Aukcja Młodej Sztuki

23 maja 2017 | wtorek, godz. 19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

Marszałkowska 34/50

00-554 Warszawa

4 - 23 maja 2017
Salon Wystawowy Marchand
Warszawa, pl. Konstytucji 2

Szukaj w tym katalogu
1 zł
500 zł

Obiekty w katalogu (92)

/5

1. MAZUR Edyta (ur. 1994)

Zamęt, 2014 r.

olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Mazur | Edyta 2014 r.'

cena wywoławcza: 500 zł

2. SZYSZKOWSKA Magdalena (ur. 1972)

Wspomnienie, 2015 r.

akryl/płótno, 115 x 73 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'MSz 2015'

cena wywoławcza: 500 zł

3. WAWRZYNOWICZ Marta (ur. 1992, Mrągowo)

Bliźniaczki, 2014 r.

akryl/płyta, 118 x 86 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MARTA | WAWRZYNOWICZ | 2014'

cena wywoławcza: 500 zł

4. RADZIEWICZ Grzegorz (ur. 1976, Białystok)

Deep blue, 2016 r.

olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Radziewicz 2016',
na odwrociu opisany: '"WIELKI | BŁĘKIT" | Grzegorz Radziewicz 2016'

cena wywoławcza: 500 zł

5. RUCIAK Sonia (ur. 1987, Szczecin)

Nieuchwytność, 2016 r.

akryl/płótno, 110 x 110 cm
sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'

cena wywoławcza: 500 zł

6. KOTER Bartłomiej (ur. 1984)

The streets: Artificial, 2017 r.

olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'BARTŁOMIEJKOTER'
na odwrociu opisany: 'BARTŁOMIEJ KOTER | "THE STREETS: ARTIFICIAL." | OLEJ I KW 2017 r.'

cena wywoławcza: 500 zł

7. STERN Mirella (ur. 1971, Toruń)

Spacer w porze latawców, 2017 r.

akryl, technika własna/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany p.d.: "M. STERN'
na odwrociu opisany: '"Spacer w porze | latawców" | 2017 | Mirella Stern'

cena wywoławcza: 500 zł

8. PAWŁOWSKA Agnieszka (ur. 1978, Kraków)

Dzień dobry, 2017 r.

kolaż, olej/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'Agnieszka Pawłowska'

cena wywoławcza: 500 zł

9. SAAR Alicja (ur. 1985)

Babuszka, 2011 r.

akryl/płótno, 140 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ALICJA SAAR | Babuszka 2011'

cena wywoławcza: 500 zł

10. KOWALCZYK Aleksandra (ur. 1987)

Bez tytułu, 2017 r.

akryl/płótno, 140 x 160 cm
sygnowana i datowana na blejtramie: 'Aleksandra Kowalczyk 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

11. POLANOWSKA Anna (ur. 1981, Warszawa)

Camp Town, 2017 r.

akryl/płótno, 81 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'PolanA 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

12. SZEWCZYK Jarosław (ur. 1985, Tomaszów Mazowiecki)

Afrykarium, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany na odwrociu: 'S'

cena wywoławcza: 500 zł

13. BORKOWSKI Paweł (ur. 1976, Siedlce)

Srebro chroni akty, 2009 r.

akryl/sklejka, 175 x 125 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Srebro chroni akty" 2009 | Paweł Borkowski | z wystawy "Panki Banki"'

cena wywoławcza: 500 zł

14. BŁACH Marcin (ur. 1986)

Black and white 2, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: '*Marcin Błach, 2017*'

cena wywoławcza: 500 zł

15. JANKOWSKA Zuzanna Zu (ur. 1991)

Sportowcy, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'ZJankowska, 2017'
na odwrociu opisany: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2017 | "Sportowcy" '

cena wywoławcza: 500 zł

16. URBANEK Piotr (ur. 1976, Kielce)

Axis Mundi albo drzewo wulkaniczne, 2017 r.

olej/płótno, 50 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'Axis | Mundi | albo | Drzewo Wulkaniczne | PUrbanek | AD 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

17. LACH Jolanta (ur. 1988, Wrocław)

Żyrafa Żaneta, 2016 r.

akryl/płótno, 30 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'LACH | 2016'
na odwrociu opisany: 'LACH | 2016'

cena wywoławcza: 500 zł

18. SUŁEK-MALINOWSKA Joanna (ur. 1969, Bielsko-Biała)

Na biegunach, 2017 r.

akryl/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JSM2017r.'
na odwrociu opisany: 'Joanna Sułek-Malinowska | "Na biegunach" | akryl 2017 r.'

cena wywoławcza: 500 zł

19. WINIARCZYK Wioletta (ur. 1977, Lublin)

Wędrówka, 2017 r.

olej/płótno, 51 x 61 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'W. | 2017'
na odwrociu opisany: 'WIOLETTA | WINIARCZYK | "WĘDRÓWKA" | LONDYN 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

20. KRUTUL Agata (ur. 1983)

HasterII, 2017 r.

technika własna/płótno, 40 x 60 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'AAKRUTUL 2017'
na odwrociu opisany: 'AAKRUTUL 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

Brak aukcji

/5
liczba obiektów: 92