Aukcja Młodej Sztuki

28 lutego 2017 | wtorek, godz. 19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

Marszałkowska 34/50

00-554 Warszawa

4 - 28 lutego 2017
Salon Wystawowy Marchand
Warszawa, pl. Konstytucji 2

Szukaj w tym katalogu
1 zł
8 500 zł

Obiekty w katalogu (87)

/5

1. OSIECKA Anna (ur. 1984, Kraków)

Wir, 2016 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Anna Osiecka | "Wir" 2016 r.'

cena sprzedaży: 3 200 zł

cena wywoławcza: 500 zł

2. NURKAN Patrycja (ur. 1988)

Bez tytułu, 2016 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'NURKAN'
na odwrociu opisany: ' 'bez tytułu NURKAN 2016'

cena sprzedaży: 3 200 zł

cena wywoławcza: 500 zł

3. MALIBORSKI Mateusz (ur. 1990, Kolbuszowa)

Muzeum LIV, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MATEUSZ | MALIBORSKI | "Muzeum LIV" | 2017 | Mateusz Maliborski'

cena sprzedaży: 2 200 zł

cena wywoławcza: 500 zł

4. BILIŃSKI Łukasz (ur. 1987, Kraków)

Mono, 2016 r.

akryl/płótno, 81 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ŁBiliński | 2016'

cena sprzedaży: 3 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

5. ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)

Schody Charona, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'PZ | 2017'
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA "SCHODY CHARONA: 2017" '

cena sprzedaży: 2 600 zł

cena wywoławcza: 500 zł

6. RUCIAK Sonia (ur. 1987, Szczecin)

Oczekiwanie, 2016 r.

akryl/płótno, 140 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'

cena sprzedaży: 7 000 zł

cena wywoławcza: 500 zł

7. STERN Mirella (ur. 1971, Toruń)

Siewca gwiazd, 2017 r.

technika własna/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'M.STERN'
na odwrociu opisany: '"SIEWCA GWIAZD" 2017 | Mirella Stern'

cena sprzedaży: 4 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

8. WĄTOR Adam (ur. 1970, Myślenice)

Postać przy lustrze, 2016 r.

akryl/płótno, 100 x 110 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Adam | Wątor | 2016'
na odwrociu opisany: 'ADAM WĄTOR 2016 | "POSTAĆ PRZY LUSTRZE" '

cena sprzedaży: 8 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

9. BRADE Malwina de (ur. 1968)

Orkiestra, 2016 r.

olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'de | BR | AD | E'

cena sprzedaży: 3 400 zł

cena wywoławcza: 500 zł

10. DYBEK Ewa (ur. 1987, Stalowa Wola)

Koń jaki jest każdy widzi, 2016 r.

akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'E. DYBEK'
na odwrociu opisany: 'Ewa Dybek 2016'

cena sprzedaży: 3 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

11. PARUZEL Monika (ur. 1986, Łódź)

Message, 2016 r.

technika mieszana/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'MParuzel '16'
na odwrociu opisany: 'MParuzel 16 | "Message" | 100 x 80 cm'

cena sprzedaży: 4 800 zł

cena wywoławcza: 500 zł

12. KOŁODZIEJ Iwona (ur. 1986)

To za czym tęsknię cz II, 2016 r.

olej/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'To za czym | tęsknię cz. 2 | 2016 r | Iwona Kołodziej'

cena sprzedaży: 3 200 zł

cena wywoławcza: 500 zł

13. CHROBAK Urszula (ur. 1979)

K.L.4 , 2016 r.

akryl/płótno, 120 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'K.L.4 | Urszula Chrobak 2017'

cena sprzedaży: 1 900 zł

cena wywoławcza: 500 zł

14. SWAG lub ORZEŁ (pseud.) (ur. 1989, Bydgoszcz)

Jeszcze raz, 2016 r.

akryl/płyta, 100 x 55 cm
sygnowany p.d.: 'SWAG'
na odwrociu opisany: '"JESZCZE RAZ" | SWAG | 2016'

cena sprzedaży: 1 700 zł

cena wywoławcza: 500 zł

15. LEPIORZ Łukasz (ur. 1982 Ruda Śląśka)

Odpoczynek II, 2016 r.

olej/płótno, 40 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Lepiorz "Odpoczynek II" ol. pł. 2016 r.'

cena sprzedaży: 1 700 zł

cena wywoławcza: 500 zł

16. KORWIN-KOCHANOWSKA Paulina (ur. 1984)

Na plaży, 2017 r.

akryl/płótno, 50 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PAULINA KORWIN-KOCHANOWSKA | NA PLAŻY / ON THE BEACH | AKRYL/PŁÓTNO 2017'

cena sprzedaży: 1 000 zł

cena wywoławcza: 500 zł

17. LACH Jolanta (ur. 1988, Wrocław)

Pobrzeg, 2016 r.

akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jolanta Lach | "Pobrzeg", 2016'

cena sprzedaży: 1 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

18. POLANOWSKA Anna (ur. 1981, Warszawa)

Regaty, 2016 r.

akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'PolanA '2016'

cena sprzedaży: 4 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

19. KRUTUL Agata (ur. 1983)

Lacus, 2017 r.

technika mieszana/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'AAKRUTUL 2016/17'

cena sprzedaży: 4 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

20. SOBIEPAN Andrzej (ur. 1982, Braniewo)

Kadry wolności, 2016 r.

technika własna/inny, 42 x 42 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany na pokrywie: 'Andrzej Sobiepan | Kadry Wolności | Londyn 2016'

cena sprzedaży: 1 200 zł

cena wywoławcza: 500 zł

Brak aukcji

/5
liczba obiektów: 87