Młoda Sztuka

28 listopada 2017 | wtorek, godz. 19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

Marszałkowska 34/50

00-554 Warszawa

20 - 28 listopada 2017
Dom Aukcyjny Desa Unicum
Warszawa, ul. Piękna 1

Szukaj w tym katalogu
1 zł
500 zł

Obiekty w katalogu (89)

/5

1. ULANECKA-CYTROWSKA Ewelina (ur. 1983, Jelenia Góra)

Labirynt Fauna, 2017 r.

akryl/płótno, 150 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' ''LABIRYNT FAUNA'' | Ewelina Ulanecka ‘2017 | la illusione (...)'

cena wywoławcza: 500 zł

2. LEDÓCHOWSKI Franciszek (ur. 1981)

Apeiron 80, 2017 r.

akryl/płótno, 140 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Apeiron 80 | Akryl, 2017 r. | 120 x 140 cm | Franciszek | Ledóchowski'

cena wywoławcza: 500 zł

3. MACKIEWICZ Maciej (ur. 1977, Gorzów Wielkopolski)

Forma 6L2K, 2017 r.

olej/płótno, 90 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'MM'
na odwrociu opisany: 'Maciej Mackiewicz | "FORMA 6L2K" | 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

4. WĄTOR Adam (ur. 1970, Myślenice)

Na białych schodach, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 110 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Adam | Wątor | 2017'
na odwrociu opisany: ' "NA BIAŁYCH SCHODACH" | ADAM WĄTOR 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

5. MAZUR Edyta (ur. 1994)

Reprywatyzacja marzeń, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Mazur | Edyta 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

6. MAGDA Renata (ur. 1980)

Czekając na..., 2017 r.

akryl/płótno, 90 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'REN | MAG'
na odwrociu opisany: ' "Oczekując..." | Renata Magda 2017 r.'

cena wywoławcza: 500 zł

7. WITKOWSKA Ewa (ur. 1985, Płońsk)

Bez tytułu, 2017 r.

akryl/płótno,100 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'WITKOWSKA'

cena wywoławcza: 500 zł

8. ANDRULEWICZ Dominika (ur. 1994, Bydgoszcz)

Hello London, 2017 r.

akryl/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'AD'

cena wywoławcza: 500 zł

9. KRUTUL Agata (ur. 1983)

Tross, 2017 r.

technika własna/płótno, 60 x 110 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'AAKRUTUL2017'
na odwrociu opisany: 'AAKRUTUL | 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

10. LEPIORZ Łukasz (ur. 1982 Ruda Śląśka)

Modernizm, 2017 r.

olej/płótno, 60 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Lepiorz "Modernizm" ol.pł 2017 r.'

cena wywoławcza: 500 zł

11. KOTER Bartłomiej (ur. 1984)

Paris Scène #3, 2017 r.

olej/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany p.d.: ''BARTŁOMIEJKOTER'
na odwrociu opisany: 'BARTŁOMIEJ KOTER, 'PARIS SCENE #3', OLEJ IV KW. 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

12. ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)

Jabłko niezgody, 2017 r.

olej/płótno, 110 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Janusz | Orzechowski | 2017'
na odwrociu opisany: 'Janusz Orzechowski | "Jabłko niezgody" 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

13. LACH Jolanta (ur. 1988, Wrocław)

Ostatnie pożegnanie, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'LACH | 2017'
na odwrociu opisany: 'Jolanta | LACH | 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

14. PODLODOWSKI Jakub (ur. 1986, Lublin)

The birth of Venus, 2017 r.

akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'J. PODLODOWSKI'
na odwrociu opisany: 'JAKUB PODLODOWSKI | 2017 "URODZINY WENUS" '

cena wywoławcza: 500 zł

15. ŚRODOWSKA Katarzyna (ur. 1971, Warszawa)

Horyzont pierwszy, 2017 r.

akryl, olej/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ŚRODOWSKA 2017'
na odwrociu opisany: 'ŚRODOWSKA | "Horyzont Pierwszy" | tech: olej i akryl na płótnie | 100 x 130 | 2017 r. | Katarzyna Środowska'

cena wywoławcza: 500 zł

16. PORADA Daniel (ur. 1977)

Innocentia, 2017 r.

akryl/płyta, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'PD 17'
na odwrociu opisany: 'DANIEL PORADA | "INNOCENTIA" | 2017 | AKRYL/ACRYLIC | 100 x 70 CM'

cena wywoławcza: 500 zł

17. ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)

Folk lokalny II, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'PZ | 2017'
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA | FOLK LOKALNY II | 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

18. BRADE Malwina de (ur. 1968)

Książki, 2017 r.

olej/płótno, 80 x 65 cm
sygnowany p.g.: 'de BR | AD | E'

cena wywoławcza: 500 zł

19. ZALEWSKI Michał (ur. 1985)

Bez tytułu, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MICHAŁ ZALEWSKI | BEZ TYTUŁU | 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

20. TOMASZEWSKI Marcin (ur. 1971, Toruń)

Bez tytułu, 2017 r.

olej/płyta, 80 x 60 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ATOMASH | 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

Brak aukcji

/5
liczba obiektów: 89