13 Aukcja Młodej Sztuki

27 maja 2017 | sobota, godz. 16:00

Dom Aukcyjny DESA

Floriańska 13

31-019 Kraków

22 - 27 maja 2017

Szukaj w tym katalogu
1 zł
4 000 zł

Obiekty w katalogu (69)

/4

1. ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Muzeum Guggenheima

Akryl, płótno, 70 x 92 cm, 2008
sygn. p.d.: Abako'08 i opis autorski na odwrocie.

niesprzedane

cena wywoławcza: Wykup abonament

2. BLECHARCZYK Marzena (ur. 1967)

Korelacje

Olej, płótno, 120 x 110 cm, 2017
sygn. p.d.: M

cena sprzedaży: 1 100 zł

3. KAPPA Alicja (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Przez łąkę

Olej, szlagmetal, płótno, 120 x 120 cm, 2017
sygn. p.d.: Alicja Kappa 2017.

cena sprzedaży: 1 650 zł

4. PAŁACH-MILLIGAN Beata (ur. 1983)

Układ

Akryl, płótno, 80 x 60 cm, 2016
sygn. na odwrocie.

cena sprzedaży: 550 zł

5. CHWALISZ Szymon (ur. 1986, Ostrzeszów)

Kobieta z błękitnymi włosami na ramionach

Olej, płyta, 70 x 50 cm, 2017
sygn. p.d.: Szymon Chwalisz, 2017, oprawiony.

niesprzedane

6. TAJAK Tomasz (ur. 1988, Gorlice)

Panny Zawodzące

Akryl, płótno, 100 x 80 cm, 2017
sygn. na odwrocie.

cena sprzedaży: 800 zł

7. CIEŚLA Maciej (ur. 1988, Szczecin)

Fauny, czorty i kobiety, dzika ekspresja, z serii: Po alkoholu

Akryl, olej, płótno, 120 x 150 cm, 2017
sygn. p.d.: Maciej Cieśla i na odwrocie.

cena sprzedaży: 700 zł

8. WOŹNY Joanna (ur. 1991)

Rumian

Tusz, grunt, płótno, 120 x 80 cm, 2017
sygn. na odwrocie.

niesprzedane

9. JASTRZĘBSKA Małgorzata (ur. 1975, Lublin)

NR 531

Technika własna, płótno, 40 x 30 cm, 2017
sygn. na odwrocie.

cena sprzedaży: 950 zł

10. PŁAWECKA Natalia (ur. 1991)

Planeta X

Technika mieszana, płótno, 50 x 70 cm, 2017
sygn. na odwrocie.

niesprzedane

11. RÓŻYC Dariusz Franciszek (ur. 1978, Sosnowiec)

Contaminatus

Akryl, płótno, 70 x 70 cm, 2017
sygn. na odwrocie.

cena sprzedaży: 900 zł

12. KOZIEŁ Urszula (ur. 1977)

Z cyklu: Spokojnie

Olej, płótno, 100 x 100 cm, 2017
sygn. i opis autorski na odwrocie.

cena sprzedaży: 1 250 zł

13. KARWOWSKA Magdalena (ur. 1986, Ruda Śląska)

Miasto 444

Akryl, płótno, 80 x 100 cm, 2017
sygn. na odwrocie.

cena sprzedaży: 600 zł

14. MALIK Jan Wojciech (ur. 1951, Poznań)

Sam - Szary

Akryl, płótno, 60 x 80 cm, 2013
sygn. l.d.: J.W. Malik 2013 i opis autorski na odwrocie.

niesprzedane

15. MŁYNARCZYK-GEMZA Aleksandra (ur. 1988, Żywiec)

Buenos Aires

Collage, akryl, pisak, płótno, 38 x 46 cm, 2017
sygn. na odwrocie.

cena sprzedaży: 500 zł

16. KARWOWSKA Magdalena (ur. 1986, Ruda Śląska)

Miasto 901

Akryl, płótno, 100 x 120 cm, 2017
sygn. na odwrocie.

cena sprzedaży: 3 300 zł

17. MALIBORSKI Mateusz (ur. 1990, Kolbuszowa)

Muzeum LXVII

Olej, płótno, 80 x 120 cm, 2017

cena sprzedaży: 4 000 zł

18. KRAWCZYK Judyta (ur. 1978, Lubin)

Ul. Markowska na warszawskiej Pradze

Olej, płótno, 80 x 60 cm, 2017
sygn. na odwrocie.

niesprzedane

19. ĆWIERTNIEWICZ Wojciech (ur. 1955)

Bez tytułu (21)

Akryl, płótno, 70 x 50 cm, 2017
sygn. i dat. p.g.: Ćwiertniewicz'17.

niesprzedane

20. DUDEK Blanka (ur. 1983, Opole)

Dystans

Olej, płótno, 90 x 100 cm, 2016
sygn. na odwrocie.

niesprzedane

Brak aukcji

/4
liczba obiektów: 69