Aukcja Młodej Sztuki

28 marca 2017 | wtorek, godz. 19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

Marszałkowska 34/50

00-554 Warszawa

6 - 28 marca 2017
Salon Wystawowy Marchand
Warszawa, pl. Konstytucji 2

Szukaj w tym katalogu
1 zł
13 000 zł

Obiekty w katalogu (92)

/5

1. RUCIAK Sonia (ur. 1987, Szczecin)

Poszukiwanie, 2017 r.

akryl/płótno, 140 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'

cena sprzedaży: 6 000 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

2. KOTER Bartłomiej (ur. 1984)

Bleakness, 2017 r.

olej/płótno, 110 x 90 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'BARTŁOMIEJKOTER'
na odwrociu opisany: 'BARTŁOMIEJ KOTER | "BLEAKNESS" | OLEJ I KW. 2017 r.'

cena sprzedaży: 7 000 zł

3. JACEK Łukasz (ur. 1978)

Deszcz 6, 2016 r.

olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Łukasz Jacek 2016'

cena sprzedaży: 1 000 zł

4. HERC Ilona (ur. 1972, Chrzanów)

Kompozycja na tarasie, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: '2017 | Ilona Herc'
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC | "KOPOZYCJA NA TARASIE" | KRAKÓW 2017.'

cena sprzedaży: 6 500 zł

5. MISZTAL Joanna (ur. 1967)

Aksamitny dotyk wiosny, 2017 r.

akryl, olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J. MISZTAL 2017'

cena sprzedaży: 2 600 zł

6. MALIBORSKI Mateusz (ur. 1990, Kolbuszowa)

Muzeum LI, 2016 r.

olej/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MATEUSZ | MALIBORSKI | "Muzeum LI" | 2016 | Mateusz Maliborski'

cena sprzedaży: 1 900 zł

7. WĄTOR Adam (ur. 1970, Myślenice)

Postać przy lustrze II, 2016 r.

akryl/płótno, 100 x 110 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Adam | Wątor | 2016'
na odwrociu opisany: 'ADAM WĄTOR 2016 | "POSTAĆ PRZY LUSTRZE II" '

cena sprzedaży: 6 500 zł

8. GOŁĘBIOWSKA Katarzyna (ur. 1982)

22.21, 2016 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Katarzyna Gołębiowska 2016'

cena sprzedaży: 2 600 zł

9. ULANECKA-CYTROWSKA Ewelina (ur. 1983, Jelenia Góra)

Perfect Illusion, 2017 r.

technika mieszana/płótno, 150 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Perfect Illusione" | Ewelina Ulanecka '2017 | la illusione '17'

cena sprzedaży: 5 000 zł

10. OSIECKA Anna (ur. 1984, Kraków)

Dualizm, 2015 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Anna Osiecka | "Dualizm" | Wrzesień 2015 R.'

cena sprzedaży: 4 200 zł

11. KOWALCZYK Aleksandra (ur. 1987)

Bez tytułu, 2017 r.

akryl/płótno, 150 x 150 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: '2017 Aleksandra Kowalczyk'

cena sprzedaży: 1 600 zł

12. KORWIN-KOCHANOWSKA Urszula (ur. 1984)

Arthur's seat, 2014 r.

akryl/płótno, 40 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'UK-K'
na odwrociu opisany: 'URSZULA KORWIN-KOCHANOWSKA 2014'

cena sprzedaży: 800 zł

13. GUZY Ewa (ur. 1977)

Fashion victims XXXXXXXXII, 2017 r.

technika mieszana/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Ewa Guzy | akryl, tempera, gwasz na płótnie'

cena sprzedaży: 1 600 zł

14. SZMYD Longin (ur. 1953)

Początek sezonu, 2016 r.

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'LONGINSZMYD'
na odwrociu opisany: 'LONGINSZMYD | 2016'

cena sprzedaży: 4 500 zł

15. SUŁEK-MALINOWSKA Joanna (ur. 1969, Bielsko-Biała)

Beztroska, 2017 r.

akryl/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JSM2017 r.'
na odwrociu opisany: 'Joanna Sułek-Malinowska | "Beztroska" | akryl 2017 r.'

cena sprzedaży: 2 200 zł

16. SZYSZKOWSKA Magdalena (ur. 1972)

Przejażdżka po Parku Saskim, 2014 r.

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'MSZ. | 2014'

cena sprzedaży: 12 000 zł

17. MACKIEWICZ Maciej (ur. 1977, Gorzów Wielkopolski)

Forma efemeryczna 1002, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Maciej Mackiewicz | "FORMA EFEMERYCZNA 1002" | 2017'

cena sprzedaży: 2 800 zł

18. LEDÓCHOWSKI Franciszek (ur. 1981)

Apeiron 60, 2016 r.

akryl/płótno, 150 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'APEIRON 60 | acryl 120 x 150 cm | '2017 r. | Franciszek | Ledóchowski'

cena sprzedaży: 3 200 zł

19. ŚWIĄTCZAK-PJANKA Klaudia (ur. 1988, Sieradz)

Wysiedleni z Guanajuato, 2016 r.

olej/płótno, 140 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'K. Świątczak-Pjanka 2016 r.'

cena sprzedaży: 4 000 zł

20. JANKOWSKA Zuzanna Zu (ur. 1991)

Ostatni portret, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ZJankowska | 2017'
na odwrociu opisany: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2017 | "Ostatni | portret" '

cena sprzedaży: 2 200 zł

Brak aukcji

/5
liczba obiektów: 92