Młoda Sztuka

17 kwietnia 2018 | wtorek, godz. 19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

ul. Piękna 1A

00-477 Warszawa

7 - 17 kwietnia 2018

Szukaj w tym katalogu
1 zł
12 000 zł

Obiekty w katalogu (88)

/5

1. NURKAN Patrycja (ur. 1988)

Bez tytułu, 2016 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'NURKAN'
na odwrociu opisany: '"GEO-FORM | bez tytulu NURKAN 2016", 100 x 100cm, 2016'

cena sprzedaży: 2 600 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

2. KOWALCZYK Aleksandra (ur. 1987)

Bez tytułu, 2017 r.

akryl/płótno, 150 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Aleksandra Kowalczyk 2017'

cena sprzedaży: 1 100 zł

3. JASTRZĘBSKA Małgorzata (ur. 1975, Lublin)

Nr 580, 2018 r.

olej/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 15. II. 2018 580.'

cena sprzedaży: 1 700 zł

4. KIMURA Lia (ur. 1992, Shingu, Japonia)

Innuendo, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 81 cm
sygnowany p.d.: 'LK'
na odwrociu opisany: 'LK | LIA KIMURA | "INNUEANDO" 2018'

cena sprzedaży: 5 000 zł

5. WĄTOR Adam (ur. 1970, Myślenice)

Spojrzenie, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Adam | Wątor | 2017'
na odwrociu opisany: '"SPOJRZENIE" | ADAM WĄTOR | 2017'

cena sprzedaży: 5 500 zł

6. PABIS Małgorzata (ur. 1980)

Flash of hope, 2018 r.

technika mieszana/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany na odwrociu: 'MAŁGORZATA PABIS'

cena sprzedaży: 3 000 zł

7. WITKOWSKA Ewa (ur. 1985, Płońsk)

Bez tytułu, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'WITKOWSKA'

cena sprzedaży: 3 500 zł

8. KIRZANOWSKA-OSIŃSKA Agnieszka (ur. 1980, Gdańsk)

N 1', 2018 r.

olej/płótno, 130 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'N 1' 2018 A. Osińska'

cena sprzedaży: 2 000 zł

9. STERN Mirella (ur. 1971, Toruń)

Lekcja improwizacji, 2018 r.

akryl, technika własna/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'M. STERN'
na odwrociu opisany: '"Lekcja improwizacji" | Mirella Stern | 2018'

cena sprzedaży: 3 800 zł

10. ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)

Folk lokalny IV, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'PZ 2018'
na odwrociu opisany: ' PAULINA ZALEWSKA "FOLK LOKALNY IV". 2018'

cena sprzedaży: 3 500 zł

11. SŁOWIAŃSKA-KUCZ Katarzyna (ur. 1961)

Lekcja tańca, 2018 r.

olej/płótno, 92 x 73 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'KSłowiańska 2018'

cena sprzedaży: 9 000 zł

12. KAŁMYKOW Urszula (ur. 1986)

Zapomniana przystań, 2017 r.

olej/płótno, 70 x 150 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'U.KAŁMYKOW 2017'

cena sprzedaży: 2 800 zł

13. BILECKA Marta (ur. 1975)

Moments 4, 2018 r.

akryl/płótno, 60 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'MARTA BILECKA'
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | FEB.2018. GENESIS | "MOMENTS 4"'

cena sprzedaży: 2 400 zł

14. MROCZKA Michał (ur. 1984)

Port skandynawski, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'MICHAŁ MROCZKA | PORT SKANDYNAWSKI | 2018'
na odwrociu opisany: 'MICHAŁ | MROCZKA | PORT | SKANDYNAWSKI | 2018 | 100 x 150 | AKRYL

cena sprzedaży: 1 500 zł

15. KRUTUL Agata (ur. 1983)

Strand No.1, 2018 r.

technika własna/płótno, 30 x 150 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'AAKRUTUL2018'
na odwrociu opisany: 'AAKRUTUL2018'

cena sprzedaży: 3 800 zł

16. KĘPKA Magdalena (ur. 1977, Wrocław)

Wieczorna Flauta, 2018 r.

akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'MKępka 2018'
na odwrociu opisany: 'WIECZORNA FLAUTA | 2018 r., 70 x 100 cm, | MKępka'

cena sprzedaży: 3 800 zł

17. KOSTKA Agnieszka (ur. 1989, Tarnów)

TARA, 2018 r.

akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Agnieszka Kostka | "TARA" 2018'

cena sprzedaży: 1 000 zł

18. BIS Marzena (ur. 1987)

SEA V, 2018 r.

olej/płótno, 85 x 85 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marzena Bis | SEA V | 2018'

cena sprzedaży: 2 400 zł

19. KRUSZYŃSKA-MIKULSKA Patrycja (ur. 1973, Lublin)

Parasolki Lizbony, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu 'P.K.Mikulska 2017'

cena sprzedaży: 2 800 zł

20. ULANECKA-CYTROWSKA Ewelina (ur. 1983, Jelenia Góra)

Mermaid Lagoon, tryptyk, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Ewelina Ulanecka | "Mermaid Lagoon" 2018'

cena sprzedaży: 1 700 zł

Brak aukcji

/5
liczba obiektów: 88