Aukcja Sztuki Współczesnej

15 października 2017 | niedziela, godz. 20:30

Dom Aukcyjny Agra-Art

Wilcza 55/63

00-679 Warszawa

2 - 15 października 2017

Szukaj w tym katalogu
1 zł
250 000 zł

Obiekty w katalogu (48)

/3

106. TCHÓRZEWSKI Jerzy (1928 Siedlce - 1999 Warszawa)

SACRUM, 1971-1972

akryl, płótno
131 x 195,5 cm
sygn. p.d.: J. Tchórzewski 71/72
na odwrocie na płótnie sygnatura i napis: J Tchórzewski 71/72 | "SACRUM"
powyżej: HAUT GÓRA | [strzałka]
na odwrocie na listwie pieczątka zezwalająca na wywóz za granicę z nr 7228/72

cena sprzedaży: 215 000 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

estymacja: 150 000  - 200000.00

102. PĄGOWSKA Teresa (1929 Warszawa - 2007 Warszawa)

ALEJA - JESIEŃ, 1990

tempera, akryl, płótno
140 x 160 cm
sygn. l.d.: TP. | 90
na odwrocie na płótnie sygnatura: TERESA PĄGOWSKA 1990 | ALEJA-JESIEŃ | 140 x 160 cm

cena sprzedaży: 108 000 zł

estymacja: 90 000  - 120000.00

117. MIKULSKI Kazimierz (1918-1998)

STRAŻNICZKI SNÓW, 1985

olej, płótno
81 x 65 cm
na odwrocie na płótnie napis i sygnatura: "Strażniczki snów" | KMikulski | Kraków 1985

cena sprzedaży: 102 000 zł

estymacja: 110 000  - 140000.00

110. STAŻEWSKI Henryk (1894 - 1988)

NR 5, 1978

technika mieszana
47 x 47 cm
na odwrocie na płycie pilśn. napis i sygnatura: nr 5 | 1978 | H. Stażewski

cena sprzedaży: 40 000 zł

estymacja: 45 000  - 55000.00

112. STAŻEWSKI Henryk (1894 - 1988)

RELIEF, 1979

technika mieszana
47 x 47 cm
na odwrocie na desce sygnatura: H. Stażewski | 1979

cena sprzedaży: 40 000 zł

estymacja: 45 000  - 55000.00

119. LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

KOBIETA SIEDZĄCA NA SCHODACH, 1965

akwarela, długopis, papier
43,7 x 31,4 cm
sygn. dłg. l.d.: Lebenstein 65
na odwr. sygn. dłg.: Lebenstein 65

cena sprzedaży: 31 000 zł

estymacja: 10 000  - 14000.00

120. LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

PRISE DE POSITION II, 1973

tusz sepiowy, pióro, papier
66 x 49 cm
sygn. l.d.: Lebenstein 73, p.d.: "Prise de position"
na odwr. śr. tuszem: Lebenstein | 1973 | "Prise de position II" | 70 x 50 cm

cena sprzedaży: 31 000 zł

estymacja: 15 000  - 20000.00

142. MITORAJ Igor (1944 Oederan w Niemczech-2014 Pietrasanta w Toskanii)

GŁOWA, lata 80. XX w.

brąz patynowany
wys. 19,7 cm
sygn. p.d.: MITORAJ
na spodzie odlewu wybity nakład: 32/250

cena sprzedaży: 31 000 zł

estymacja: 25 000  - 35000.00

147. YERKA Jacek (właśc. Jacek Kowalski) (ur. 1952r. Toruń)

BUDZIK PAROWY Z TESTEREM BILONU, 2006

akryl, płótno
38 x 46 cm
sygn. p.d.: YERKA 06
na odwrocie na krośnie sygnatura i napis: JACEK YERKA "BUDZIK PAROWY | AKRYL 2006 Z TESTEREM BILONU"

cena sprzedaży: 31 000 zł

estymacja: 30 000  - 35000.00

105. DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

KOMPOZYCJA, 1986

olej, płótno
81 x 102 cm
sygn. p.d.: Dominik
na odwrocie na płótnie l.g. napis autorski: 1986, p.d.: 32 x 40 | 2 szt

