Aukcja Plakatu

26 stycznia 2017 | czwartek, godz. 20:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

Marszałkowska 34/50

00-554 Warszawa

11 - 26 stycznia 2017

Szukaj w tym katalogu
1 zł
12 000 zł

Obiekty w katalogu (138)

1. LÉGER Fernand (1881-1955)

Fernand Léger, wystawa retrospektywna, 1956 r.

offset/papier, 72 x 47,5 cm (w świetle passe-partout)
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 800 zł

estymacja: 1 200  - 2000.00

2. GRONOWSKI Tadeusz (1894 - 1990)

Wielki Balet, 1954 r.

offset/papier, 86,5 x 61 cm
sygnowany i datowany w druku p.śr.: 'gronowski | 54'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 1 100 zł

estymacja: 1 500  - 3000.00

3. BERLEWI Henryk (1894 - 1967)

Henryk Berlewi, wystawa retrospektywna, 1964 r.

offset/papier, 61,5 x 50 cm
sygnowany i datowany na kamieniu wśród przedstawienia: 'H.BERLEWI - 1922'
Plakat do pierwszej retrospektywnej wystawy prac Henryka Berlewiego zorganizowanej w 1964 roku w Institut Français de Berlin
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 1 300 zł

estymacja: 3 000  - 5000.00

4. NORBLIN Stefan (1892-1952)

Wilno, 1929 r.

litografia barwna/papier, 100 x 62 cm
sygnowany na kamieniu l.d.: 'S. NORBLIN'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 3 500 zł

estymacja: 6 000  - 12000.00

5. HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)

Warszawski wrzesień, 1963 r.

offset/papier, 95 x 67 cm
sygnowany w druku l.d.: 'L. HOŁDANOWICZ'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 500 zł

estymacja: 1 000  - 2000.00

6. BOHUSZ-SIESTRZEŃCEWICZ Stanisław (ur. 1869 Wilno - zm. 1927 Warszawa)

Pożyczka odrodzenia Polski, 1920 r.

litografia barwna/papier, 69,5 x 47,5 cm
sygnowany na kamieniu p.d.: 'SIESTRZEŃCEWICZ | WILNO'
stan zachowania: po konserwacji

cena wywoławcza: 3 000 zł

estymacja: 6 000  - 12000.00

7.

WITOLD CHMIELEWSKI i LUCJAN JAGODZIŃSKI

Mazowsze, 1954 r.
offset/papier, 99 x 68 cm
opisany w druku p.g.: 'W. CHMIELEWSKI - L. JAGODZIŃSKI'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 700 zł

estymacja: 1 500  - 3000.00

8. LIPIŃSKI Eryk (1908 - 1991)

Noce Cabirii, 1958 r.

offset/papier, 84,5 x 58,5 cm
sygnowany i datowany w druku l.g.: 'ERYK LIPIŃSKI - 58'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 1 500 zł

estymacja: 2 000  - 4000.00

9. LIPIŃSKI Eryk (1908 - 1991)

David Copperfield, 1972 r.

offset/papier, 82,5 x 57,6 cm
sygnowany i datowany w druku l.g.: 'ERYK LIPIŃSKI 72'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 300 zł

estymacja: 500  - 900.00

10. LIPIŃSKI Eryk (1908 - 1991)

Opowieść wigilijna, 1972 r.

offset/papier, 58,5 x 83,5 cm
sygnowany i datowany w druku p.g.: 'ERYK LIPIŃSKI. 72'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 300 zł

estymacja: 500  - 900.00

11. MROSZCZAK Józef (1910 Nowy Targ - 1975 Warszawa)

Jutro będzie za późno, 1955 r.

offset/papier, 92 x 65 cm
sygnowany i datowany w druku l.d.: 'mroszczak 55'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 700 zł

estymacja: 1 000  - 2000.00

12. MROSZCZAK Józef (1910 Nowy Targ - 1975 Warszawa)

Prywatne życie Henryka VIII, 1955 r.

offset/papier, 92 x 62,5 cm
sygnowany i datowany w druku l.d.: 'mroszczak 55.'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 600 zł

estymacja: 1 000  - 2000.00

13. LIPIŃSKI Eryk (1908 - 1991)

Mocne uderzenie, 1967 r.

offset/papier, 81 x 57 cm
sygnowany i datowany w druku p.g.: 'ERYK LIPIŃSKI 67'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 300 zł

estymacja: 600  - 1000.00

14. KAJA Zbigniew (1924-1983)

Cyrano de Bergerac , 1957 r.

offset/papier, 84,5 x 58 cm
sygnowany i datowany w druku p.g.: 'Zb. Kaja 57'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 700 zł

estymacja: 1 000  - 2000.00

15. LIPIŃSKI Eryk (1908 - 1991)

Łobuz, 1973 r.

