Aukcja Młodej Sztuki

25 kwietnia 2017 | wtorek, godz. 19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

Marszałkowska 34/50

00-554 Warszawa

14 - 25 kwietnia 2017
Salon Wystawowy Marchand
Warszawa, pl. Konstytucji 2

Szukaj w tym katalogu
1 zł
11 000 zł

Obiekty w katalogu (90)

/5

1. HERC Ilona (ur. 1972, Chrzanów)

Pytania, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Ilona Herc 2017'
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC | "PYTANIA" | KRAKÓW 2017.'

cena sprzedaży: 3 000 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

2. STERN Mirella (ur. 1971, Toruń)

Łapacz czasu, 2017 r.

akryl, technika własna/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'M. STERN'
na odwrociu opisany: '"Łapacz czasu" 2017 | Mirella Stern'

cena sprzedaży: 8 000 zł

3. SŁOWIAŃSKA-KUCZ Katarzyna (ur. 1961)

Spotkanie, 2017 r.

olej/płótno, 73 x 54 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'K. Słowiańska 2017'

cena sprzedaży: 11 000 zł

4. KOTER Bartłomiej (ur. 1984)

Paris Scéne, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'BARTŁOMIEJKOTER'
na odwrociu opisany: 'BARTŁOMIEJ KOTER | "PARIS SCÈNE" OLEJ I KN. 2017 r.'

cena sprzedaży: 9 500 zł

5. JACEK Łukasz (ur. 1978)

Deszcz 7, 2017 r.

olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Łukasz Jacek 2017'

cena sprzedaży: 1 200 zł

6. KWIATKOWSKI Damian (KFIATEK) (ur. 1991, Kalisz)

Tramvoyage, 2017 r.

akryl, szablon/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'DAMIAN KWIATKOWSKI | -KFIATEK- | 2017'

cena sprzedaży: 1 600 zł

7. SZEWCZYK Jarosław (ur. 1985, Tomaszów Mazowiecki)

ŁDZ/Rzgowska, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany na odwrociu: 'S'

cena sprzedaży: 2 400 zł

8. WĄTOR Adam (ur. 1970, Myślenice)

Aktorki, 2016 r.

akryl/płótno, 80 x 140 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Adam | Wątor | 2016'
na odwrociu opisany: 'ADAM WĄTOR 2016 | AKTORKI'

cena sprzedaży: 7 000 zł

9. STABRYŁA Sylwester (ur. 1975, Brzozów)

Leniwa, 2012 r.

olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '2012 | SYLWESTER STABRYŁA | "LENIWA" | olej na płótnie | 80 x 120 cm'

cena sprzedaży: 1 000 zł

10. ZALEWSKI Michał (ur. 1985)

Cenniejsza niż perły, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MICHAŁ ZALEWSKI "CENNIEJSZA NIŻ PERŁY" 2017'

cena sprzedaży: 600 zł

11. PENA Denys Molerio (ur. 1988, Hawana, Kuba)

Apotropaic II, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany l.d.: 'DENYS'

cena sprzedaży: 2 400 zł

12. BUKOWSKI Krystian (ur. 1982)

Jak Hemingway przed południem, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'monogram 2017'
na odwrociu opisany na blejtramie: 'KRYSTIAN BUKOWSKI -''Jak Hemingway przed południem'' 2017'

cena sprzedaży: 500 zł

13. ULANECKA-CYTROWSKA Ewelina (ur. 1983, Jelenia Góra)

Las Vegas Parano, dyptyk, 2017 r.

technika mieszana/płótno, 130 x 160 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'la illusione 17 | LAS VEGAS PARANO | Ewelina Ulanecka '17' (każda część)

cena sprzedaży: 6 500 zł

14. SMOLIK Dominik (ur. 1982)

Subtilite, dyptyk, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "SUBTILITE" | DIPTYCH WING (A/B) | AKRYL/PŁÓTNO | 100 x 70 CM | KRAKÓW MMXVII | Dominik Smolik'

cena sprzedaży: 1 000 zł

15. KOWALCZYK Aleksandra (ur. 1987)

Bez tytułu, 2017 r.

akryl/płótno, 120 x 200 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ALEKSANDRA KOWALCZYK 2017'

cena sprzedaży: 3 500 zł

16. NURKAN Patrycja (ur. 1988)

Bez tytułu, 2016 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'NURKAN'
na odwrociu opisany: 'bez tytułu NURKAN 2016'

cena sprzedaży: 6 500 zł

17. SŁOWIKOWSKI Michał (ur. 1991, Heerlen)

2C, 2016 r.

olej/płótno, 140 x 140 cm
sygnonwany, datowany i opisany na odwrociu: 'MICHAŁ SŁOWIKOWSKI 2016 2C'

cena sprzedaży: 1 700 zł

18. JASTRZĘBSKA Małgorzata (ur. 1975, Lublin)

Nr 508, 2017 r.

olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 12.I.2017. | 508.'

cena sprzedaży: 5 500 zł

19. SOBIEPAN Andrzej (ur. 1982, Braniewo)

Kadry Wolności 005/011, 2016 r.

technika własna, farba poliuretanowa/płyta MDF, 65 x 72 cm
sygnowany i datowany na pokrywie: 'Andrzej Sobiepan | Kadry Wolności | Londyn 2016'

cena sprzedaży: 2 800 zł

20. ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)

Chorał młodości, 2017 r.

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'PZ | 2017'
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA | CHORAŁ MŁODOŚCI | 2017'

cena sprzedaży: 1 800 zł

Brak aukcji

/5
liczba obiektów: 90