "Pole bitwy nad Dunajem" | TĘ [?] AWitkowski, obok zielonym atramentem (napis częściowo obcięty po p.): Własnoś... | Reż. And... | Wi... | Wrocław ul. ... [nieczyt.]
na odwr. oprawy p.d. napis dłg.: Piotr Potworowski - Projekt Aktu III | 1960-61 r. "Zawiszy Czarnego" | J. Słowackiego | AW.

niesprzedane

cena wywoławcza: 6 000 zł

estymacja: 9 000  - 12000.00

129. MUSIAŁOWICZ Henryk (1914, Gniezno-2015, Warszawa)

Z CYKLU MATKA ZIEMIA, 1994

technika własna, płyta pilśniowa
138 x 77 x 11
sygn. l.d.: MUSIAŁOWICZ oraz u dołu pośrodku: MUSIAŁOWICZ
na odwr. na płycie napis autorski i sygn.: Z CYKLU | "MATKA ZIEMIA | 1994 | 138 x 77 | MUSIAŁOWICZ; dwie pieczątki Galerii VAVA, nalepka informacyjna z danymi obrazu oraz nalepka: Galeria Piotra Nowickiego | ul. Wierzbowa 9 | 00-094 Warszawa | Henryk Musiałowicz | Obrazy i rzeźby | W 90 rocznicę urodzin | wystawa: 26 maja - 31 lipca 2004 r.

cena sprzedaży: 10 000 zł

cena wywoławcza: 10 000 zł

estymacja: 15 000  - 18000.00

Brak aukcji

/3
liczba obiektów: 48