Młoda Sztuka

20 lutego 2018 | wtorek, godz. 19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

ul. Piękna 1A

00-477 Warszawa

1 - 20 lutego 2018

tel.: 22 818 94 68, tel. kom.: 693 108 148

Szukaj w tym katalogu
1 zł
11 000 zł

Obiekty w katalogu (92)

/5

1. SKOCZYLAS Sebastian (ur. 1979, Lublin)

Baltika II, 2016 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'SkoczylasS 2016'
na odwrociu opisany: 'Baltika II | Sebastian Skoczylas | 2016'

cena sprzedaży: 4 000 zł

cena wywoławcza: 500 zł

2. OSIECKA Anna (ur. 1984, Kraków)

Galaxis, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu 'Anna Osiecka | "Galaxis" | 2017 r'

cena sprzedaży: 600 zł

cena wywoławcza: 500 zł

3. KOWALCZYK Aleksandra (ur. 1987)

Bez tytułu, 2017 r.

akryl/płótno, 150 x 110 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Aleksandra Kowalczyk 2017'

cena sprzedaży: 2 000 zł

cena wywoławcza: 500 zł

4. KRUTUL Agata (ur. 1983)

Balans, 2017 r.

technika własna/płótno, 40 x 60 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'AAKRUTUL2017'
na odwrociu opisany: 'AAKRUTUL2017'

cena sprzedaży: 3 000 zł

cena wywoławcza: 500 zł

5. CZERNICKI Łukasz (ur. 1980, Świdnik)

Jeden za wszystkich, 2018 r.

olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Łczernicki | 2016'
na odwrociu opisany: 'ŁCzernicki / Jeden za wszystkich ... / 2018'

cena sprzedaży: 3 000 zł

cena wywoławcza: 500 zł

6. RUCIAK Sonia (ur. 1987, Szczecin)

Podpowiedź, 2017 r.

akryl/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'

cena sprzedaży: 4 800 zł

cena wywoławcza: 500 zł

7. WĄTOR Adam (ur. 1970, Myślenice)

Łapiąca chwile, 2017 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Adam | Wątor | 2017'
na odwrociu opisany: ' "ŁAPIĄCA CHWILE" | ADAM WĄTOR 2017'

cena sprzedaży: 5 000 zł

cena wywoławcza: 500 zł

8. WITKOWSKA Ewa (ur. 1985, Płońsk)

Bez tytułu, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'Witkowska'

cena sprzedaży: 2 400 zł

cena wywoławcza: 500 zł

9. ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Dusza bez imienia, 2016 r.

technika własna/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' "Dusza bez imienia" | Anna Zalewska 2016'

cena sprzedaży: 4 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

10. MĄCZKA Martyna (ur. 1988)

Nasz mały świat, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Martyna M. | 30.IX.2017'

cena sprzedaży: 1 300 zł

cena wywoławcza: 500 zł

11. STERN Mirella (ur. 1971, Toruń)

4 m/s szczęścia, 2017 r.

akryl, technika własna/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'M.STERN'
na odwrociu opisany: ' "4 m/s szczęścia" 2017 | Mirella Stern'

cena sprzedaży: 4 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

12. MROWIEC Monika (ur. 1991, Opole)

Rogacz zimowy, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany l.d.: 'Mm'
na odworciu opisany: 'ROGACZ ZIMOWY | MONIKA MROWIEC | 2017 ROK'

cena sprzedaży: 2 600 zł

cena wywoławcza: 500 zł

13. KLIMEK Grzegorz (ur. 1987)

Emigracja nosorożca, 2017 r.

technika własna/płótno, 100 x 190 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'G. Klimek '17'
na odwrociu opisany: 'G. Klimek | Emigracja nosorożca | 2017'

cena sprzedaży: 8 000 zł

cena wywoławcza: 500 zł

14. BRZYZEK Mariusz (ur. 1984, Rabka Zdrój)

Love story, 2017 r.

akryl, olej/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'MB'
na odwrociu opisany: '' "Love Story" | Mariusz Brzyzek MB | Kraków 2017 | Grudzień'

cena sprzedaży: 1 000 zł

cena wywoławcza: 500 zł

15. OWCZAREK Łukasz (ur. 1983, Inowrocław)

WTF #3, 2017 r.

olej/płótno, 81 x 60 cm
sygnowany p.d.: '14U'
na odwrociu opisany: 'Owczarek'17'

cena sprzedaży: 1 000 zł

cena wywoławcza: 500 zł

16. MACIASZEK Amonaria Magda (ur. 1987, Bełchatów)

Królik, 2017 r.

akryl/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany l.d.: 'Amonaria'

cena sprzedaży: 2 400 zł

cena wywoławcza: 500 zł

17. PAWŁOWSKA Agnieszka (ur. 1982, Kalisz)

Jeszcze się spotkamy, 2017 r.

olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Agnieszka Pawłowska'

cena sprzedaży: 3 000 zł

cena wywoławcza: 500 zł

18. MĄDZELEWSKA Edyta (ur. 1988, Warszawa)

Pochmurne zabawy, 2017 r.

olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Edyta Mądzelewska 2017 Legionowo/wa-wa "Pochmurne zabawy" '

cena sprzedaży: 800 zł

cena wywoławcza: 500 zł

19. ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)

Góra Synaj, 2018 r.

akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'PZ | 2018'
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA "GÓRA SYNAJ" 2018'

cena sprzedaży: 2 400 zł

cena wywoławcza: 500 zł

20. BIS Marzena (ur. 1987)

Albi, 2018 r.

akryl, olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marzena Bis | 'ALBI' | 2018'

niesprzedane

cena wywoławcza: 500 zł

Brak aukcji

/5
liczba obiektów: 92