Młoda Sztuka

17 października 2017 | wtorek, godz. 19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

ul. Piękna 1A

00-477 Warszawa

11 - 17 października 2017
Salon Wystawowy Marchand
Warszawa, Pl. Konstytucji 2

Szukaj w tym katalogu
1 zł
7 000 zł

Obiekty w katalogu (92)

61. KRUSZYŃSKA-MIKULSKA Patrycja (ur. 1973, Lublin)

Party, 2016 r.

olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'P.K. Mikulska 2016'

cena sprzedaży: 500 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

62. DYDO Mariusz (ur. 1979)

Z cyklu 'Lady Venus', model Fetisch in Red, 2017 r.

ceramika szkliwiona transparentnie, malowana naszkliwnie i złocona, 44 x 18 x 15 cm
sygnowany i numerowany na podstawie

cena sprzedaży: 1 200 zł

63. JANKOWSKA Zuzanna Zu (ur. 1991)

Andromeda, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany l.śr.: 'ZJankowska | 2017'
na odwrociu opisany: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2017 | "Andromeda" '

cena sprzedaży: 700 zł

64. SĘK Małgorzata (ur. 1973)

Dreaming, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'

cena sprzedaży: 1 000 zł

65. RÓŻYC Dariusz Franciszek (ur. 1978, Sosnowiec)

Z cyklu 'Nie tak odległe', Interceptio, 2017 r.

akryl/płyta, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'RÓŻYC | 2017'
na odwrociu nalepka autorska

cena sprzedaży: 2 800 zł

66. LEPIORZ Łukasz (ur. 1982 Ruda Śląśka)

Odpoczynek. Modernizm, 2017 r.

olej/płótno, 50 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Lepiorz "Odpoczynek. Modernizm" 2017 r. ol.pł'

cena sprzedaży: 1 000 zł

67. OSA Aleksandra (ur. 1988, Warszawa)

Trees, 2013 r.

olej/płótno, 70 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Aleksandra Osa | 4.2013 W-wa'

cena sprzedaży: 1 900 zł

68. SOVTYSIK Aleksander (ur. 1995)

Looking for Love in all the Wrong Places , 2017 r.

olej/płótno, 140 x 40 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'A. SOVTYSIK | 2017'

cena sprzedaży: 600 zł

69. KRAWCZUK Marcin (ur. 1968, Kraków)

City Mirrors, 2017 r.

akryl/płyta, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Krawczuk'
na odwrociu opisany: 'Marcin Krawczuk'

cena sprzedaży: 600 zł

70. SZOSTAK Joanna (ur. 1984)

Pejzaż 2 VII 17, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Joanna Szostak-Rogoz | PEJZAŻ 2 VII 17 | olej na płótnie | 2017 r.'

cena sprzedaży: 2 200 zł

71. HERC Ilona (ur. 1972, Chrzanów)

Pytania II, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 11 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ILONA HERC " PYTANIA II" | KRAKÓW 2017'

cena sprzedaży: 3 200 zł

72. BRUDKOWSKA Milena (ur. 1988, Lublin)

Yollow and blue, 2017 r.

olej/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MILENA BRUDKOWSKA | "YOLLOW AND BLUE" | OIL ON CANVAS | 60 x 60 | 2017 r. | Brudkowska'

cena sprzedaży: 900 zł

73. POSIECZ-POLKOWSKA Justyna (ur. 1985, Stalowa Wola)

Dom na wybrzeżu, 2015 r.

olej/płótno, 50 x 30 cm

cena sprzedaży: 3 000 zł

74. URBANEK Marta (ur. 1983, Kielce)

Kompozycja z błękitną linią, 2017 r.

akryl/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany i datowany na przodzie: 'm. URBANEK '17'
na odwrociu opisany: 'm. URBANEK '17'

cena sprzedaży: 500 zł

75. WAŁĘKA Robert

olej/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany p.d.: 'Wałęka'

cena sprzedaży: 500 zł

76. MROCZKA Michał (ur. 1984)

Spokój nad Wisłą, 2017 r.

akryl/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'MROCZKA | SPOKÓJ NAD WISŁĄ | 2017'
na odwrociu opisany: 'MICHAŁ | MROCZKA | "SPOKÓJ NAD WISŁĄ" | 2017. 120X90 | AKRYL'

cena sprzedaży: 2 200 zł

77. JACEK Łukasz (ur. 1978)

Ulica 3, 2015 r.

olej/płótno, 90 x 135 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Łukasz Jacek 2015 r.'

cena sprzedaży: 700 zł

78. BETLEJ Piotr (ur. 1972, Jasło)

Nocne zapasy, 2017 r.

akryl/płótno, 70 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'PBetlej'

cena sprzedaży: 700 zł

79. JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Portret emocjonalny 3, 2017 r.

olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | WROCŁAW 2017'

cena sprzedaży: 500 zł

80. CZERNICKI Łukasz (ur. 1980, Świdnik)

Zegarmistrz, 2017 r.

akryl, technika własna/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ŁC | 2017'
na odwrociu opisany: 'Ł. Czernicki / Zegarmistrz / 2017'

cena sprzedaży: 600 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 92