Aukcja Młodej Sztuki

22 sierpnia 2017 | wtorek, godz. 19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

Marszałkowska 34/50

00-554 Warszawa

1 - 22 sierpnia 2017

Szukaj w tym katalogu
1 zł
500 zł

Obiekty w katalogu (62)

/4

1. WĄTOR Adam (ur. 1970, Myślenice)

Śpiący manekin, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Adam | Wątor | 2017'
na odwrociu opisany: '"ŚPIĄCY | MANEKIN" | ADAM WĄTOR | 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

2. WITKOWSKA Ewa (ur. 1985, Płońsk)

Bez tytułu, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'WITKOWSKA'

cena wywoławcza: 500 zł

3. ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Słowa w przestrzeni urwane, 2017 r.

technika własna/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany na blejtramie: ' "Słowa w przestrzeni urwane" Anna Zalewska'

cena wywoławcza: 500 zł

4. URBANEK Piotr (ur. 1976, Kielce)

William Blake Gwiazdosiej, 2017 r.

olej/płótno, 45 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'William | Blake | Gwiazdosiej | PUrbanek | A.D. 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

5. HOPPE-SADOWSKI Bartosz Michał (ur. 1985, Wrocław)

Landscape L, 2017 r.

olej/płótno, 130 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI LANDSCAPE L 2017 OIL ON CANVAS'

cena wywoławcza: 500 zł

6. PŁÓCIENNIK Szaweł (ur. 1987, Warszawa)

Tutaj na pewno umrzemy, 2017 r.

technika mieszana, akryl, olej/płótno, 150 x 300 cm
sygnowany p.d.: 'PŁÓCIENNIK SZ.'
na odwrociu opisany: 'Szaweł Płóciennik - Tutaj na pewno umrzemy 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

7. KLIMEK Mariusz (ur. 1982)

Jeleń, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MARIUSZ KLIMEK | "JELEŃ" 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

8. MROWIEC Monika (ur. 1991, Opole)

Tropikalna elegantka, 2017 r.

akryl/płótno, 130 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'Mm'
na odwrociu opisany: 'MONIKA MROWIEC | OPOLE, 2017 ROK'

cena wywoławcza: 500 zł

9. KLIMEK Grzegorz (ur. 1987)

Kamuflaż, 2017 r.

olej/płótno, 60 x 120 cm
sygnowany p.g.: 'G. Klimek'
na odwrociu opisany: 'G. Klimek | 'Kamuflaż' | 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

10. ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)

Rekultywacja II, 2017 r.

olej/płótno, 110 x 140 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Janusz | Orzechowski | 2017'
na odwrociu opisany: 'Janusz Orzechowski | "Rekultywacja II" | 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

11. KRUSZYŃSKA-MIKULSKA Patrycja (ur. 1973, Lublin)

Z cyklu 'Z kroniki leśnych ludzi', Przeprawa przez rzekę, 2016 r.

olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'P.K. Mikulska 2016'

cena wywoławcza: 500 zł

12. MALINOWSKI Jacek (ur. 1969, Zielona Góra)

Toscana XXXIII, 2017 r.

olej/płótno, 60 x 80 cm

cena wywoławcza: 500 zł

13. SŁOWIAŃSKA-KUCZ Katarzyna (ur. 1961)

Idzie noc, 2017 r.

olej/płótno, 73 x 54 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'KS 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

14. BUCZEK Agata (ur. 1988)

Podświadomość II, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Allegory | VI. 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

15. MĄCZKA Martyna (ur. 1988)

Nadzieja, 2017 r.

olej, akryl/płótno, 100 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Martyna M. | 04. V. 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

16. GEDROYĆ Magdalena (ur. 1975 Zamość)

Solista, 2017 r.

olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'M. Gedroyć | 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

17. BRUDKOWSKA Milena (ur. 1988, Lublin)

Bez tytułu, 2017 r.

olej/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'BRUDKOWSKA | MILENA | LUBLIN '2017'

cena wywoławcza: 500 zł

18. BILECKA Marta (ur. 1975)

Waterland - Genesis 08, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'MARTA BILECKA'
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | JUN. 2017 | "GENESIS 08" '

cena wywoławcza: 500 zł

19. JANKOWSKI Krzysztof (ur. 1983, Lubartów)

Kiedy myśli ofiarujesz za kwiatu tajemnicę, 2016 r.

odlew/brąz, wys.: 43 cm
sygnowany z tyłu monogramem wiązanym

cena wywoławcza: 500 zł

20. ULANECKA-CYTROWSKA Ewelina (ur. 1983, Jelenia Góra)

Little India, dyptyk, 2017 r.

technika własna/płótno, 140 x 200 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ''little India '17 | Ewelina Ulanecka | la illusione'

cena wywoławcza: 500 zł

Brak aukcji

/4
liczba obiektów: 62