offset/papier, 84 x 58,2 cm
sygnowany i datowany w druku p.g.: 'ERYK LIPIŃSKI. 73'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 400  - 800.00

16. TOMASZEWSKI Henryk (1914 - 2005)

Przygody Pata i Patachona, 1957 r.

offset/papier, 86,5 x 59 cm
sygnowany i datowany w druku p.d.: 'H.TOMASZEWSKI 57'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 700 zł

estymacja: 1 500  - 3000.00

17. KAŁKUS Maciej (ur. 1958)

Fatalne zauroczenie, 1988 r.

offset/papier, 97,5 x 67,5 cm
sygnowany w druku śr.d.: 'M.Kałkus'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 400 zł

estymacja: 600  - 1200.00

18. SKORWIDER Eugeniusz (ur. 1954, Żnin)

Mucha, 1987 r.

offset/papier, 94 x 66,5 cm
sygnowany w druku l.d.: 'E. SKORWIDER'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 100 zł

estymacja: 500  - 1000.00

19. SROKOWSKI Jerzy (1910 - 1975)

Księżniczka i niedźwiedź, 1961 r.

offset/papier, 67,5 x 47,5 cm
sygnowany i datowany w druku l.d.: 'J. SROKOWSKI.61'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 500 zł

estymacja: 800  - 1200.00

20. SROKOWSKI Jerzy (1910 - 1975)

Zacne grzechy, 1963 r.

offset/papier, 83,3 x 58,3 cm
sygnowany i datowany w druku l.d.: 'J. SROKOWSKI | 63.'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 500 zł

estymacja: 800  - 1200.00

21. MŁODOŻENIEC Jan (Warszawa 1929 - Warszawa 2000)

Neapol miasto milionerów, 1958 r.

offset/papier, 86 x 59 cm
sygnowany w druku p.d.: 'J. MŁODOŻENIEC'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 400 zł

estymacja: 600  - 1000.00

22. MŁODOŻENIEC Jan (Warszawa 1929 - Warszawa 2000)

Uprowadzenie, 1962 r.

offset/papier, 84,5 x 58 cm
sygnowany w druku p.g.: 'J. MŁODOŻENIEC'
stan zachowania: bardzo dobry, p.g. informacyjne napisy czerwoną kredką

cena wywoławcza: 400 zł

estymacja: 600  - 1000.00

23. MŁODOŻENIEC Jan (Warszawa 1929 - Warszawa 2000)

Jajo węża, 1980 r.

offset/papier, 96 x 67 cm
sygnowany w druku p.g.: 'JAN MŁODOŻENIEC'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 300 zł

estymacja: 500  - 900.00

24. MŁODOŻENIEC Jan (Warszawa 1929 - Warszawa 2000)

Po drugiej stronie słońca, 1974 r.

offset/papier, 57,5 x 40,5 cm
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 300 zł

estymacja: 500  - 800.00

25. MŁODOŻENIEC Jan (Warszawa 1929 - Warszawa 2000)

Wakacje sycylijskie, 1956 r.

offset/papier, 86 x 59 cm
sygnowany w druku l.g.: 'J.Młodożeniec'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 700 zł

estymacja: 1 200  - 1800.00

26. LENICA Jan (1928 Poznań - 2001 Berlin)

Norma, 1992 r.

offset/papier, 98 x 66,5 cm
sygnowany w druku p.d.: 'Lenica'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 400  - 800.00

27. LENICA Jan (1928 Poznań - 2001 Berlin)

Seminarium i retrospektywa filmów, wystawa plakatów Jana Lenicy, 1976 r.

offset/papier, 79 x 57 cm
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 500 zł

estymacja: 1 000  - 2000.00

28. LENICA Jan (1928 Poznań - 2001 Berlin)

Rio Escondido, 1955 r.

offset/papier, 86 x 59 cm
sygnowany w druku l.d.: 'Lenica'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 1 300 zł

estymacja: 4 000  - 10000.00

29. LENICA Jan (1928 Poznań - 2001 Berlin)

Wozzeck, 1964 r.

offset/papier, 97 x 67 cm
sygnowany i datowany w druku p.śr.: 'Lenica 64'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 2 800 zł

estymacja: 6 000  - 12000.00

30. LENICA Jan (1928 Poznań - 2001 Berlin)

6 Międzynarodowe Biennale Plakatu, 1976 r.

offset/papier, 97,5 x 66,5 cm
sygnowany w druku p.g.: 'Lenica'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 400 zł

estymacja: 600  - 1000.00

31. GÓRKA Wiktor (1922 Komorowice - 2004 Warszawa)

Spartakus, 1970 r.