cena sprzedaży: 27 000 zł

estymacja: 30 000  - 40000.00

145. OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)

CZERWONA PARASOLKA

akryl, płótno
36 x 25,5 cm
sygn. l.d.: Olbinski

cena sprzedaży: 26 000 zł

estymacja: 18 000  - 25000.00

101. DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

OBRAZ 1631 - WIEŚ BARCIE - NATIONAL PARK, 1994

technika mieszana, płyta pilśniowa
50 x 38 cm
sygn. p.d.: DUDA GRACZ 1631

cena sprzedaży: 23 000 zł

estymacja: 25 000  - 30000.00

123. MARKOWSKI Eugeniusz (1912 Warszawa - 2007 Warszawa)

MORALITET x 2, lata 70. XX w

olej, płótno
70,5 x 55 cm
sygn. l.d. wzdłuż l. krawędzi: E. Markowski
Na odwrocie na płótnie sygnatura: E. MARKOWSKI; na krośnie napisy: l.: E. Markowski - WARSZAWA [w ramce]; g.: "MORALITET x 2 70 x 55

cena sprzedaży: 23 000 zł

estymacja: 12 000  - 18000.00

118. LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

DZIEWCZYNA NA TLE OKNA, 1956

gwasz, akwarela, papier milimetrowy
58 x 47 cm (w świetle passe-partout)
sygn. oł. l.d.: 18.9.1956. LEBENSTEIN
na odwr. l.d. nalepka Raydon Gallery z Nowego Jorku

cena sprzedaży: 20 000 zł

estymacja: 15 000  - 20000.00

136. DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

NASYCENIE, 1977

akryl, płótno
65 x 54 cm

cena sprzedaży: 20 000 zł

estymacja: 23 000  - 25000.00

109. STAŻEWSKI Henryk (1894 - 1988)

KOMPOZYCJA, przełom lat 50. i 60. XX w.

gwasz, akryl, tektura
34 x 46,2 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: STAŻEWSKI

cena sprzedaży: 19 000 zł

estymacja: 17 000  - 20000.00

126. DWURNIK Edward (ur. 1943, Radzymin)

JAROSŁAW, Z CYKLU PODRÓŻE AUTOSTOPEM, 1980

akryl, olej, płótno
116 x 88,5 cm
sygn. p.d.: E. DWURNIK 1980 | 685 [w ramce] | Podróże autostopem | NR: 191 | IX [w ramce] | JAROSŁAW [w ramce]
na odwr. na płótnie sygn.: E. DWURNIK | 1980. | IX [w ramce] - 191- 685 [w ramce]
na górnym krośnie nalepka z danymi obrazu

cena sprzedaży: 18 000 zł

estymacja: 20 000  - 35000.00

137. BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)

BEZ TYTUŁU, 1963

tusz pióro, papier
31,6 x 22,5 cm (w św. passe-partout)
sygn. p.d.: BEKSIŃSKI 63

cena sprzedaży: 16 000 zł

estymacja: 15 000  - 18000.00

116. BEREŹNICKI Kiejstut (ur. 1935)

MARTWA NATURA KRAWIECKA I, 2005-2008

olej, płótno
80 x 99,5 cm
na odwrocie na dolnej listwie krosna napis: Martwa natura krawiecka I

cena sprzedaży: 14 000 zł

estymacja: 18 000  - 22000.00

146. SZANCENBACH Jan (Kraków 1928 - Kraków 1998)

WNĘTRZE PRACOWNI Z CZERWONYM ŚWIATŁEM, 1994

olej, płótno
121 x 130 cm
sygn. p.d.: Xancenbach
na odwrocie na płótnie napis i sygnatura: JAN SZANCENBACH | WNĘTRZE PRACOWNI | Z CZERWONYM ŚWIATŁEM | 1994
na krośnie naklejona wizytówka artysty

cena sprzedaży: 14 000 zł

estymacja: 15 000  - 20000.00

Brak aukcji

/3
liczba obiektów: 48