Grafika Artystyczna

10 października 2017 | wtorek, godz. 19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

Marszałkowska 34/50

00-554 Warszawa

29 września - 10 października 2017
Salon Wystawowy Marchand
Pl. Konstytucji 2
oraz
Dom Aukcyjny Desa Unicum
ul. Marszałkowska 34-50

Szukaj w tym katalogu
1 zł
35 000 zł

Obiekty w katalogu (174)

/9

175. BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)

Z cyklu Grafika gratis, 1999 r.

linoryt/papier, 39 x 46 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem:: '4/12 grafika / gratis Bujnowski / 99'

niesprzedane

cena wywoławcza: 2 600 zł

estymacja: 3 500  - 5000.00

174. SASNAL Wilhelm (ur. 1972, Tarnów)

Bez tytułu, ed. 69/100, 2010 r.

linoryt/papier, 56 x 46 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Sasnal 2010', edycja l.d.: '69/100'

cena sprzedaży: 4 500 zł

cena wywoławcza: 800 zł

estymacja: 1 800  - 3000.00

173. DAWIDEK-GRYGLICKA Małgorzata (ur. 1976)

DE-Kody, ed. 13, 2003-04 r.

druk/papier, 15 x 21 cm (wymiar każdej książki)
sygnowany, datowany i opisany wewnątrz: 'DE-Kody | Małgosia Dawidek-Grylicka | ... | egzemplarz nr 13 | Poznań 2003-4'
w skład książki wchodzi 25 grafik

niesprzedane

cena wywoławcza: 4 500 zł

estymacja: 7 000  - 9000.00

172.

Teka Konfrontacje, 1960

różne techniki/papier, 24 x 24,5 x 2,5 cm
sygnowane ołówkiem bądź cienkopisem (nie wszystkie)
w oryginalnej oprawie 10 oryginalnych prac na papierze: Marian Bogusz, Tadeusz Dominik, Stefan Gierowski, Bronisław Kierzkowski, Alina Szapocznikow, Alina Ślesińska, Jan Tarasin, Jerzy Tchórzewski, Magdalena Więcek, Rajmund Ziemski; ponadto fotografie i reprodukcje prac. Brakuje grafiki Tadeusza Brzozowskiego. Katalog redagował Aleksander Wojciechowski. Wydanie Galerii Krzywe Koło w Warszawie.

sprzedaż warunkowa: 14 000 zł

cena wywoławcza: 14 000 zł

estymacja: 16 000  - 20000.00

171. SIUDMAK Wojtek (ur. 1942r.)

L'Empereur du sixieme sens

litografia barwna/papier, 80 x 60 cm (arkusz)
sygnowany i opisany u dołu ołówkiem: '71/120 "L' Empereur Du sixieme sens" W. SIUDMAK'
sygnowany na odwrociu: 'W. SIUDMAK'

niesprzedane

cena wywoławcza: 2 600 zł

estymacja: 3 500  - 5000.00

170. OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)

Zabawa w chowanego

inkografia/papier, 87 x 61 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Olbiński', opisany l.d.: '3/100'

cena sprzedaży: 3 000 zł

cena wywoławcza: 3 000 zł

estymacja: 4 000  - 6000.00

169. OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)

Próba ikony

inkografia/papier, 86 x 63 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Olbiński', opisany l.d.: '2/100'

cena sprzedaży: 3 500 zł

cena wywoławcza: 3 000 zł

estymacja: 4 000  - 6000.00

168. DWURNIK Edward (ur. 1943, Radzymin)

Basen zdrowotny/Rynek Nowego Miasta, 2008 r.

inkografia/papier, 47 x 60 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: ‘EDwurnik’, opisany l.d.: ‘9/100’

cena sprzedaży: 1 700 zł

cena wywoławcza: 500 zł

estymacja: 1 000  - 2000.00

167. DWURNIK Edward (ur. 1943, Radzymin)

Sekstet nowoczesny, 1999 r.