offset/papier, 84 x 58 cm
sygnowany i datowany w druku p.śr: 'W.GÓRKA 70'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 600 zł

estymacja: 1 000  - 1800.00

32. GÓRKA Wiktor (1922 Komorowice - 2004 Warszawa)

Damski gang, 1969 r.

offset/papier, 84 x 57,3 cm
sygnowany i datowany w druku p.g.: 'W. GÓRKA 69'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 400  - 800.00

33. GÓRKA Wiktor (1922 Komorowice - 2004 Warszawa)

Piękna Angelika, 1968 r.

offset/papier, 81,5 x 56,5 cm
sygnowany i datowany w druku l.d.: 'W. GÓRKA 68'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 400 zł

estymacja: 600  - 800.00

34. GÓRKA Wiktor (1922 Komorowice - 2004 Warszawa)

Szpieg Szoguna, 1973 r.

offset/papier, 83 x 58 cm
sygnowany i datowany w druku p.d.: 'W. GÓRKA 73'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 300 zł

estymacja: 600  - 1200.00

35. GÓRKA Wiktor (1922 Komorowice - 2004 Warszawa)

Prodimex, 1968 r.

offset/papier, 83,5 x 60,3 cm
sygnowany i datowany w druku p.g.: 'W. GÓRKA 68'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 400  - 800.00

36. GÓRKA Wiktor (1922 Komorowice - 2004 Warszawa)

Wystawa plakatu polskiego, 1963 r.

offset/papier, 84,5 x 58,5 cm
sygnowany i datowany w druku p.g.: 'W. GÓRKA 63'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 400  - 800.00

37. GÓRKA Wiktor (1922 Komorowice - 2004 Warszawa)

Nie pije, nie pali, nie podrywa, ale ..., 1971 r.

offset/papier, 80,5 x 55,8 cm
sygnowany i datowany w druku p.śr.: 'W. GÓRKA 71'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 400  - 800.00

38. GÓRKA Wiktor (1922 Komorowice - 2004 Warszawa)

Miłosne przygody, 1969 r.

offset/papier, 82,5 x 57,5 cm
sygnowany i datowany w druku p.g.: 'W.GÓRKA 69'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 400 zł

estymacja: 600  - 800.00

39. SOCHA Romuald (ur. 1943, Czechowice-Dziedzice)

Wszyscy i nikt, 1975 r.

offset/papier, 67,5 x 47,5 cm
sygnowany w druku p.d.: 'Socha'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 400  - 600.00

40. CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)

Igraszki miłosne, 1963 r.

offset/papier, 85 x 58,5 cm
sygnowany i datowany w druku l.d.: 'R. CIEŚLEWICZ 63'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 1 100 zł

estymacja: 1 800  - 3000.00

41. CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)

Sławne miłości, 1963 r.

offset/papier, 84,5 x 59 cm
opisany w druku l.d.: 'R CIEŚLEWICZ'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 500 zł

estymacja: 800  - 1200.00

42. CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)

Gdzie jest profesor Hamilton?, 1957 r.

offset/papier, 86 x 59 cm
sygnowany i datowany w druku p.śr.: 'CIEŚLEWICZ 57'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 500 zł

estymacja: 800  - 1200.00

43. CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)

Mieszkanie nr 8, 1961 r.

offset/papier, 83 x 58,5 cm
sygnowany i datowany w druku l.d.: 'R. Cieślewicz 61'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 900 zł

estymacja: 1 600  - 2400.00

44. CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)

Głos z tamtego świata, 1962 r.

offset/papier, 83,2 x 58 cm
sygnowany i datowany w druku l.d.: 'CIEŚLEWICZ 62'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 300 zł

estymacja: 600  - 1000.00

45. CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)

Minuta zwierzeń, 1957 r.

offset/papier, 85 x 59 cm
sygnowany i datowany w druku p.g.: 'CIEŚLEWICZ 57'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 500 zł

estymacja: 800  - 1200.00

46. CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)

Kości rzucone, 1958 r.

offset/papier, 80,5 x 57,5 cm
sygnowany i datowany w druku p.d.: 'R.CIEŚLEWICZ.58'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 300 zł

estymacja: 600  - 1000.00

47. CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)

Panna Wodna, 1962 r.

offset/papier, 85 x 58,6 cm
sygnowany i datowany w druku l.d.: 'CIEŚLEWICZ. 62.'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 400 zł

estymacja: 600  - 1000.00

48. CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)

Jutro premiera, 1962 r.

offset/papier, 83 x 58,5 cm
sygnowany i datowany w druku l.d.: 'R.CIEŚLEWICZ 62.'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 300 zł

estymacja: 600  - 1000.00

49. JODŁOWSKI Tadeusz (1925r. Piekary Śląskie)

IV Ogólnopolska Spartakiada, 1967 r.

