Biżuteria Kolekcjonerska

26 września 2017 | wtorek, godz. 19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

ul. Piękna 1A

00-477 Warszawa

12 - 26 września 2017

Szukaj w tym katalogu
1 zł
80 000 zł

Obiekty w katalogu (81)

1.

Naszyjnik w stylu edwardiańskim, pocz. XX w.

złoto pr. ~ 0,580; półperły, masa: 3,64 g; dł.: 50 cm; wym. zawiesia: 1,5 x 1,0 cm

cena sprzedaży: 2 800 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

estymacja: 2 500  - 3500.00

2.

Kolczyki w formie liści, k. XIX w., biedermeier

złoto pr. 0,585, grawerowanie; półperły, masa: 9,68 g; wym.: 6,0 x 2,0 cm

cena sprzedaży: 3 500 zł

estymacja: 3 500  - 5000.00

3.

Brosza-mucha, k. XIX w.

złoto, srebro; 2 perły hodowlane, rozety diamentowe, masa: 6,95 g; wym.: 3,0 x 1,5 cm

cena sprzedaży: 5 500 zł

estymacja: 5 000  - 7000.00

4.

Obrączka, l. 20.-30. XX w., art déco

platyna; 10 diamentów ł. ~ 0,50 ct H-J/Si, szafiry w szlifach geometrycznych, masa: 2,50 g; rozmiar: 9; stan zachowania: kamienie uszkodzone

niesprzedane

estymacja: 3 000  - 4000.00

5.

Pierścionek art déco, l. 20.-30. XX w.

złoto pr.~ 0,580, srebro; 1 diament ~ 0,10 ct I/Si, rozety diamentowe, szafiry w szlifach geometrycznych, masa: 1,67 g; rozmiar: 12,5*

cena sprzedaży: 5 500 zł

estymacja: 4 500  - 6500.00

6.

Pierścionek z szafirem i diamentami, pocz. XX w.

złoto pr. ~ 0,580, srebro; 1 szafir ~ 1,40 ct, 29 diamentów w różnych szlifach ł. ~ 1,50 ct I-K/ Si-P, masa: 4,59 g; rozmiar: 13*; stan zachowania: 1 rozeta diamentowa i 1 diament uszkodzony

cena sprzedaży: 9 500 zł

estymacja: 12 000  - 15000.00

7.

Bransoleta, Szwecja, l. 20.-30. XX w., art déco

złoto pr. 0,750, platyna; grawerowanie, 1 szafir ~ 1,20 ct, 4 diamenty ł. ~ 0,30 ct H-I/VS-Si, 4 diamenty w szlifach 8/8, 4 rozety diamentowe, masa: 11,76 g; dł.: 17 cm; dołączono etui

niesprzedane

estymacja: 16 000  - 20000.00

8.

Naszyjnik-kolia, Berlin (?), l. 20.-30. XX w.

złoto pr. 0,585, białe złoto; 2 diamenty, 6 diamentów w szlifach 8/8 ł. ~ 0,60 ct I-J/VS-Si, masa: 8,79 g, dł.: 45 cm

niesprzedane

estymacja: 12 000  - 15000.00

9.

Pierścionek z diamentami, XIX w.

złoto pr. ~ 0,500; 5 diamentów ł. ~ 0,40 ct H/VS-Si, masa: 1,84 g; rozmiar: 15*

cena sprzedaży: 6 500 zł

estymacja: 3 000  - 4000.00

10.

Brosza w formie gwiazdy, Francja, k. XIX w., secesja

złoto pr. ~ 0,750, srebro; rozety diamentowe, rozeta holenderska, masa: 8,96 g; wym.: 4,0 x 4,0 cm

niesprzedane

estymacja: 6 000  - 8000.00

11.

Pierścionek w typie art déco, II poł. XX w.

platyna; 1 brylant 1,32 ct L/P1, 24 diamenty w szlifach 8/8 ł. ~ 0,24 ct I-L/Si, masa: 5,15 g; rozmiar: 15*

sprzedaż warunkowa: 20 000 zł

estymacja: 28 000  - 36000.00

12.

Wisiorek z łańcuszkiem, XX w.

białe złoto pr. ~ 0,585; kryształ górski szlifowany, 1 diament w szlifie 8/8, łańcuszek złoto pr. 0,585, masa: 5,73 g; dł.: 45 cm; wym. zawiesia: 4,5 x 2,5 cm

cena sprzedaży: 2 800 zł

estymacja: 2 800  - 4000.00

13.

Wisior art déco, l. 20.-30. XX w.

złoto pr. ~ 0,585, platyna; 1 diament ~ 0,05 ct, rozety diamentowe, łańcuszek złoto pr. 0,750, masa: 3,02 g; dł.: 44 cm; wym. zawiesia: 3,0 x 1,0 cm; stan zachowania: diament uszkodzony

niesprzedane

estymacja: 4 000  - 6000.00

14.

Naszyjnik z akwamarynem, l. 20.-30. XX w.

złoto pr. 0,585, białe złoto; 1 akwamaryn ~ 10,00 ct, łańcuszek złoto pr. 0,585, masa: 4,45 g; dł.: 44 cm; wym. zawiesia: 3,0 x 1,0 cm

niesprzedane

estymacja: 9 000  - 13000.00

15.

Pierścionek, pocz. XX w.

złoto, platyna; 1 akwamaryn ~ 10,00 ct, rozety diamentowe, masa: 6,40 g; rozmiar: 19*

niesprzedane

estymacja: 9 000  - 15000.00

16.

Brosza diamentowa, Francja, l. 20.-30. XX w.

platyna, złoto; 83 diamenty ł. ~ 5,00 ct I-J/Si-P, masa: 12,27 g; wym.: 5,0 x 3,0 cm; stan zachowania: 6 diamentów wykruszonych

niesprzedane

estymacja: 14 000  - 20000.00

17.

Brosza art déco, l. 20.-30. XX w.

platyna, złoto pr. ~ 0,525; 1 diament centralny ~ 0,15 ct, 10 diamentów ł. ~ 0,12 ct H/VS, masa: 5,20 g; wym.: 6,0 x 1,0 cm

niesprzedane

estymacja: 4 500  - 5500.00

18.

Pierścionek diamentowy, pocz. XX w.

złoto pr. ~ 0,585; 7 diamentów ł. ~ 0,70 ct I-J/VS-Si, rozety diamentowe, masa: 2,74 g; rozmiar: 12*

niesprzedane

estymacja: 13 000  - 16000.00

19.

Pierścionek, okres międzywojenny

złoto pr. "3", srebro; 1 diament ~ 0,88 ct I/VVS1, 6 leukoszafirów, masa: 2,18 g; rozmiar: 15*

niesprzedane

estymacja: 18 000  - 25000.00

20.

Bransoleta art déco, Austria, l. 20.-30. XX w.

złoto pr. "3", platyna; 3 diamenty ł. ~ 0,30 ct I-J/VS-Si, 12 szmaragdów, masa: 23,76 g; dł.: 18 cm; sygn.: "S.R."

cena sprzedaży: 10 000 zł

estymacja: 12 000  - 18000.00

Brak aukcji

/5
liczba obiektów: 81