inkografia/papier, 38 x 60 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Edwurnik', opisany l.d.: '2/100'

cena sprzedaży: 1 300 zł

cena wywoławcza: 500 zł

estymacja: 1 000  - 2000.00

166. DWURNIK Edward (ur. 1943, Radzymin)

Szczecin

litografia barwna/papier, 44 x 35 cm
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'E /A Szczecin E. Dwurnik 2002'

cena sprzedaży: 3 500 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

estymacja: 3 000  - 4500.00

165. PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)

Pegaz, 1983 r.

akwaforta, akwatinta/papier, 57,5 x 62,5 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'akwaforta-akwatinta 50/60 "PEGAZ" Janusz Przybylski 83 r.'

sprzedaż warunkowa: 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

estymacja: 1 000  - 2000.00

164. SKIBIŃSKI Wiesław (ur. 1961r.)

Lwy ze Lwowa, 2015 r.

akwaforta, relief/papier, 56 x 77 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '10/50 akwaforta + relief Lwy ze Lwowa W. Skibiński 15'

niesprzedane

cena wywoławcza: 900 zł

estymacja: 1 200  - 2000.00

163. PŁÓCIENNIK Henryk (ur. 1933)

Połów I, 1963 r.

linoryt/papier, 44 x 51,7 cm (w świetle passe-partout)

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 800 zł

estymacja: 2 600  - 3600.00

162. PŁÓCIENNIK Henryk (ur. 1933)

Monotypia +, 2013 r.

monotypia/papier, 60 x 46 cm
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '"Monotypia +" 1/1. (AP). 2013 Henryk Płóciennik'

niesprzedane

cena wywoławcza: 700 zł

estymacja: 1 500  - 2600.00

161. PŁÓCIENNIK Henryk (ur. 1933)

Miodowy miesiąc IX, 1968 r.

autocynkografia/papier, 39,5 x 32 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: Miodowy miesiąc IX" epr. d'art. autocynkografia 1968 r. (AP.) Henryk Płóciennik'

niesprzedane

cena wywoławcza: 800 zł

estymacja: 1 200  - 2400.00

160. PIETSCH Andrzej (1932 Kraków - 2010 Kraków)

Podróżowanie II - wnętrze, 1974 r.

akwaforta/papier, 69,5 x 57 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Pietsch 1974', ś.d.: 'odbitka autorska' oraz opisany l.d.: 'Podróżowanie II - wnętrze'

sprzedaż warunkowa: 900 zł

cena wywoławcza: 900 zł

estymacja: 1 200  - 2000.00

159. KREMER Marta (ur. 1941)

Uczta o zmierzchu, 1967 r.

akwaforta/papier, 24,5 x 27 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: '"Uczta o zmierzchu" 8/30 MartaKremer 1967 r.'

niesprzedane

cena wywoławcza: 500 zł

estymacja: 800  - 1500.00

158. RZĄB Władysław (1910 - 1992)

W łazience, 1979 r.

linoryt/papier, 30 x 22,5 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'W łazience linoryt WRząb 1979'

niesprzedane

cena wywoławcza: 700 zł

estymacja: 800  - 1800.00

157. RZĄB Władysław (1910 - 1992)

Żyd - szklarz, 1972 r.

linoryt/papier, 15 x 15 cm (zadruk)
sygnowany, opisany i datowany ołówkiem u dołu: 'Żyd-szklarz linoryt WRząb 1972 r'

niesprzedane

cena wywoławcza: 600 zł

estymacja: 800  - 1200.00

156. SUBERLAK Stefan (1928r. Piotrkowice Śląskie - 1994)

W pole 6, 1972 r.

litografia/papier, 76 x 57 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'St. Suberlak 1972', opisany l.d.: '"W pole 6" litografia 7/10'

niesprzedane

cena wywoławcza: 800 zł

estymacja: 1 200  - 2400.00

Brak aukcji

/9
liczba obiektów: 174