offset/papier, 97,5 x 67 cm
sygnowany w druku l.d.: 'T.JODŁOWSKI'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 800 zł

estymacja: 1 600  - 2600.00

50. MAJEWSKI Gustaw (1909 - 1986)

Międzynarodowe Konkursy Skoków Narciarskich o Puchar Przyjaźni, 1966 r.

offset/papier, 98 x 66,5 cm
sygnowany i datowany w druku p.d.: 'G. MAJEWSKI 66'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 900 zł

estymacja: 1 600  - 2600.00

51. KRZYSZTOFORSKI Andrzej (ur. 1943)

XXIX Międzynarodowe Zawody Narciarskie o Memoriał Bronisława Czecha i Heleny Marusarzówny, 1974 r.

offset/papier, 96,5 x 67,5 cm
sygnowany w druku p.g.: 'A. KRZYSZTOFORSKI'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 900 zł

estymacja: 1 600  - 2600.00

52. MAJEWSKI Lech (ur. 1947)

XXX Międzynarodowe Zawody Narciarskie o Memoriał Bronisława Czecha i Heleny Marusarzówny, 1974 r.

offset/papier, 97 x 66,5 cm
sygnowany i datowany w druku p.d.: 'LECH MAJEWSKI 74''
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 1 000 zł

estymacja: 1 800  - 3000.00

53. HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)

XXVIII Międzynarodowe Zawody Narciarskie o Memoriał Bronisława Czecha i Heleny Marusarzówny, 1973 r.

offset/papier, 97,5 x 67 cm
sygnowany w druku p.d.: 'L. HOŁDANOWICZ'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 1 000 zł

estymacja: 1 800  - 3000.00

54. ŚWIERZY Waldemar (1931-2013)

cena wywoławcza: 900 zł

estymacja: 1 800  - 3000.00

55. PĄGOWSKI Andrzej (ur. 1953 r., Warszawa)

Sztuka kochania, 1989 r.

offset/papier, 96 x 67 cm
sygnowany w druku l.śr.: 'A.PĄGOWSKI'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 800  - 1400.00

56. PĄGOWSKI Andrzej (ur. 1953 r., Warszawa)

Promieniowanie ojcostwa, 1983 r.

offset/papier, 95 x 67,5 cm
sygnowany i datowany w druku l.śr.: 'A.PĄGOWSKI '83'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 400  - 800.00

57. PĄGOWSKI Andrzej (ur. 1953 r., Warszawa)

Krótki film o zabijaniu, 1988 r.

offset/papier, 94,5 x 67,5 cm
sygnowany i opisany w druku p.d.: 'A. PĄGOWSKI. 530'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 100 zł

estymacja: 500  - 1000.00

58. PĄGOWSKI Andrzej (ur. 1953 r., Warszawa)

Ran, 1988 r.

offset/papier, 95 x 67 cm
sygnowany w druku p.śr.: 'A.PĄGOWSKI'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 400 zł

estymacja: 800  - 1400.00

59. PĄGOWSKI Andrzej (ur. 1953 r., Warszawa)

Krokodyl Dundee, 1987 r.

offset/papier, 93,5 x 67 cm
sygnowany w druku p.d.: 'X.A.PĄGOWSKI'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 300 zł

estymacja: 500  - 1000.00

60. STACHURSKI Marian (1931 Łazy - 1980)

Sami na wyspie, 1966 r.

offset/papier, 84 x 58 cm
sygnowany w druku p.śr.: 'M. STACHURSKI'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 300  - 500.00

61. TREUTLER Jerzy (ur. 1931, Beszyn)

Trzeba przejść przez ogień, 1970 r.

offset/papier, 84 x 58,5 cm
sygnowany i datowany w druku p.d.: 'J.TREUTLER 70'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 400  - 600.00

62. EKIER Maria (ur. 1943)

Werdykt, 1976 r.

offset/papier, 82 x 58 cm
sygnowany w druku l.d.: 'M. EKIER'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 100 zł

estymacja: 300  - 800.00

63. SOCHA Romuald (ur. 1943, Czechowice-Dziedzice)

Milioner, około 1977 r.

offset/papier, 67,5 x 47 cm
sygnowany w druku l.g.: 'Socha'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 300 zł

estymacja: 400  - 600.00

64. PĄGOWSKI Andrzej (ur. 1953 r., Warszawa)

Danton, 1983 r.

offset/papier, 66 x 95 cm
sygnowany, datowany i opisany w druku p.d.: 'CCL. A. PĄGOWSKI '83'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 100 zł

estymacja: 300  - 800.00

65. PĄGOWSKI Andrzej (ur. 1953 r., Warszawa)

Imperium słońca, 1989 r.

