Papua-Nowa Gwinea. Aukcja Kolekcji

02 marca 2017 | czwartek, godz. 19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

Marszałkowska 34/50

00-554 Warszawa

14 lutego - 2 marca 2017

Szukaj w tym katalogu
1 zł
7 000 zł

Obiekty w katalogu (74)

1.

Maska Sevi, SEPIK ŚRODKOWY, Papua-Nowa Gwinea

drewno polichromowane barwnikami naturalnymi z dekoracją reliefową, sznurek, 60 x 20,5 x 10 cm;

OPINIE:
- do obiektu dołączony certyfikat autentyczności
- kolekcja Sebastiana Błaszczyka, od 2009

cena wywoławcza: 800 zł

estymacja: 1 000  - 2000.00

2.

drewno polichromowane barwnikami naturalnymi z dekoracją reliefową oraz elementami sznurka, rattanu i rzemienia, 61 x 26 cm;

STAN:
- lekkie przetarcia na kryzie spowodowane ekspozycją w warunkach naturalnych
OPINIE:

cena wywoławcza: 800 zł

estymacja: 1 000  - 2000.00

3.

drewno polichromowane barwnikami naturalnymi z dekoracją reliefową, sznurek, 70 x 14 x 15 cm;

OPINIE:

cena wywoławcza: 1 000 zł

estymacja: 1 500  - 3000.00

4.

Maska Sevi, lata 80.-90. XX w., PLEMIĘ IATMUL, SEPIK ŚRODKOWY, Papua-Nowa Gwinea

drewno polichromowane barwnikami naturalnymi z dekoracją reliefową, sznurek, 67 x 20,5 cm;

OPINIE:

cena wywoławcza: 1 400 zł

estymacja: 2 000  - 4000.00

5.

Maska Sevi, lata 80.-90. XX w., SEPIK ŚRODKOWY, Papua-Nowa Gwinea

drewno polichromowane barwnikami naturalnymi z dekoracją reliefową z elementami sznurka, 44 x 23 x 4 cm;

STAN:
- brak prawego ucha
OPINIE:

cena wywoławcza: 1 400 zł

estymacja: 2 000  - 4000.00

6.

Maska Mwai, 2 poł. XX w., SEPIK ŚRODKOWY, Papua-Nowa Gwinea

drewno, rzeźba pełnoplastyczna, polichromowana barwnikami naturalnymi, 91,5 x 23 x 14 cm;

OPINIE:

cena wywoławcza: 1 400 zł

estymacja: 2 000  - 4000.00

7.

drewno polichromowane barwnikami naturalnymi z dekoracją reliefową, muszle, sznurek, elementy rattanu
na odwrociu opisany: 'BANZIE', 87 x 31 x 13 cm;

STAN:
- niewielkie uszkodzenia i przetarcia spowodowane ekspozycją w warunkach naturalnych
OPINIE:

cena wywoławcza: 2 600 zł

estymacja: 3 000  - 5000.00

8.

Maska-Trofeum Głowy, lata 80.-90. XX w., SEPIK ŚRODKOWY, Papua-Nowa Gwinea

drewno polichromowane barwnikami naturalnymi, 26,5 x 17,2 cm;

OPINIE:

cena wywoławcza: 1 000 zł

estymacja: 2 000  - 3000.00

9.

Maska ceremonialna z postacią totemicznego węża, 2 poł. XX w., SEPIK WSCHODNI, Papua-Nowa Gwinea

drewno polichromowane barwnikami naturalnymi z dekoracją reliefową, 61,5 x 21 x 11 cm;

STAN:
- uszkodzenia spowodowane ekspozycją w warunkach naturalnych
OPINIE:

cena wywoławcza: 1 400 zł

estymacja: 2 000  - 4000.00

10.

Maska ceremonialna z przedstawieniami totemicznych zwierząt - ptaka i nietoperza, lata 70. XX w., SEPIK WSCHODNI, Papua-Nowa Gwi

drewno z dekoracją reliefową, sznurek, 79,5 x 25 cm;

STAN:
- widoczne ślady po działalności kornikowatych
OPINIE:

cena wywoławcza: 2 600 zł

estymacja: 3 000  - 5000.00

11.

Maska ochronna na czółno, 2 poł. XX w., SEPIK ŚRODKOWY, Papua-Nowa Gwinea

drewno polichromowane z elementami w postaci muszli, 29 x 15,5 x 3 cm;

OPINIE:

cena wywoławcza: 1 000 zł

estymacja: 2 000  - 3000.00

12.

drewno polichromowane z elementami w postaci muszli, 42 x 9,5 cm;

OPINIE:

cena wywoławcza: 1 000 zł

estymacja: 2 000  - 3000.00

13.

drewno polichromowane barwnikami naturalnymi z dekoracją reliefową, sznurek, 84 x 27,5 x 15 cm;

OPINIE:

cena wywoławcza: 1 700 zł

estymacja: 2 000  - 4000.00

14.

Maska ochronna na czółno, lata 90. XX w., SEPIK ŚRODKOWY, Papua-Nowa Gwinea

drewno polichromowane barwnikami naturalnymi z dekoracją reliefową, sznurek, 46 x 19 cm;

OPINIE:

cena wywoławcza: 1 400 zł

estymacja: 2 000  - 3000.00

15.

Maska przodkaSEPIK ŚRODKOWY, Papua-Nowa Gwinea

drewno polichromowane barwnikami naturalnymi z dekoracją reliefową, muszle, sznurek, wys.: 39,5 cm;

OPINIE:

cena wywoławcza: 500 zł

estymacja: 1 000  - 2000.00

16.

Maska przodka, lata 80.-90. XX w., SEPIK ŚRODKOWY, Papua-Nowa Gwinea

drewno polichromowane barwnikami naturalnymi, 52 x 28 x 16 cm;

STAN:
- liczne otarcia i zmiany na powierzchni drewna spowodowane ekspozycją w warunkach naturalnych
OPINIE:

cena wywoławcza: 800 zł

estymacja: 1 500  - 3000.00

17.

drewno polichromowane barwnikami naturalnymi z dekoracją reliefową, sznurek, 43 x 46,5 x 15 cm;

STAN:
- uszkodzenia i otarcia drewna powstałe w wyniku ekspozycji w warunkach naturalnych
OPINIE:

cena wywoławcza: 1 000 zł

estymacja: 2 000  - 3000.00

18.

drewno polichromowane barwnikami naturalnymi z dekoracją reliefową, sznurek, 68 x 21 cm;

OPINIE:

cena wywoławcza: 700 zł

estymacja: 1 000  - 2000.00

19.

Maska przodka, lata 90. XX w., SEPIK ŚRODKOWY, Papua-Nowa Gwinea

drewno polichromowane barwnikami naturalnymi z dekoracją reliefową, sznurek, 48 x 21 cm;

OPINIE:

cena wywoławcza: 700 zł

estymacja: 1 000  - 2000.00

20.

drewno polichromowane barwnikami naturalnymi z dekoracją reliefową, 67,5 x 29 cm;

STAN:
- niewielkie uszkodzenia i przetarcia powstałe podczas ekspozycji w warunkach naturalnych
OPINIE:

cena wywoławcza: 1 000 zł

estymacja: 2 000  - 3000.00

/4
liczba obiektów: 74