Młoda Sztuka

17 października 2017 | wtorek, godz. 19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

Marszałkowska 34/50

00-554 Warszawa

11 - 17 października 2017
Salon Wystawowy Marchand
Warszawa, Pl. Konstytucji 2

Szukaj w tym katalogu
1 zł
7 000 zł

Obiekty w katalogu (92)

/5

1. ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)

W blasku księżyca, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'PZ | 2017'
na odwrociu opisany na blejtramie: 'PAULINA ZALEWSKA "W BLASKU KSIĘŻYCA" 2017'

cena sprzedaży: 3 200 zł

cena wywoławcza: 500 zł

2. BUCZEK Agata (ur. 1988)

Afirmacja życia, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Allegory | 2017'

cena sprzedaży: 1 600 zł

cena wywoławcza: 500 zł

3. ŚRODOWSKA Katarzyna (ur. 1971, Warszawa)

O zachodzie, 2017 r.

olej/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ŚRODOWSKA 2017'
na odwrociu opisany: 'ŚRODOWSKA | ''O zachodzie''| tech: olej na płótnie | 2017 |100 x 130 | Katarzyna Środowska'

cena sprzedaży: 1 100 zł

cena wywoławcza: 500 zł

4. BILIŃSKI Łukasz (ur. 1987, Kraków)

Bez tytułu, 2017 r.

akryl/płótno, 50 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ŁBiliński 2017'

cena sprzedaży: 2 600 zł

cena wywoławcza: 500 zł

5. WĄTOR Adam (ur. 1970, Myślenice)

Dziewczyna X, 2017 r.

akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Adam | Wątor | 2017'
na odwrociu opisany: ' "DZIEWCZYNA X" | ADAM WĄTOR | 2017'

cena sprzedaży: 3 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

6. PENA Denys Molerio (ur. 1988, Hawana, Kuba)

Fusion, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany l.d.: 'DENYS'

cena sprzedaży: 2 200 zł

cena wywoławcza: 500 zł

7. MAGDA Renata (ur. 1980)

Modliszka..., 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany l.d.: 'REN | MAG'
na odwrociu opisany: ' "Modliszka..." | Renata Magda | 2017 r.'

cena sprzedaży: 600 zł

cena wywoławcza: 500 zł

8. KMITA Anna (ur. 1970)

Adrianna, 2014 r.

olej/płótno, 120 x 150 cm
sygnowany na odwrociu: 'ANNA KMITA'

cena sprzedaży: 600 zł

cena wywoławcza: 500 zł

9. TOMASZEWSKI Marcin (ur. 1971, Toruń)

Bez tytułu, 2017 r.

olej/deska, 74 x 112 cm
sygnowany u dołu: 'ATOMASH'

cena sprzedaży: 1 600 zł

cena wywoławcza: 500 zł

10. TELEGA Marcin (ur. 1976, Przeworsk)

Z cyklu 'Nokturn', Spojrzenie, 2017 r.

olej/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"NOKTURN" | tytuł: "SPOJRZENIE" | MARCIN A. TELEGA | 2017'

cena sprzedaży: 3 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

11. ZIELASKOWSKA Gossia (ur. 1983, Poznań)

Pattern Map, dyptyk, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 200 cm (całość)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PATTERN MAP | Poznań 2017 | Gossia Zielaskowska | (I/II) cz. dyptyku'

cena sprzedaży: 1 700 zł

cena wywoławcza: 500 zł

12. FINCEK Ziemowit (ur. 1988, Kalisz)

Pejzaż Polski (Rzeka Prosna), 2015 r.

olej/płótno, 73 x 143 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Ziemowit Fincek | 2015 | "Pejzażyk / Rzeka | (Prosna)'

cena sprzedaży: 600 zł

cena wywoławcza: 500 zł

13. ŁATECKA Aleksandra (ur. 1989, Warszawa)

Konstrukcja I, 2016 r.

akryl/płyta, 133 x 200 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'AŁ | Aleksandra Łatecka | 2016'

cena sprzedaży: 1 300 zł

cena wywoławcza: 500 zł

14. KOWALCZYK Aleksandra (ur. 1987)

Bez tytułu, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: '2017 Aleksandra Kowalczyk'

cena sprzedaży: 700 zł

cena wywoławcza: 500 zł

15. TKACZYK Paweł (ur. 1979)

Bez tytułu, 2016 r.

akryl/płótno,śr.:100 cm
sygnowany na odwrociu: 'P.TKACZYK | 2016'

cena sprzedaży: 4 200 zł

cena wywoławcza: 500 zł

16. KOZIEŁ Urszula (ur. 1977)

Z cyklu 'Spokojnie', Bez tytułu, 2017 r.

akryl, technika własna/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'URSZULA KOZIEŁ z cyklu ''Spokojnie'' 2017 ROK'

cena sprzedaży: 900 zł

cena wywoławcza: 500 zł

17. KIMURA Lia (ur. 1992, Shingu, Japonia)

Innocence, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 81 cm
sygnowany p.d.: 'LK'
na odwrociu opisany: 'LK | LIA KIMURA | INNOCENCE 2017'

cena sprzedaży: 2 800 zł

cena wywoławcza: 500 zł

18. MACKIEWICZ Maciej (ur. 1977, Gorzów Wielkopolski)

Forma 7L, 2017 r.

olej/płótno, 70 x 60 cm
sygnowany l.d.: 'MM'
na odwrociu opisany: 'Maciej Mackiewicz | "FORMA 7L" | 2017'

cena sprzedaży: 800 zł

cena wywoławcza: 500 zł

19. SOBIEPAN Andrzej (ur. 1982, Braniewo)

Z cyklu 'Kadry wolności', 2017 r.

technika własna, farba poliuretanowa/płyta MDF, 69 x 69 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Andrzej Sobiepan | "Kadry wolności" | Londyn 2017'

cena sprzedaży: 800 zł

cena wywoławcza: 500 zł

20. TEPEREK Urszula (ur. 1985)

Kobiety XX, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ULA TEPEREK | KOBIETY XX | 2017'

cena sprzedaży: 1 600 zł

cena wywoławcza: 500 zł

Brak aukcji

/5
liczba obiektów: 92