offset/papier, 67 x 94,8 cm
sygnowany w druku p.śr.: 'PĄGOWSKI.'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 300 zł

estymacja: 500  - 1500.00

66. MIKKE Anna (ur. 1950, Łódź)

Błękitny ptak, 1979 r.

offset/papier, 47 x 67,5 cm
sygnowany w druku p.d.: 'MIKKE'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 400  - 600.00

67. LENICA Jan (1928 Poznań - 2001 Berlin)

Diabelski wynalazek, 1958 r.

offset/papier, 60 x 86 cm
sygnowany w druku l.śr.: 'Lenica'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 600 zł

estymacja: 1 200  - 2400.00

68. KLIMOWSKI Andrzej (ur. 1949, Londyn)

Przygody Picassa, 1979 r.

offset/papier, 67,3 x 95 cm
sygnowany i datowany w druku p.d.: 'A. Klimowski 79'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 400  - 800.00

69. WIECZOREK-HEIDRICH Maria (ur. 1929, Łuniniec)

Urzeczona, 1959 r.

offset/papier, 58 x 80 cm
sygnowany i datowany w druku p.d.: 'HEIDRICH 59'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 1 200 zł

estymacja: 1 800  - 2800.00

70. STAROWIEYSKI Franciszek (1930, Bratkówka koło Krosna-2009, Warszawa)

Prawo ulicy, 1957 r.

offset/papier, 82 x 58,5 cm
sygnowany i datowany w druku l.d.: 'STAROWIEYSKI 57.'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 700 zł

estymacja: 1 200  - 2000.00

71. STAROWIEYSKI Franciszek (1930, Bratkówka koło Krosna-2009, Warszawa)

O-bi, O-ba, 1984 r.

offset/papier, 90,5 x 66,2 cm
sygnowany w druku p.g.: 'F. STAROWIEYSKI'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 400  - 800.00

72. STAROWIEYSKI Franciszek (1930, Bratkówka koło Krosna-2009, Warszawa)

Paryż nie istnieje, 1970 r.

offset/papier, 84 x 58 cm
sygnowany i datowany w druku wśród przedstawienia: 'F.STAROWIEYSKI.70'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 400 zł

estymacja: 600  - 1000.00

73. STAROWIEYSKI Franciszek (1930, Bratkówka koło Krosna-2009, Warszawa)

Tak blisko nieba, 1964 r.

offset/papier, 85 x 58 cm
sygnowany i datowany w druku p.d.: 'F.STAROWIEYSKI.64.'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 400  - 800.00

74. STAROWIEYSKI Franciszek (1930, Bratkówka koło Krosna-2009, Warszawa)

Lokis, 1970 r.

offset/papier, 80 x 58 cm
sygnowany w druku wśród przedstawienia: 'F.Starowieyski'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 100 zł

estymacja: 300  - 500.00

75. STAROWIEYSKI Franciszek (1930, Bratkówka koło Krosna-2009, Warszawa)

Słońce i cień, 1962 r.

offset/papier, 84 x 58,5 cm
sygnowany i datowany w druku p.śr.: 'F.STAROWIEYSKI. 62'
doklejona informacja p.śr.: 'Nagroda za eksperyment | NAGRODA FIPRESCI | KARLOVE VARY 1962'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 300 zł

estymacja: 500  - 800.00

76. STAROWIEYSKI Franciszek (1930, Bratkówka koło Krosna-2009, Warszawa)

Samson, 1961 r.

offset/papier, 84 x 59 cm
sygnowany i datowany w druku l.śr.: 'F. STAROWIEYSKI. 61.'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 500 zł

estymacja: 700  - 1000.00

77. STAROWIEYSKI Franciszek (1930, Bratkówka koło Krosna-2009, Warszawa)

Sklep z modelkami, 1970 r.

offset/papier, 78,5 x 57 cm
sygnowany i datowany w druku l.g.: 'F.STAROWIEYSKI 70'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 400 zł

estymacja: 600  - 800.00

78. HIBNER Maciej (ur. 1931 Warszawa)

Chata wuja Toma, 1966 r.

offset/papier, 83 x 59 cm

stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 400 zł

estymacja: 600  - 800.00

79. ŚWIERZY Waldemar (1931-2013)

Sam pośród miasta, 1965 r.

offset/papier, 83,7 x 58,2 cm
sygnowany w druku p.d.: 'SWIERZY'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 800 zł

estymacja: 1 200  - 2000.00

80. ŚWIERZY Waldemar (1931-2013)

Historia jednego myśliwca, 1958 r.

offset/papier, 83,6 x 57 cm
sygnowany w druku l.g.: 'SWIERZY'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 600 zł

estymacja: 1 000  - 1600.00

81. ŚWIERZY Waldemar (1931-2013)

Cyganeria, 1980 r.

offset/papier, 93 x 66,5 cm
sygnowany w druku l.d.: 'SWIERZY'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 400  - 800.00

