Młoda Sztuka

17 października 2017 | wtorek, godz. 19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

ul. Piękna 1A

00-477 Warszawa

11 - 17 października 2017
Salon Wystawowy Marchand
Warszawa, Pl. Konstytucji 2

Szukaj w tym katalogu
1 zł
7 000 zł

Obiekty w katalogu (92)

41. PODOLSKI Sławomir (ur. 1984)

Nie Puszcza, 2017 r.

akryl/płyta, 68 x 92 cm
sygnowany p.d.: 'SP'

cena sprzedaży: 1 600 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

42. MUSIOLIK Romuald (ur. 1973, Rydułtowy)

Mój pierwszy rower, 2017 r.

olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Romuald Mulk'

cena sprzedaży: 4 200 zł

43. KAŁMYKOW Urszula (ur. 1986)

Przestrzeń, 2016 r.

olej/płótno, 140 x 140 cm
sygnowany na odwrociu: 'U. KAŁMYKOW'

cena sprzedaży: 1 300 zł

44. HABA Marek (ur. 1983)

Ikona, 2017 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marek Haba | "IKONA" | akryl, płótno | 120 x 120 | 2017'

cena sprzedaży: 1 600 zł

45. RYBKA Mateusz (ur. 1986)

Przebudzenie, 2017 r.

technika mieszana/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'M. Rybka'17'
na odwrociu opisany na blejtramie: 'M. Rybka -2017- "Przebudzenie" '

cena sprzedaży: 1 200 zł

46. PABIS Małgorzata (ur. 1980)

City landscape, 2017 r.

technika mieszana/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Małgorzata Pabis 2017'

cena sprzedaży: 2 600 zł

47. HOPPE-SADOWSKI Bartosz Michał (ur. 1985, Wrocław)

Landscape CIII, 2017 r.

olej/płótno, 110 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI LANDSCAPE CIII 2017'

cena sprzedaży: 500 zł

48. WORONIEC Piotr (ur. 1981, Rzeszów)

Memoriał, 2017 r.

akryl, technika mieszana/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PIOTR WORONIEC JR | MEMORIAŁ | 2017'

cena sprzedaży: 1 000 zł

49. GIZIŃSKI Artur (ur. 1979)

Stworzenie Ewy, 2017 r.

akryl/płótno, 40 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Jagoda'

cena sprzedaży: 1 000 zł

50. SZEWCZYK Jarosław (ur. 1985, Tomaszów Mazowiecki)

Plac Unii, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany na odwrociu: 'S'

cena sprzedaży: 900 zł

51. ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)

Siedemdziesiąt lat później, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany p.śr.: 'Janusz | Orzechowski | 2015'
na odwrociu opisany: 'Janusz Orzechowski | "Siedemdziesiąt lat później" | 2015'

cena sprzedaży: 600 zł

52. KAMIŃSKI Michał Saturnin (ur. 1979)

Bez tytułu, 2015 r.

olej/płótno, 120 x 140 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MICHAŁ SATURNIN | KAMIŃSKI | 2015'

cena sprzedaży: 1 200 zł

53. KLIMEK Grzegorz (ur. 1987)

Pędzący rower, 2017 r.

technika własna/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'G. Klimek 17'
na odwrociu opisany: 'G. Klimek | "Pędzący rower" | 2017.'

cena sprzedaży: 7 000 zł

54. KĘPKA Magdalena (ur. 1977, Wrocław)

Pod słońce, 2017 r.

akryl, olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'MKępka | 2017'
na odwrociu opisany: 'POD SŁOŃCE | 60x80 cm, 2017 | MKępka'

cena sprzedaży: 2 600 zł

55. KRUTUL Agata (ur. 1983)

Bälten, 2017 r.

technika własna/płótno, 40 x 70 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'AAKRUTUL | 2017'
na odwrociu opisany: 'AAKRUTUL | 2017'

cena sprzedaży: 2 800 zł

56. KAPPA Alicja (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Letni spacer, 2017 r.

olej, technika mieszana/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'A. Kappa'

cena sprzedaży: 3 200 zł

57. LACH Jolanta (ur. 1988, Wrocław)

Powrót na Wyspę, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'LACH | 2017'
na odwrociu opisany: ' "Powrót na wyspę" | Jolanta LACH | 2017'

cena sprzedaży: 900 zł

58. STRZELCZYK Jolanta (ur. 1986, Wieluń)

Eksplozja, 2017 r.

olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jolanta Strzelczyk | Wrocław 2017 r. | EKSPLOZJA'

cena sprzedaży: 1 500 zł

59. BIS Marzena (ur. 1987)

Winter is coming, 2017 r.

olej/płótno, 110 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marzena Bis | WINTER IS COMING | 2017'

cena sprzedaży: 500 zł

60. ZALEWSKI Michał (ur. 1985, Elbląg)

Bez tytułu, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MICHAŁ ZALEWSKI 2017 BEZ TYTUŁU'

cena sprzedaży: 2 000 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 92