Młoda Sztuka

17 października 2017 | wtorek, godz. 19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

Marszałkowska 34/50

00-554 Warszawa

11 - 17 października 2017
Salon Wystawowy Marchand
Warszawa, Pl. Konstytucji 2

Szukaj w tym katalogu
1 zł
7 000 zł

Obiekty w katalogu (92)

21. URBANEK Piotr (ur. 1976, Kielce)

Nowa Atlantyda, 2017 r.

olej/płótno, 45 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany l.d.: 'PUrbanek | Nowa | Atlantyda | AD 2017'

cena sprzedaży: 2 400 zł

cena wywoławcza: 500 zł

22. GRUSZCZYŃSKI Filip (ur. 1978)

Hebe lucem ferre, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Hebe lucem ferre | filippo VIII 2017'

cena sprzedaży: 900 zł

cena wywoławcza: 500 zł

23. WITKOWSKA Ewa (ur. 1985, Płońsk)

Bez tytułu, 2017 r.

akryl/płótno, 90 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'WITKOWSKA'

cena sprzedaży: 5 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

24. NURKAN Patrycja (ur. 1988)

Bez tytułu, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'NURKAN'
na odwrociu opisany: 'GEO-FORM | bez tytułu NURKAN 2017'

cena sprzedaży: 3 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

25. SZESZUŁA Maria (ur. 1986)

Kompozycja XIV, 2017 r.

technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'M. Szeszuła 2017'

cena sprzedaży: 900 zł

cena wywoławcza: 500 zł

26. JASTRZĘBSKA Małgorzata (ur. 1975, Lublin)

Nr 546, 2017 r.

olej/płótno, 55 x 38 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 2017. | 546'

cena sprzedaży: 1 200 zł

cena wywoławcza: 500 zł

27. ULANECKA-CYTROWSKA Ewelina (ur. 1983, Jelenia Góra)

NYC, 2017 r.

akryl, technika własna/płótno, 151 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' "NYC" '2017 | Ewelina Ulanecka | la illusione'

cena sprzedaży: 2 800 zł

cena wywoławcza: 500 zł

28. SŁOWIKOWSKI Michał (ur. 1991, Heerlen)

Skybox, 2016 r.

olej/płótno, 140 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MICHAŁ SŁOWIKOWSKI 2016 SKYBOX'

cena sprzedaży: 2 800 zł

cena wywoławcza: 500 zł

29. GABRYŚ Iwona (ur. 1988)

Kompozycja nr 15, 2017 r.

akryl, suchy pastel, węgiel/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany na odwrociu: 'IWONA GABRYŚ'

cena sprzedaży: 1 100 zł

cena wywoławcza: 500 zł

30. STERN Mirella (ur. 1971, Toruń)

Paradoks drzwi wejściowych, 2017 r.

akryl, technika własna/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany l.d.: 'M. STERN'
na odwrociu opisany: 'PARADOKS DRZWI WEJŚCIOWYCH" | Mirella Stern 2017'

cena sprzedaży: 2 800 zł

cena wywoławcza: 500 zł

31. BŁACH Marcin (ur. 1986)

Allright, Chief, just relax, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Marcin Błach, 2017'

cena sprzedaży: 3 200 zł

cena wywoławcza: 500 zł

32. PARUZEL Monika (ur. 1986, Łódź)

Sphynx III, 2017 r.

technika mieszana/płótno, 60 x 50 cm
sygnowany i datowany p.śr.: 'MParuzel 17'
na odwrociu opisany: 'MParuzel 17 | Monika Paruzel | Łódź, Poland 2017 | "SPHYNX III" '

cena sprzedaży: 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

33. FIL Paweł (ur. 1988, Zamość)

Lwica, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'FiL'17'
na odwrociu opisany: 'PAWEŁ FIL | "LWICA" | 2017'

cena sprzedaży: 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

34. CAMPIO (ur. 1988, Puławy)

Memento mori, 2017 r.

olej/płótno, 80 x 110 cm
sygnowany p.d.: 'Campio'
na odwrociu opisany: 'Campio | "Memento mori" | 2017'

cena sprzedaży: 1 100 zł

cena wywoławcza: 500 zł

35. DYBEK-PODLODOWSKA Ewa (ur. 1987, Stalowa Wola)

Pejzaż z koniem, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'E.P.'
na odwrociu opisany: 'Ewa Dybek-Podlodowska | 2017 r.'

cena sprzedaży: 4 200 zł

cena wywoławcza: 500 zł

36. ŁAKOMSKA Monika (ur. 1968, Zielona Góra)

Count Basie Free, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' "COUNT BASIE FREE" | Monika Łakomska | 2017'

cena sprzedaży: 1 600 zł

cena wywoławcza: 500 zł

37. MISZTAL Joanna (ur. 1967)

Czas na herbatę, 2017 r.

akryl, olej, technika mieszana/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'J. MISZTAL 2017'

cena sprzedaży: 2 200 zł

cena wywoławcza: 500 zł

38. WĘGRZYN Michał (ur. 1989, Wałbrzych)

Classic Psychedelic 002, 2017 r.

akryl, spray/płótno, 160 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'CLASSIC | PSYCHODELIC 002 | DEMEZ | MICHAŁ WĘGRZYN | 07.2017'

cena sprzedaży: 900 zł

cena wywoławcza: 500 zł

39. MĄCZKA Martyna (ur. 1988)

Szansa, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Martyna M | 13.VII.2017'

cena sprzedaży: 700 zł

cena wywoławcza: 500 zł

40. KORWIN-KOCHANOWSKA Urszula (ur. 1984)

Bez tytułu, 2017 r.

akryl/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'UKK'
na odwrociu opisany: 'U. KORWIN-KOCHANOWSKA 2017'

cena sprzedaży: 1 300 zł

cena wywoławcza: 500 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 92