82. ŚWIERZY Waldemar (1931-2013)

Piknik, 1959 r.

offset/papier, 84 x 58 cm
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 600 zł

estymacja: 1 000  - 1600.00

83. ŚWIERZY Waldemar (1931-2013)

Poślizg, 1972 r.

offset/papier, 83,5 x 59 cm
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 600 zł

estymacja: 1 000  - 1600.00

84. ŚWIERZY Waldemar (1931-2013)

Ziemia obiecana, 1975 r.

offset/papier, 83,4 x 58,3 cm
sygnowany w druku p.śr.: 'SWIERZY'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 800 zł

estymacja: 1 200  - 2000.00

85. ŚWIERZY Waldemar (1931-2013)

Billy Kłamca , 1964 r.

offset/papier, 84 x 58 cm
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 600 zł

estymacja: 800  - 1200.00

86. ŚWIERZY Waldemar (1931-2013)

8 Międzynarodowe Biennale Plakatu, 1980 r.

offset/papier, 94,8 x 65,7 cm
sygnowany w druku l.d.: 'Swierzy'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 400  - 800.00

87. ŚWIERZY Waldemar (1931-2013)

Cyrk - edycja limitowana, 1970/1998 r.

sitodruk/papier, 100 x 70 cm
sygnowany i opisany odręcznie wzdłuż dolnej krawędzi: '16/90 Swierzy'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 800 zł

estymacja: 2 000  - 4000.00

88. ŚWIERZY Waldemar (1931-2013)

Jimi Hendrix, 1974 r.

offset/papier, 98 x 67 cm
sygnowany w druku l.d.: 'SWIERZY©'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 1 000 zł

estymacja: 2 000  - 5000.00

89. ŚWIERZY Waldemar (1931-2013)

Niemen, 1978 r.

offset/papier, 81,5 x 66,5 cm
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 400 zł

estymacja: 600  - 800.00

90. ŚWIERZY Waldemar (1931-2013)

Elvis, 1977 r.

offset/papier, 97,5 x 68,5 cm
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 500 zł

estymacja: 1 000  - 2000.00

91. ŚWIERZY Waldemar (1931-2013)

Charlie Parker, 1985 r.

offset/papier, 95 x 67,7 cm
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 600  - 1400.00

92. PĄGOWSKI Andrzej (ur. 1953 r., Warszawa)

John Lennon, około 1979 r.

offset/papier, 97 x 67 cm
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 600  - 1400.00

93. EROL Jakub (ur. 1941)

Piaf, 1975 r.

offset/papier, 81 x 58 cm
sygnowany i datowany w druku l.d.: '75 - Erol'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 600  - 800.00

94. OPAŁKA Roman (Abbeville, 1931-2011, Rzym)

Festiwal wojskowych zespołów estradowych, 1963 r.

offset/papier, 69,5 x 49,5 cm
sygnowany i datowany w druku p.śr: 'OPAŁKA 63'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 400  - 800.00

95. SAWKA Jan (1946, Zabrze - 2012)

Riviera Remont, 1974 r.

offset/papier, 85 x 57,5 cm
sygnowany w druku l.śr.: 'SAWKA'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 100 zł

estymacja: 300  - 500.00

96. SAWKA Jan (1946, Zabrze - 2012)

Warszawskie Dni Studenta, 1974 r.

offset/papier, 84,5 x 56,5 cm
sygnowany w druku wśród przedstawienia: 'SAWKA'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 100 zł

estymacja: 300  - 500.00

97. DĄBROWSKI Andrzej Oniegin (ur. 1934, Radom)

Gangsterzy i Filantropi, 1962 r.

offset/papier, 84 x 58 cm
sygnowany i datowany w druku p.d.: 'ONIEGIN DĄBROWSKI 62'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 400 zł

estymacja: 800  - 1200.00

98. JANCZEWSKA-BACHTIN Irena (1929 - 2016)

Klub kawalerów, 1962 r.

offset/papier, 84,3 x 58,4 cm
sygnowany w druku l.d.: 'I. JANCZEWSKA'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 400 zł

estymacja: 600  - 1000.00

99. NEUGEBAUER Jacek (ur. 1934)

Człowiek, który wymyślił życie, 1970 r.

offset/papier, 84 x 58 cm
sygnowany w druku l.d.: 'J. NEUGEBAUER'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 100 zł

estymacja: 300  - 800.00

100. KRAJEWSKI Andrzej (ur. 1949, Warszawa)

Zaklęte rewiry, 1975 r.

offset/papier, 82,5 x 57,6 cm
sygnowany i datowany w druku p.d.: 'KRAJEWSKI.75'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 300 zł

estymacja: 500  - 800.00

101. IHNATOWICZ Maria (ur. 1937)

Kot, 1973 r.

