X Aukcja Sztuki - Sztuka Młoda

16 listopada 2017 | czwartek, godz. 19:00

Dom Aukcyjny Artissima

ul. Zielna 39

00-108 Warszawa

6 - 16 listopada 2017

Szukaj w tym katalogu
1 zł
550 zł

Obiekty w katalogu (34)

1. DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

KB IV, 2017

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Sławomir Danielski/ KB IV/ 2017

cena wywoławcza: 550 zł

2. ŻOCHOWSKI Tomasz (ur. 1988, Warszawa)

Koń Trojański, 2017

akryl/płótno, 50 x 70 cm
sygn. p.d.: Tomasz Żochowski

cena wywoławcza: 550 zł

3. JARZYMOWSKA Anna (ur. 1988, Rybnik)

Bez tytułu, 2017

olej/płótno, 80 x 120 cm
sygn. i dat. na odwrociu: Anna Jarzymowska/bez tytułu/ 2017 r.

cena wywoławcza: 550 zł

4. JAMIELUCHA Joanna (ur. 1991)

W oddali, 2017

akryl/płótno, 60 x 80 cm
sygn. na odwrociu: JAMIELUCHA

cena wywoławcza: 550 zł

5. BOŻEK Kacper (ur. 1974, Kraków)

Wielka mistyfikacja, 2015

akwaforta/papier, 49 x 64,5 cm (odcisk płyty)
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: 7/100/WIELKA MISTYFIKACJA/KACPER BOŻEK XVIII/XXI

cena wywoławcza: 550 zł

6. WANCZEWSKA Izabela (ur. 1978)

Alle, 2017

technika mieszana/płótno, 40 x 50 cm
sygn. p.d.: Izabella Wanczewska, sygn., dat. i opisany na odwrociu: 2017/ Izabela/Wanczewska/"alle"

cena wywoławcza: 550 zł

7. ŚWIGULSKA Mariola (ur. 1961)

Wieczorową porą z cyklu Zauroczona dmuchawcami, 2017

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygn. i dat. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2017 r.

cena wywoławcza: 550 zł

8. DAŁEK Monika (ur. 1981)

Zegar tak cierpliwie czeka na morza pieśń, 2017

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygn. i opisany na odwrociu: ZEGAR TAK CIERPLIWIE CZEKA NA MORZA PIEŚŃ/2017/M. Dałek

cena wywoławcza: 550 zł

9. NAJDENOW Ewa (ur. 1967, Warszawa)

Fatamorgana XII, 2016

olej/płótno, 40 x 60 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Fatamorgana XII/ Ewa Najdenow; 2016

cena wywoławcza: 550 zł

10. SEMENIUK Aleksandra (ur. 1966)

Krajobraz księżycowy I, 2017

technika własna/sklejka, śr. 74,5 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Krajobraz księżycowy 1 /A. Semeniuk/ Semeniuk/2017

cena wywoławcza: 550 zł

11. KONIECZNA-ZAPART Joanna (ur. 1978)

Relaks, 2017

monotypia/bibułka japońska, 60 x 50 cm
sygn. i opisany p.d.: Joanna Konieczna-Zapart "Relaks" monotypia 2017 r.

cena wywoławcza: 550 zł

12. KUCHARSKI Janusz (ur. 1967)

Po burzy, 2017

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygn. p.d.: JKucharski’17, sygn. i opisany na odwrociu: JANUSZ KUCHARSKI/"PO BURZY", 2017

cena wywoławcza: 550 zł

13. DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Polowanie na czarownice, 2017

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Sławomir Danielski/ Polowanie Na Czarownice/XXI w. IV 2017

cena wywoławcza: 550 zł

14. JAMIELUCHA Joanna (ur. 1991)

Bez tytułu, 2017

akryl/płótno, 50 x 40 cm
sygn. na odwrociu: JAMIELUCHA

cena wywoławcza: 550 zł

15. JARZYMOWSKA Anna (ur. 1988, Rybnik)

Bez tytułu, 2017

olej/płótno, 70 x 70 cm

cena wywoławcza: 550 zł

16. DURSKI Teodor (ur. 1976)

Zapomnienie (Psyche), 2009

serigrafia/papier, 20 x 20 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: "Zapomnienie" (Psyche) /serigrafia 6/30 /Teodor Durski 2009

cena wywoławcza: 350 zł

17. ROZPARA Hanna (ur. 1990, Sosnowiec)

Pole bitwy - poranek II, 2014

akryl, olej, kolaż/płótno, 90 × 110 cm
sygn. i dat. p.d.: Hanna Rozpara 2014
opisany na odwrociu: HANNA ROZPARA/Pole bitwy - poranek II, 2014

cena wywoławcza: 550 zł

18. KOPCZYŃSKI Piotr Ignacy (ur. 1973)

Game, 2017

olej/płótno, 100 x 100 cm
syg. p.d.: PiK 2017 r. 06.
sygn. i opisany na odwrociu: "GAME" / Piotr Ignacy/Kopczyński/2017 r.

cena wywoławcza: 550 zł

19. MALINOWSKI Jacek (ur. 1969, Zielona Góra)

Val d’Orcia, 2017

olej/płótno, 120 x 30 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Jacek Malinowski/olej/2017

cena wywoławcza: 550 zł

20. KOPCZYŃSKI Piotr Ignacy (ur. 1973)

Withdrawal, 2017

olej/płótno, 100 x 100 cm
syg. p.d.: PiK 2017
sygn. i opisany na odwrociu: "WITHDRAWAL"/ Piotr Ignacy Kopczyński/2017 r.

cena wywoławcza: 550 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 34