Aukcja Młodej Sztuki

19 września 2017 | wtorek, godz. 19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

ul. Piękna 1A

00-477 Warszawa

5 - 19 września 2017
Salon Wystawowy Marchand
Warszawa, pl. Konstytucji 2

Szukaj w tym katalogu
1 zł
5 500 zł

Obiekty w katalogu (92)

/5

1. KULIKOWSKI Janusz

Asy przestworzy, 2016 r.

olej/płótno, 60 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Janusz Kulikowski 2016'

cena sprzedaży: 1 700 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

2. KRUTUL Agata (ur. 1983)

Rød, 2017 r.

technika własna/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'AAKRUTUL2017'

cena sprzedaży: 3 000 zł

3. ŚWIĄTCZAK-PJANKA Klaudia (ur. 1988, Sieradz)

Up & Up, 2017 r.

olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany na froncie: 'K. Świątczak-Pjanka 2017r.'
na odwrociu opisany: 'K. Świątczak-Pjanka 2017r.'

cena sprzedaży: 2 600 zł

4. BRADE Malwina de (ur. 1968)

Hat, 2017 r.

olej/płótno, 60 x 50 cm
sygnowany l.d.: 'de | BR | AD | E'

cena sprzedaży: 4 000 zł

5. KLIMEK Grzegorz (ur. 1987)

Tancerka, 2017 r.

technika mieszana/płótno, 170 x 116 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'G. Klimek'17'
na odwrociu opisany: 'G. Klimek | "Tancerka" | 2017'

cena sprzedaży: 3 000 zł

6. WITKOWSKA Ewa (ur. 1985, Płońsk)

Bez tytułu, 2017 r.

akryl/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany p.d. 'WITKOWSKA'

cena sprzedaży: 4 200 zł

7. WĄTOR Adam (ur. 1970, Myślenice)

W ulubionym fotelu, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Adam | Wątor | 2017'
na odwrociu opisany: ' "W ULUBIONYM | FOTELU" | ADAM WĄTOR 2017'

cena sprzedaży: 4 800 zł

8. TEPEREK Urszula (ur. 1985)

Kobiety XV, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ULA TEPEREK | KOBIETY XV | 2017'

cena sprzedaży: 2 800 zł

9. GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Electra tempestatis, 2017 r.

olej/płótno, 130 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d. oraz l.g.: 'Filippo VII 2017'
n a odwrociu opisany: 'electra tempestatis | filippo VII 2017'

cena sprzedaży: 2 600 zł

10. PENA Denys Molerio (ur. 1988, Hawana, Kuba)

Youth, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'DENYS'

cena sprzedaży: 5 500 zł

11. KMITA Anna (ur. 1970)

Absent, 2017 r.

olej/płótno, 150 x 120 cm
sygnowany na odwrociu: 'ANNA KMITA'

cena sprzedaży: 500 zł

12. JASTRZĘBSKA Małgorzata (ur. 1975, Lublin)

Nr 530, 2017 r.

olej, technika własna/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Małgorzata Jastrzębska | 2017. | 530'

cena sprzedaży: 600 zł

13. SOBIEPAN Andrzej (ur. 1982, Braniewo)

Z cyklu 'Kadry wolności', The edge of darkness, 2017 r.

technika własna, farba poliuretanowa/płyta MDF, 72 x 72 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Andrzej Sobiepan, London 2017'

cena sprzedaży: 1 800 zł

14. NURKAN Patrycja (ur. 1988)

Bez tytułu, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'NURKAN'
na odwrociu opisany: 'bez tytułu NURKAN 2017'

cena sprzedaży: 4 500 zł

15. KOWALCZYK Aleksandra (ur. 1987)

Bez tytułu, 2017 r.

akryl/płótno, 140 x 200 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: '2017 ALEKSANDRA KOWALCZYK'

cena sprzedaży: 2 000 zł

16. OSA Aleksandra (ur. 1988, Warszawa)

Razem, 2015 r.

olej/płótno, 90 x 116 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Osa 2015'

cena sprzedaży: 5 000 zł

17. OROŃSKA Katarzyna (ORNO) (ur. 1984)

Wspomnienie lata, 2017 r.

akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'ORNO | OROŃSKA'

cena sprzedaży: 2 200 zł

18. ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Północ wśród cieni uklęknie, 2017 r.

technika własna/płótno, 150 x 60 cm
sygnowany l.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany na blejtramie: ' "Północ wśród cieni uklęknie" Anna Zalewska'

cena sprzedaży: 1 500 zł

19. MISZTAL Joanna (ur. 1967)

Tajemniczy ogród, 2017 r.

technika mieszana/płótno, 100 x 50 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'J. MISZTAL 2017'

cena sprzedaży: 4 000 zł

20. ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)

Pepsiman, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Janusz Orzechowski | 2017®'
na odwrociu opisany: 'Janusz Orzechowski | "PEPSIMAN" | olej na płótnie 2017'

cena sprzedaży: 2 600 zł

Brak aukcji

/5
liczba obiektów: 92