offset/papier, 81 x 57,5 cm
sygnowany w druku l.d.: 'MUCHA IHNATOWICZ'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 100 zł

estymacja: 400  - 800.00

102. DYBOWSKI Witold (ur. 1958)

Nowy Jork, czwarta rano, 1988 r.

offset/papier, 94 x 66,5 cm
sygnowany i datowany w druku l.d.: 'W. DYBOWSKI '88'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 100 zł

estymacja: 300  - 800.00

103. FLISAK Jerzy (1930 - 2008)

Człowiek z M-3, 1969 r.

offset/papier, 84 x 58,5 cm
sygnowany w druku p.d.: 'Flisak'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 300 zł

estymacja: 500  - 800.00

104. FLISAK Jerzy (1930 - 2008)

Dzieje grzechu, 1975 r.

offset/papier, 81,3 x 57 cm
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 500  - 800.00

105. FLISAK Jerzy (1930 - 2008)

Melduję posłusznie, 1959 r.

offset/papier, 85 x 59 cm
sygnowany w druku p.śr.: 'Flisak'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 300 zł

estymacja: 600  - 1000.00

106. KOBZDEJ Aleksander (1920-1972)

Król Maciuś I, 1958 r.

offset/papier, 83,5 x 59 cm
sygnowany i datowany w druku l.d.: 'Kobzdej | 58'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 700 zł

estymacja: 1 200  - 1800.00

107. BODNAR Hanna (ur. 1929)

Winnetou i Król Nafty, 1969 r.

offset/papier, 84 x 58 cm
sygnowany i datowany w druku p.d.: 'H.BODNAR 69'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 300 zł

estymacja: 600  - 1000.00

108. LUTCZYN Edward (ur. 1947)

Jaś i Małgosia, 1982 r.

offset/papier, 94,5 x 67 cm
sygnowany i datowany w druku p.śr.: 'LUTCZYN '82'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 100 zł

estymacja: 300  - 800.00

109. STACHURSKI Marian (1931 Łazy - 1980)

Dziewica dla księcia, około 1966 r.

offset/papier, 81,5 x 59 cm
sygnowany w druku p.d.: 'M. STACHURSKI'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 100 zł

estymacja: 300  - 800.00

110. WITZ Ignacy (1919-1971)

Lampa Alladyna, 1952 r.

offset/papier, 101 x 70 cm
sygnowany i datowany w druku u dołu: 'W52'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 400  - 800.00

111. UNIECHOWSKI Antoni (1903-1976)

Dumna królewna, około 1952 r.

offset/papier, 85 x 580 cm
sygnowany w druku p.d.: 'AU'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 400 zł

estymacja: 600  - 1000.00

112. BODNAR Hanna (ur. 1929)

Reksio nauczyciel, 1977 r.

offset/papier, 83 x 58,1 cm
sygnowany i datowany w druku p.śr.: 'H. BODNAR 77'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 600  - 1000.00

113. BODNAR Hanna (ur. 1929)

Bolek i Lolek, Sarenka, 1977 r.

offset/papier, 80,5 x 57,5 cm
sygnowany i datowany w druku p.d.: 'H.BODNAR 77'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 600  - 1000.00

114.

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 600  - 1000.00

115. KLIMOWSKI Andrzej (ur. 1949, Londyn)

Intryga rodzinna, 1977 r.

offset/papier, 96 x 67,3 cm
sygnowany i datowany w druku l.d.: 'A.Klimowski (...) 77'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 300 zł

estymacja: 500  - 1100.00

116. PĄGOWSKI Andrzej (ur. 1953 r., Warszawa)

Manhattan, 1980 r.

offset/papier, 95 x 67 cm
sygnowany w druku p.d.: 'A. PĄGOWSKI'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 500 zł

estymacja: 1 000  - 2000.00

117. ŚWIERZY Waldemar (1931-2013)

Psy 2 - edycja limitowana, 1998 r.

sitodruk/papier, 100 x 70 cm
sygnowany i opisany odręcznie wzdłuż dolnej krawędzi: '86/90 Swierzy'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 800 zł

estymacja: 2 000  - 4000.00

118. ŁAKOMSKI Mirosław (ur. 1950)

Imperium kontratakuje - edycja limitowana, 1983/2015 r.

offset/papier, 67 x 47,5 cm
sygnowany i opisany odręcznie wzdłuż dolnej krawędzi.: 'ŁAKOMSKI 38/50'
sygnowany i datowany w druku wzdłuż lewej krawędzi.: 'Łakomski 83'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 500 zł

estymacja: 2 500  - 5000.00

119. PĄGOWSKI Andrzej (ur. 1953 r., Warszawa)

Dziecko Rosemary, 1984 r.

