Młoda Sztuka

17 października 2017 | wtorek, godz. 19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

ul. Piękna 1A

00-477 Warszawa

11 - 17 października 2017
Salon Wystawowy Marchand
Warszawa, Pl. Konstytucji 2

Szukaj w tym katalogu
1 zł
7 000 zł

Obiekty w katalogu (92)

/5

92. MAŃKOWSKA Wiktoria (ur. 1995, Warszawa)

Notatka 0.3, 2016 r.

technika mieszana, olej, włóczka/płótno, 110 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Wiktoria | Mańkowska | Dłużew 2016 | Notatka 0.3'

cena sprzedaży: 800 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

91. MROWIEC Monika (ur. 1991, Opole)

Od wschodu do zachodu, 2017 r.

akryl/płótno, 120 x 81 cm
sygnowany p.d.: 'Mm'
na odwrociu opisany: 'MONIKA MROWIEC | OPOLE, 2017 | "OD WSCHODU | DO ZACHODU"

cena sprzedaży: 4 000 zł

90. WINIARCZYK Wioletta (ur. 1977, Lublin)

Polne owce, 2017 r.

olej/płótno, 81 x 61 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'WW | 2017'
na odwrociu opisany: ' "POLNE OWCE" | WIOLETTA WINIARCZYK | 2017 | LONDYN'

cena sprzedaży: 1 600 zł

89. BIAŁOWĄS Daniel (ur. 1975, Sanok)

Ingenium XXIV, dyptyk, 2017 r.

akryl, technika własna/płótno, 90 x 240 cm (całość)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Daniel Białowąs | "INGENIUM XXIV" | AKRYL NA PŁÓTNIE TECHNIKA WŁASNA | 2017'

cena sprzedaży: 1 500 zł

88. TOMALAK Stanisław (ur. 1955, Brzeg Dolny)

Z cyklu 'Niebo i ziemia', Fragment 472 AB, dyptyk, 2016-17 r.

akryl, technika własna/płótno, 100 x 160 cm (całość)
sygnowany l.d.: 'S.J.A. Tomalak'
na odwrociu opisany: 'S.J.A. Tomalak | Fragment 472 AB | Z cyklu "niebo i ziemia" | Skrzydło (prawe/lewe) | Chwaliszowice czerwiec 2017 | Brzeg Dolny - lipiec 2017'

cena sprzedaży: 1 200 zł

87. BILECKA Marta (ur. 1975)

Waterland - Genesis 09, 2017 r.

akryl/płótno, 60 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'MARTA BILECKA'
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | AUG. 2017 | WATERLAND - GENESIS 09.'

cena sprzedaży: 500 zł

86. MALINOWSKI Jacek (ur. 1969, Zielona Góra)

Droga do Monticchiello, 2017 r.

olej/płótno, 70 x 100 cm

cena sprzedaży: 500 zł

85. ZARZYCKA Magda (ur. 1990, Prudnik)

Rodzina, 2015 r.

akryl/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'MAGDA ZARZYCKA, RODZINA'

cena sprzedaży: 500 zł

84. JARECKA Kamila (ur. 1984, Starachowice)

Dreams, 2017 r.

akryl/płótno, 75 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'KAMIJARECKA | 2017'

cena sprzedaży: 700 zł

83. MACIASZEK Amonaria Magda (ur. 1987, Bełchatów)

Ukryte pragnienie 2, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Amonaria'

cena sprzedaży: 1 700 zł

82. BATURA Paweł (ur. 1983, Augustów)

Narcyz, 2009 r.

olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'Bat.'

cena sprzedaży: 500 zł

81. GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)

Podmuchy wiosenne, 2017 r.

olej/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Jakub Godziszewski '17'
na odwrociu opisany: 'JAKUB GODZISZEWSKI | IV 2017 | PODMUCHY WIOSENNE'

cena sprzedaży: 500 zł

80. CZERNICKI Łukasz (ur. 1980, Świdnik)

Zegarmistrz, 2017 r.

akryl, technika własna/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ŁC | 2017'
na odwrociu opisany: 'Ł. Czernicki / Zegarmistrz / 2017'

cena sprzedaży: 600 zł

79. JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Portret emocjonalny 3, 2017 r.

olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | WROCŁAW 2017'

cena sprzedaży: 500 zł

78. BETLEJ Piotr (ur. 1972, Jasło)

Nocne zapasy, 2017 r.

akryl/płótno, 70 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'PBetlej'

cena sprzedaży: 700 zł

77. JACEK Łukasz (ur. 1978)

Ulica 3, 2015 r.

olej/płótno, 90 x 135 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Łukasz Jacek 2015 r.'

cena sprzedaży: 700 zł

76. MROCZKA Michał (ur. 1984)

Spokój nad Wisłą, 2017 r.

akryl/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'MROCZKA | SPOKÓJ NAD WISŁĄ | 2017'
na odwrociu opisany: 'MICHAŁ | MROCZKA | "SPOKÓJ NAD WISŁĄ" | 2017. 120X90 | AKRYL'

cena sprzedaży: 2 200 zł

75. WAŁĘKA Robert

olej/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany p.d.: 'Wałęka'

cena sprzedaży: 500 zł

74. URBANEK Marta (ur. 1983, Kielce)

Kompozycja z błękitną linią, 2017 r.

akryl/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany i datowany na przodzie: 'm. URBANEK '17'
na odwrociu opisany: 'm. URBANEK '17'

cena sprzedaży: 500 zł

73. POSIECZ-POLKOWSKA Justyna (ur. 1985, Stalowa Wola)

Dom na wybrzeżu, 2015 r.

olej/płótno, 50 x 30 cm

cena sprzedaży: 3 000 zł

Brak aukcji

/5
liczba obiektów: 92