Młoda Sztuka

27 marca 2018 | wtorek, godz. 19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

ul. Piękna 1A

00-477 Warszawa

20 - 27 marca 2018

tel.: 22 818 94 68, tel. kom.: 693 108 148

Szukaj w tym katalogu
1 zł
11 000 zł

Obiekty w katalogu (91)

/5

1. ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Echo, 2018 r.

technika własna/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Echo" Anna Zalewska 2018'

cena sprzedaży: 4 000 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

2. WITKOWSKA Ewa (ur. 1985, Płońsk)

Bez tytułu, 2018 r.

akryl/płótno, 80 x 90 cm
sygnowany p.d. 'WITKOWSKA'

cena sprzedaży: 2 200 zł

3. HABA Marek (ur. 1983)

Łąka, 2018 r.

akryl/płótno, 90 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marek Haba | "Łąka" | akryl, płótno | 2018'

cena sprzedaży: 1 600 zł

4. KIMURA Lia (ur. 1992, Shingu, Japonia)

Moment of Truth, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 81 cm
sygnowany p.d.: 'LK'
na odwrociu opisany: 'LK | LIA KIMURA | ''MOMENT OF TRUTH'' 2018'

cena sprzedaży: 3 800 zł

5. TOMASZEWSKI Marcin (ur. 1971, Toruń)

Źródło, 2017 r.

olej/płótno, 58 x 78 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ATOMASH | 2017'
na odwrociu opisany: 'Marcin Tomaszewski | ATOMASH 2017 | "ŹRÓDŁO"'

cena sprzedaży: 800 zł

6. SPORSKI Wacław (ur. 1960)

Dziewczynka z kotem, 2017 r.

olej/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany l.d.: 'WSporski'
na odwrociu opisany: 'W. Sporski | -dziewczynka z | kotem- | p/o 50 x 70 | 2017 | W.Sporski'

cena sprzedaży: 4 200 zł

7. WĄTOR Adam (ur. 1970, Myślenice)

Słoneczny poranek, 2017 r.

olej/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' ''SŁONECZNY PORANEK'' | ADAM | WĄTOR | 2017'

cena sprzedaży: 6 000 zł

8. SKOCZYLAS Sebastian (ur. 1979, Lublin)

Światło polarne, 2017 r.

akryl/płótno, 110 x 100 cm
sygnowany, datowany p.d. 'Skoczylas S. 2017'
na odwrociu opisany: 'Światło polarne | Sebastian Skoczylas | 2017'

cena sprzedaży: 5 500 zł

9. CYTRYCKI Michał (ur. 1975)

Little did he know, 2017 r.

akryl, mieszana/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' ''LITTLE DID WE KNOW'' 2017 | Majkovlef'

cena sprzedaży: 1 100 zł

10. KOTER Bartłomiej (ur. 1984)

Paris Scéne #4, 2018 r.

olej/płótno, 90 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'BARTŁOMIEJKOTER''
na odwrociu opisany: 'BARTŁOMIEJ KOTER, 'PARIS SCÉNE #4', OLEJ I KW. 2018'

cena sprzedaży: 11 000 zł

11. PIECZYŃSKA Katarzyna (ur. 1989, Szczecin)

Hotel Colony, 2018 r.

akryl/płótno, 72 x 53 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Pieczyńska | "Hotel Colony" | 02/18 Warszawa'

cena sprzedaży: 600 zł

12. BŁACH Marcin (ur. 1986)

Around The Big Apple, 2018 r.

akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Marcin Błach, 2018'

cena sprzedaży: 1 700 zł

14. KOZŁOWSKI Radosław (ur. 1990)

Twister III, 2016 r.

olej/płótno, 150 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na blejtramie 'RADOSŁAW KOZŁOWSKI | 2016 | TWISTER III'

cena sprzedaży: 1 100 zł

15. OROŃSKA Katarzyna (ORNO) (ur. 1984)

Morderca cierpień, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'ORNO OROŃSKA'

cena sprzedaży: 500 zł

16. KOWALCZYK Aleksandra (ur. 1987)

Bez tytułu, 2017 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Aleksandra Kowalczyk 2017'

cena sprzedaży: 2 400 zł

17. MALISZEWSKA Aneta (ur. 1979)

Wata cukrowa, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Aneta Maliszewska | Wata cukrowa 2017 | wystawiany - "Interior" Galeria Czynna Warszawa 2017'

cena sprzedaży: 600 zł

18. BASIŃSKA Beata (ur. 1982, Turek)

K-1, 2016 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: '2016 | B'
na odwrociu opisany: ' "K-1" | Beata Basińska | 2016 r.'

cena sprzedaży: 1 200 zł

19. OSIECKA Anna (ur. 1984, Kraków)

Orbis, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Anna Osiecka | "Orbis" | 2017'

cena sprzedaży: 2 400 zł

20. LEDÓCHOWSKI Franciszek (ur. 1981)

Apeiron 38, 2016 r.

akryl/płótno, 120 x 150 cm
opisany na odwrociu: ' Apeiron 38 | 120 x 150 cm | Acryl | 2016 | Franciszek Ledóchowski'

cena sprzedaży: 3 500 zł

21. ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)

Folk lokalny III, 2018 r.

akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'PZ | 2018'
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA "FOLK LOKALNY III" 2018'

cena sprzedaży: 2 800 zł

Brak aukcji

/5
liczba obiektów: 91