offset/papier, 95 x 67,5 cm
sygnowany w druku p.śr.: 'A. PĄGOWSKI'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 500 zł

estymacja: 2 000  - 4000.00

120. EROL Jakub (ur. 1941)

E.T., 1984 r.

offset/papier, 97 x 66 cm
sygnowany i datowany w druku l.d.: 'EROL. 9.VI.84'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 1 500 zł

estymacja: 2 000  - 4000.00

121. PAŁKA Julian (1923)

Faraon, 1965 r.

offset/papier, 83 x 57,5 cm
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 500 zł

estymacja: 1 000  - 1500.00

122. OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)

Człowiek z żelaza, 1981 r.

offset/papier, 94 x 67 cm
sygnowany w druku l.śr.: 'R.Olbiński'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 600  - 1200.00

123. MROSZCZAK Marcin (ur. 1950)

Człowiek z marmuru, 1977 r.

offset/papier, 94 x 65,7 cm
sygnowany i datowany w druku p.śr.: 'M.MROSZCZAK 77'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 400 zł

estymacja: 600  - 1200.00

124. MAJEWSKI Lech (ur. 1947)

Wielki Szu, 1983 r.

offset/papier, 96 x 66,5 cm
sygnowany i datowany w druku p.śr.: 'Lech Majewski 83''
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 400  - 800.00

125.

ANDRZEJ KRAUZE i TOMASZ SIKORA

Blizna, 1976 r.
offset/papier, 84 x 58,5 cm
sygnowany i datowany w druku l.śr.: 'A. KRAUZE i T. SIKORA - 1976'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 100 zł

estymacja: 300  - 800.00

126. KRAUZE Andrzej (ur. 1947)

Amator, 1979 r.

offset/papier, 97 x 67,7 cm
sygnowany i datowany w druku p.d.: 'A.KRAUZE 1976/79'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 400 zł

estymacja: 600  - 800.00

127. EROL Jakub (ur. 1941)

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 400  - 800.00

128. EROL Jakub (ur. 1941)

Rozmowy kontrolowane, 1991 r.

offset/papier, 96,5 x 66,5 cm
sygnowany i datowany w druku p.d.: 'J. EROL.91.'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 400  - 800.00

129. BERMAN Mieczysław (1903 Warszawa - 1975)

Celuloza , 1954 r.

offset/papier, 84,5 x 59,5 cm
sygnowany i datowany w druku p.śr.: 'BERMAN-54'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 600 zł

estymacja: 1 200  - 2400.00

130. FLISAK Jerzy (1930 - 2008)

Co za dużo - to niezdrowo, 1965 r.

offset/papier, 67,5 x 48 cm
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 100 zł

estymacja: 400  - 800.00

131. FLISAK Jerzy (1930 - 2008)

Praca na wysokości to nie cyrk, 1973 r.

offset/papier, 67 x 47 cm
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 100 zł

estymacja: 400  - 800.00

132. SŁOMCZYŃSKI Jan (1907r.)

Przed upadkiem ratuje pas bezpieczeństwa, 1954 r.

offset/papier, 85,3 x 58,5 cm
sygnowany i datowany w druku p.d.: 'J.SŁOMCZYŃSKI 54'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 600 zł

estymacja: 1 000  - 1800.00

133.

Rozchmurz się!, 1977 r.

offset/papier, 67,5 x 47 cm
sygnowany w druku p.śr.: 'J.T.ROGOWSKI'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 400  - 800.00

134.

W pracowni... pali, około 1969 r.

offset/papier, 67 x 46,5 cm
opisany w druku p.d.: 'Proj. graf. J. Słomczyński'
stan zachowania: dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 400  - 800.00

135. WIKTOROWSKI Janusz (ur. 1939)

Uchroń dziecko przed paleniem, 1979 r.

offset/papier, 67 x 47,5 cm
sygnowany i datowany w druku l.d.: 'JANUSZ WIKTOROWSKI - POLSKA 79'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 400  - 800.00

136.

Myśl i przewiduj, w pracy nie pij!, 1978 r.

offset/papier, 66,5 x 48 cm
sygnowany w druku p.d.: 'JASIŃSKI'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 400  - 800.00

137. CHODOROWSKI Antoni (1946 Chodory - 1999 Warszawa)

Nie niszcz sam siebie!, 1980 r.

offset/papier, 66 x 47 cm
sygnowany w druku p.d.: 'Chodorowski'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 400  - 800.00

138. TERECHOWICZ Włodzimierz (ur. 1933)

Młodość. Trzeźwość, około 1978 r.

offset/papier, 67 x 48 cm
sygnowany w druku p.d.: 'TERECHOWICZ'
stan zachowania: bardzo dobry

cena wywoławcza: 200 zł

estymacja: 400  - 800.00

liczba obiektów: 138