Aukcja Młodej Sztuki

20 czerwca 2017 | wtorek, godz. 19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

Marszałkowska 34/50

00-554 Warszawa

1 - 20 czerwca 2017
Salon Wystawowy Marchand
Warszawa, pl. Konstytucji 2

Szukaj w tym katalogu
1 zł
7 500 zł

Obiekty w katalogu (92)

/5

1. PĘKACZ Marek (ur. 1985, Barlinek)

Mustang i BMW, diptyk, 2017 r.

olej/płótno, 70 x 100 (wymiary Mustanga) i 60 x 130 cm (BMW)
sygnowany: 'Marek Pękacz'

cena sprzedaży: 6 500 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

2. KULIKOWSKI Janusz

Nowojorski wieczór, 2017 r.

olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d. 'JKulikowski 2017'

cena sprzedaży: 4 500 zł

3. CZERNICKI Łukasz (ur. 1980, Świdnik)

W ostatniej chwili, 2017 r.

akryl/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Łczernicki | 2017'
na odwrociu opisany: 'Ł. Czernicki / W ostatniej chwili / 2017'

cena sprzedaży: 2 400 zł

4. KLIMEK Grzegorz (ur. 1987)

Sterowiec XI, 2016 r.

technika mieszana/płótno, 90 x 180 cm
sygnowany l.g.: 'G. Klimek'
na odwrociu opisany: 'Grzegorz Klimek | Sterowiec XI | 2016'

cena sprzedaży: 5 000 zł

5. BRADE Malwina de (ur. 1968)

Droga do zamku, 2016 r.

olej/płótno, 100 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Droga do zamku | de BR | A | DE | 2016'

cena sprzedaży: 3 000 zł

6. KAPPA Alicja (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Zapach lata - cyklameny i purpury, 2017 r.

technika mieszana/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'A. Kappa | 2017'

cena sprzedaży: 2 800 zł

7. MISIÓRSKA Katarzyna (ur. 1987, Łomża)

Lilia-woda, 2015 r.

olej/płótno, 116 x 89 cm
sygnowany i datowany p.d.: '2015 | K. MISIÓRSKA'
na odwrociu opisany: 'AUTOR: KATARZYNA MISIÓRSKA | (MISIÓRSKA-SKIBA) | TYTUŁ: LILIA-WODA | WYMIARY: 89/116 CM | TECHNIKA: OLEJ/PŁÓTNO'

cena sprzedaży: 2 000 zł

8. OSIECKA Anna (ur. 1984, Kraków)

Cumulus, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Anna Osiecka | "Cumulus" 2017 R.'

cena sprzedaży: 4 000 zł

9. NURKAN Patrycja (ur. 1988)

Bez tytułu, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'NURKAN'
na odwrociu opisany: 'bez tytułu NURKAN 2017'

cena sprzedaży: 4 000 zł

10. NOWAK Aneta (ur. 1985)

Bez tytułu, 2017 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'ANETA | NOWAK'
na odwrociu opisany: 'ANETA | NOWAK | 2017'

cena sprzedaży: 700 zł

11. ROZPARA Hanna (ur. 1990, Sosnowiec)

C r3, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Hanna Rozpara 2017'
na odwrociu opisany: 'HANNA ROZPARA "C r3" 2017'

cena sprzedaży: 500 zł

12. HERC Ilona (ur. 1972, Chrzanów)

Miejsce początku, 2017 r.

akryl/płótno, 50 x 140 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Ilona Herc 2017'
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC | "MIEJSCE POCZĄTKU..." | KRAKÓW 2017.'

cena sprzedaży: 5 000 zł

13. KRUSZYŃSKA-MIKULSKA Patrycja (ur. 1973, Lublin)

Pierwsza miłość, 2016 r.

akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'P.K. Mikulska 2016'

cena sprzedaży: 500 zł

14. MAZUR Edyta (ur. 1994)

Poruszenie, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Mazur | Edyta 2017 r.'

cena sprzedaży: 1 100 zł

15. KOŁODZIEJ Iwona (ur. 1986)

Wdzięczność, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Wdzięczność" | 2017 r | Iwona Kołodziej'

cena sprzedaży: 500 zł

16. PARUZEL Monika (ur. 1986, Łódź)

Summertime sadness, 2017 r.

technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'MParuzel '17'
na odwrociu opisany: 'MParuzel '17 | "Summertime sadness" | 100 x 100 cm | Monika Paruzel | Łódź, Poland 2017'

cena sprzedaży: 800 zł

17. KOSIN Juliusz (ur. 1989)

Aglomeracja XXVII, 2014 r.

olej/płótno, 46 x 55 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'J. Kosin 2014'

cena sprzedaży: 1 100 zł

18. KRUTUL Agata (ur. 1983)

Hester, 2017 r.

akryl, technika własna/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'AAKRUTUL 2017'
na odwrociu opisany: 'AAKRUTUL 2017'

cena sprzedaży: 6 000 zł

19. ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

W szarości marzeń cisza gra, 2017 r.

technika mieszana/płótno, 70 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany na blejtramie: '"W szarości marzeń cisza gra" Anna Zalewska'

cena sprzedaży: 4 200 zł

20. RUCIAK Sonia (ur. 1987, Szczecin)

Podążanie, 2016 r.

akryl/płótno, 140 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'

cena sprzedaży: 7 500 zł

Brak aukcji

/5
liczba obiektów: 92