Młoda Sztuka

18 stycznia 2018 | czwartek, godz. 19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

ul. Piękna 1A

00-477 Warszawa

3 - 18 stycznia 2018

Szukaj w tym katalogu
1 zł
6 500 zł

Obiekty w katalogu (89)

/5

1. ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)

Sjesta II, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 150 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'PZ | 2017'
na odwrociu opisany na blejtramie: 'PAULINA ZALEWSKA ''SJESTA II'' 2017'

cena sprzedaży: 4 200 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

2. SZMYD Longin (ur. 1953)

Wenecka Impresja, 2017 r.

akryl/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Longin Szmyd'
na odwrociu opisany: 'LONGIN SZMYD 2017'

cena sprzedaży: 2 400 zł

3. RUCIAK Sonia (ur. 1987, Szczecin)

Tęsknota, 2017 r.

akryl/płótno, 160 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Ruciak. S.'

cena sprzedaży: 4 800 zł

4. CZERNICKI Łukasz (ur. 1980, Świdnik)

Flying Tigers, 2017 r.

olej/płótno, 70 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Łczernicki | 2017'
na odwrociu opisany: 'Ł. Czernicki / Flying Tigers / 2017'

cena sprzedaży: 2 200 zł

5. ŚWIĄTCZAK-PJANKA Klaudia (ur. 1988, Sieradz)

Niebo w oczach Grenlandii, 2017 r.

olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'K. Świątczak-Pjanka 2017'

cena sprzedaży: 4 800 zł

6. MROCZKA Michał (ur. 1984)

Wejście do portu, 2017 r.

technika mieszana/płótno, 100 x 160 cm
sygnowany i datowany w obrębie kompozycji: 'MROCZKA 2017'
na odwrociu opisany: 'MICHAL MROCZKA | ''WEJŚCIE DO PORTU'' | 2017 | TECHNIKA MIESZANA | 160 x 100'

cena sprzedaży: 3 200 zł

7. SZEWCZYK Jarosław (ur. 1985, Tomaszów Mazowiecki)

Dokąd?, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 50 cm
sygnowany na odwrociu: 'S'

cena sprzedaży: 1 700 zł

8. DUCOURTIOUX Bastien (ur. 1987, Gueret, Francja)

Sunny Boy, 2017 r.

akryl/płótno, 120 x 96 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Bastien Ducourtioux | Sunny Boy | 2017 '

cena sprzedaży: 3 500 zł

9. STĘPIŃSKI Bartosz (ur. 1992, Częstochowa)

Pochodnia, 2017 r.

akryl/płótno,100 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'B.STĘPIŃSKI "POCHODNIA" 2017'

cena sprzedaży: 1 200 zł

10. WĄTOR Adam (ur. 1970, Myślenice)

Refleksja, 2017 r.

akryl/płótno, 130 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Adam | Wątor | 2017'
na odwrociu opisany: ' "REFLEKSJA" | ADAM WĄTOR 2017'

cena sprzedaży: 5 500 zł

11. HERC Ilona (ur. 1972, Chrzanów)

Kompozycja z kajakiem, 2017 r.

akryl/płótno, 110 x 110 cm
sygnowany i datowany p.d.: '2017 | Ilona Herc'
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC | "KOMPOZYCJA | Z KAJAKIEM" | KRAKÓW 2017'

cena sprzedaży: 4 500 zł

12. OSIECKA Anna (ur. 1984, Kraków)

Galaxy II, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Anna Osiecka | "Galaxy II" 2017 R.

cena sprzedaży: 2 600 zł

13. JASTRZĘBSKA Małgorzata (ur. 1975, Lublin)

Nr 560, 2017 r.

olej/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MJ. 560 | MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 2.XI.2017 560.'

cena sprzedaży: 900 zł

14. PISKORSKI Tomasz

9 kropli na płótnie, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '09.07.2017 | TOM PISKORSKI | "9 KROPLI NA PŁÓTNIE (...)"

cena sprzedaży: 900 zł

15. TKACZYK Paweł (ur. 1979)

Bez tytułu, 2016 r.

akryl/płótno,śr.:100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'P. TKACZYK | 2016'

cena sprzedaży: 600 zł

16. KOWALCZYK Aleksandra (ur. 1987)

Bez tytułu, 2017 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Aleksandra Kowalczyk 2017'

cena sprzedaży: 1 300 zł

17. MACKIEWICZ Maciej (ur. 1977, Gorzów Wielkopolski)

Forma 15L2K, 2017 r.

olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Maciej Mackiewicz | "FORMA 15L2K" | 2017'

cena sprzedaży: 1 100 zł

18. PÓŁKOŚNIK Joanna (ur. 1981, Hajnówka)

Wędrówka, dyptyk, 2017 r.

akryl/płótno, 120 x 200 cm (całość)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Joanna Półkośnik 2017 "Wędrówka" (1)/(2)'

cena sprzedaży: 4 500 zł

19. LACH Jolanta (ur. 1988, Wrocław)

Perliczki afrykańskie, 2017 r.

akryl/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Lach2017'
na odwrociu opisany: 'Jolanta Lach 2017, | Perliczki afrykańskie'

cena sprzedaży: 2 200 zł

20. ABGAROWICZ Maja (ur. 1988, Warszawa)

Black Birds 2, 2017 r.

akryl/płótno,90 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany: '"Maja Abgarowicz "Black Birds 2" 2017'

cena sprzedaży: 1 100 zł

Brak aukcji

/5
liczba obiektów: 89