Młoda Sztuka

17 października 2017 | wtorek, godz. 19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

Marszałkowska 34/50

00-554 Warszawa

11 - 17 października 2017
Salon Wystawowy Marchand
Warszawa, Pl. Konstytucji 2

Szukaj w tym katalogu
1 zł
7 000 zł

Obiekty w katalogu (92)

/5

53. KLIMEK Grzegorz (ur. 1987)

Pędzący rower, 2017 r.

technika własna/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'G. Klimek 17'
na odwrociu opisany: 'G. Klimek | "Pędzący rower" | 2017.'

cena sprzedaży: 7 000 zł

cena wywoławcza: 500 zł

23. WITKOWSKA Ewa (ur. 1985, Płońsk)

Bez tytułu, 2017 r.

akryl/płótno, 90 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'WITKOWSKA'

cena sprzedaży: 5 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

15. TKACZYK Paweł (ur. 1979)

Bez tytułu, 2016 r.

akryl/płótno,śr.:100 cm
sygnowany na odwrociu: 'P.TKACZYK | 2016'

cena sprzedaży: 4 200 zł

cena wywoławcza: 500 zł

35. DYBEK-PODLODOWSKA Ewa (ur. 1987, Stalowa Wola)

Pejzaż z koniem, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'E.P.'
na odwrociu opisany: 'Ewa Dybek-Podlodowska | 2017 r.'

cena sprzedaży: 4 200 zł

cena wywoławcza: 500 zł

42. MUSIOLIK Romuald (ur. 1973, Rydułtowy)

Mój pierwszy rower, 2017 r.

olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Romuald Mulk'

cena sprzedaży: 4 200 zł

cena wywoławcza: 500 zł

91. MROWIEC Monika (ur. 1991, Opole)

Od wschodu do zachodu, 2017 r.

akryl/płótno, 120 x 81 cm
sygnowany p.d.: 'Mm'
na odwrociu opisany: 'MONIKA MROWIEC | OPOLE, 2017 | "OD WSCHODU | DO ZACHODU"

cena sprzedaży: 4 000 zł

cena wywoławcza: 500 zł

5. WĄTOR Adam (ur. 1970, Myślenice)

Dziewczyna X, 2017 r.

akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Adam | Wątor | 2017'
na odwrociu opisany: ' "DZIEWCZYNA X" | ADAM WĄTOR | 2017'

cena sprzedaży: 3 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

10. TELEGA Marcin (ur. 1976, Przeworsk)

Z cyklu 'Nokturn', Spojrzenie, 2017 r.

olej/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"NOKTURN" | tytuł: "SPOJRZENIE" | MARCIN A. TELEGA | 2017'

cena sprzedaży: 3 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

24. NURKAN Patrycja (ur. 1988)

Bez tytułu, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'NURKAN'
na odwrociu opisany: 'GEO-FORM | bez tytułu NURKAN 2017'

cena sprzedaży: 3 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

1. ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)

W blasku księżyca, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'PZ | 2017'
na odwrociu opisany na blejtramie: 'PAULINA ZALEWSKA "W BLASKU KSIĘŻYCA" 2017'

cena sprzedaży: 3 200 zł

cena wywoławcza: 500 zł

31. BŁACH Marcin (ur. 1986)

Allright, Chief, just relax, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Marcin Błach, 2017'

cena sprzedaży: 3 200 zł

cena wywoławcza: 500 zł

56. KAPPA Alicja (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Letni spacer, 2017 r.

olej, technika mieszana/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'A. Kappa'

cena sprzedaży: 3 200 zł

cena wywoławcza: 500 zł

71. HERC Ilona (ur. 1972, Chrzanów)

Pytania II, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 11 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ILONA HERC " PYTANIA II" | KRAKÓW 2017'

cena sprzedaży: 3 200 zł

cena wywoławcza: 500 zł

73. POSIECZ-POLKOWSKA Justyna (ur. 1985, Stalowa Wola)

Dom na wybrzeżu, 2015 r.

olej/płótno, 50 x 30 cm

cena sprzedaży: 3 000 zł

cena wywoławcza: 500 zł

17. KIMURA Lia (ur. 1992, Shingu, Japonia)

Innocence, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 81 cm
sygnowany p.d.: 'LK'
na odwrociu opisany: 'LK | LIA KIMURA | INNOCENCE 2017'

cena sprzedaży: 2 800 zł

cena wywoławcza: 500 zł

27. ULANECKA-CYTROWSKA Ewelina (ur. 1983, Jelenia Góra)

NYC, 2017 r.

akryl, technika własna/płótno, 151 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' "NYC" '2017 | Ewelina Ulanecka | la illusione'

cena sprzedaży: 2 800 zł

cena wywoławcza: 500 zł

28. SŁOWIKOWSKI Michał (ur. 1991, Heerlen)

Skybox, 2016 r.

olej/płótno, 140 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MICHAŁ SŁOWIKOWSKI 2016 SKYBOX'

cena sprzedaży: 2 800 zł

cena wywoławcza: 500 zł

30. STERN Mirella (ur. 1971, Toruń)

Paradoks drzwi wejściowych, 2017 r.

akryl, technika własna/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany l.d.: 'M. STERN'
na odwrociu opisany: 'PARADOKS DRZWI WEJŚCIOWYCH" | Mirella Stern 2017'

cena sprzedaży: 2 800 zł

cena wywoławcza: 500 zł

55. KRUTUL Agata (ur. 1983)

Bälten, 2017 r.

technika własna/płótno, 40 x 70 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'AAKRUTUL | 2017'
na odwrociu opisany: 'AAKRUTUL | 2017'

cena sprzedaży: 2 800 zł

cena wywoławcza: 500 zł

65. RÓŻYC Dariusz Franciszek (ur. 1978, Sosnowiec)

Z cyklu 'Nie tak odległe', Interceptio, 2017 r.

akryl/płyta, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'RÓŻYC | 2017'
na odwrociu nalepka autorska

cena sprzedaży: 2 800 zł

cena wywoławcza: 500 zł

Brak aukcji

/5
liczba obiektów: 92